13

Ja licze ,że Semedo ostro pokaże Judaszowi kto rządzi przy najbliższym pojedynku z P$G a Alba pokazuje, że ten najemnik go pomijal w zespole

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Taki świetny póki piłka leci w niego

0

Neymar nie biegal na pałę tylko próbował coś. A Dembele biega biega i biega i nic z tego.. A podaje jak ślepy

0

Biegać do przodu na pałę to każdy potrafi..

0

Dembele słabo, najgorsze są jego niedokladne podania, ja od początku byłem przeciwny temu transferowi.. Kupa hajsu na tego szczypiora

0

Ta. Mbappe już wali brame za bramą

0

Dembele slabizna

0

Co? Haha o mało co mu akcji nie spartolil

2

Messi!!!

0

Uwaga! 3 strój Barcy właśnie zaprezentowano, jest Bordowy!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nikt z LFC nie zaprzeczył, ani się nie wypowiedział na temat Cou. BBC, ESPN, BEIN donosza że Coutinho będzie ogłoszony oficjalnie w piątek. Ostatni tydzień okienka a LFC nagle zaczęło składać ofertę za ofertą za piłkarzy. Takze Coutinho jest już blisko nas.

1

Kij z Di Maria.. Najwazniejszy jest Coutinho.. Będzie Coutinho to niech ściągają kogo sobie będą chcieli..

1

Kwestia godzin nabiera teraz sensu , już nie wiele do piątku. Media trąbią ,że Coutinho w piątek będzie piłkarzem Barcelony. No ciekawe.

0

Jak tam z Coutinho?

6

W tym 80% do tyłu. Faktycznie dobrze świadczy

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Boi się bo zglaszasz ludzi żeby wyrywali bany. Typowe .

0

Handlarze są wszędzie, powiem Ci, że ja kupiłem auto z komisu i jestem zadowolony, tylko trzeba dobrze obejrzec i wszystko sprawdzic. A i jeszcze jedno. Nie kupuj auta z gazem, ewentualnie sam włóż gaz jak będziesz chcial, różnie bywa z gazem który zakładał ktoś inny.

0

Poczytaj sobie trochę o Dieslach i dowiedz się równiez, że volkswagen w ciągu 15 lat wycofa diesla calkowicie z produkcji. TDI.. Błagam.. Klekot, nie zbyt miła kultura pracy silnika, problemy z odpalaniem w zime, przy małych odcinkach jazdy duża awaryjność turbin i wtryskow, spalanie wcale nie takie małe jak się mówi. Podam przykład iz Bmw ma najgorsze diesle w historii motoryzacji. Ich główny fenomen i błysk to Bmw Serii 3 gdzie od 95 roku aż do dziś silniki Diesla ich produkcji padają jeden po drugim, zaś benzyna w Bmw są jedne z najlepszych jednostek

2

Seat Leon, Golf 4 , Toledo, Bora, Audi a3/a4 to jest jedno i to samo a najlepszy silnik to 1.6 i w gaz, chyba , że chcesz klekota 1.9 90km. polecam a3 1.6 sr lub bora 1.6s, bora ma super wyposażenie
Ps. Do volkswagena nalezy m.in Seat,Audi, te auta niczym się prawie nie różnią, tanie części i dobre blachy. Jestem mechanikiem z zawodu, i szczerze polecam 1.6 benzyne i w gaz.

0

Haha.. Oglądaj PSG, Pastore to przecietniak.. Cała robote u nich w pomocy odwala Verrati.. wczoraj było widać co się dzieje gdy nie ma Verratiego.

0

Masz rację, ale to wszystko przez pieniądze.. Jest pełno najemników. Już nie ma takich gwiazd jak Puyol,Totti, Gerrard, Gattuso , Terry. To piłkarze dla których kasa się nie liczyła. A teraz takie smrody są jak Neymar, Dembele, Mbappe i reszta mentalnych dzieciaków

0

Barthez i Dida, też trzeba pamiętać

0

Jutro Liverpool - Arsenal. Coutinho choruje czy jest powołany i bedzie grał?

0

1 dobry mecz w sezonie? A potem oklep 6-1 i ośmieszenie się na całą europe

1

Oglądam to PSG i szczerze to Neymar nie ma z kim piły rozklepac.. Ciągnie grę, wychodzi na pozycje, ucieka obrońcom a nie ma z kim pograc bo te ofermy stoją w miejscu jak zamurowani. Nie ogarniam

0

PSG cienko, Neymar nawet piłki nie może powachac

0

Jeszcze Coutinho i proszę PSG w fazie pucharowej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?