NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
David Villa wraca do reprezentacji !!!!!!
1
A ja jestem zawiedziony transferem Dembele, to dzieciak, mentalnie sto razy gorszy od Neya... Gdy PSG się po niego zgłosi będą cyrki.
1
A ja tam go lubię, skromny się wydaje
1
A ja powiem krótko, wystarczy wypowiedz Messiego publicznie "nie podpisze kontraktu dopoki obecny zarząd nie poda się do dymisji" . Barto i spółka leca bye bye wtedy a Benedito z Laporta mają wolną rękę bo głosowanie napewno wygrają wtedy. No ale to nie realne raczej żeby Leo tak powiedział.
1
Instagram Neymara haha
0
Klasa!
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Bardzo dobrze, Roberto to nie gracZ na Barcelone
11
Komentarz usunięty
2
A skad wy kur... Wiecie jaka była oferta? Z Mediów? Już prezentacja Cou byla 2 razy według nich...
0
Dzięki Panowie
0
2 największe które podaja największe bzdury
0
Looo Stary, tyle hajsu na lapka to sZkoda by mi było. Zdecydowanie konsola jak do fifki. Chociaż lapek lub pc do gta czy strzelanek to ideał
0
500 zł tylko za uzywke? I śmiga bez zastrzeżeń? O.o
0
Grałem na x360 i pad faktycznie lepszy niż te od ps. Orientujesz się ile taki abonament za online?
0
Komp odpada, większa inwestycja i nie ta wygoda.
0
Chlopaki mam pytanie, planuje zakupić konsole głównie tylko do Fify, pograć wieczorem po robocie. Jak myślicie za ile kupie najtańsza ps4/xbox one? Drugie pytanie, lepsza Ps4 czy xbox one?
1
Proponuje nie wstawiać tu "informacji" z MD i SPORT bo wszyscy będą w klapkach w zimę popierniczac
3
A ja uważam ,że ta oferta za Cou to bzdura i wymysl mediów, nawet Bartek by nie byl chyba aż tak głupi żeby taki cyrk odstawić z tymi zmiennymi. Cou i Dembele jest do wyjecia, tylko tu trzeba kogoś odwaznego i stanowczego jak Perez, wykłada na stół po 130 mln bez żadnych zmiennych i albo akceptują albo z fartem i stawiać na wychowanków
0
Valdes zawsze walczył do konca, babole nawet Casillasowi się zdarzaly, ale to co robi Ter Stegen to parodia a nie bramkarz... Co gol to on odprowadza piłki wzrokiem.. A ta gre nogami która i tak jest fatalna niech sobie wsadzi .. Jeszcze ma czelność patalach płakać do zarządu ,ze nie jest w 1 składzie..
0
Silny Fizycznie? Błagam haha.. Tak jest PSG Neymara nam gwizdnelo a my im pomagajmy zdobyć miliony żeby finansowe fair play ogarnąć.. No chyba nawet Bartek nie jest aż tak głupi zeby negocjowac z arabami..
2
Ogladaj sobie Ter Stegena patalacha , przecietniak niczym Kuciak z ekstraklasy
3
Valdes to byl bramkarz.. Ter Stegen przy nim to dno.. Za gowniarza jak grubszy stał na bramce to zawsze z koszulka "Valdes"
4
Ciebie niech wygwizdaja
0
Myślisz ze wylozyl swoją roczna pensje i zgodził się na nizsze zarobki dla Barcelony? Haha nie rozmieszaj mnie..
2
Spoko koleś przecież Neymar zostaje na 200%
0
Podpisuje się pod tym
0
Won na swoja stronę
2
Neymar wiedział, ze dobrze robi.. Strzał w 10 . Lider zespołu, dycha na plecach, gwiazda w Paryżu, projekt na przyszłość a Barcelona to już legenda..
0
Już widzę Cou i Dembele haha.. Jak widza ten mecz to pluja sobie w twarz pewnie