NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlatego obeszli zasadę Fair Play ale to nadal nie wyklucza mojej teorii ,ze to był wałek .. Dali mu hajs pod pretekstem promocji MS , po czym on sie wykupil za te pieniążki , czyli to jest wałek , bo nie kupili go za pieniądze klubu tylko za pieniądze z jakiegoś nieznanego źródła , Neymar swoje dolary przytulił tez za to napewno . Zreszta to kawał chama i zwykly margines społeczny bez szacunku do ludzi. Wracając do tematu to na logikę , w tamtym okienku Neymar za 222 mln i w tym okienku musza wykupić Mbappe za 180 mln , uważasz ze w rok maja tyle legalnego przychodu żeby starczyło na koszty transferu jednego i drugiego? A w to lato napewno jeszcze kogoś sławnego kupią .. To jest jeden wielki przekręt ... Tez nie ufaj tym Fifa/UEFA , już pokazali jakie wały kręcą .. RPA kupione , Rosja w tym roku rownież kupiona , Katar kupiony , jeszcze podobno MS w Brazylii rownież były kupione tylko na Brazylię nic nie maja .. UEFA i Fifa to najgorsze zło .. Szejk hajsem sypnął i nagle UEFA nic złego w transferach nie widzi , a przypomnę ,ze na początku od razu były artykuły ,ze UEFA zajmuje sie sprawa PSG i potem ucichło wszystko i teraz okazuje sie ,ze wszystko jest spoko.. zreszta z tego co mi wiadomo oni już mieli zakaz transferowy za złamanie FFP i wydali wtedy o wiele mniej .. Zastanów sie następnym razem i myśl trzeźwo i nie ufaj mediom .
5
Na chłopski rozum każdy pojmie ,ze to był wałek , PSG nie generuje tak wielkich pieniędzy jak Manchester United czy Barcelona żeby było ich stać na takie transfery z czysto uzyskanych pieniędzy .. poczytaj ile PSG generuje a potem zobacz ile kosztował Neymar i sam sobie wywnioskuj , kupili sobie MS to i kupili Neymara pod stołem , proste
0
Przyszły zdobywca złotej piłki ? Nie rozśmieszaj mnie. Popatrzeć sobie może jak Leo odbiera 6 ZP
2
Neymar to jeden z wielu ... Taki top światowy a odszedł z Barcelony i Barca gra lepiej
1
Neymar to jeden z wielu piłkarzy na świecie . Nawet w PSG nie jest jakas super gwiazda bo Mbappe kręci podobne statystyki a Cavani wcale nie odstaje , a to ,ze zrobi w lidze francuskiej z jakimiś ogórkami kilka trików to żaden wyczyn . A Messi to najlepszy piłkarz w historii tej dyscypliny także Neymar przy nim to jedynie kiepski żart
1
Trzeba pamiętać ,ze i tak mają mega pakę , Neymar z Cavani zrobią wiatrak z Realu ..
2
Chłopie , mało co oka nie stracił .. Bzdury gadasz jak nie wiem ..
4
Sanchez sie zmarnuje w tym Manchesterze .. Arsenal jako tako daje radę .. a Manchester gra taka piłkę ,ze sie oglądać tego nie da .. Póki jest tam ten pseudo trener Mourinho to nic z tego nie będzie .
0
178cm , rozmiar s
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
40
Szkoda mi Ronaldo.. Mozna go lubić lub nie ale mało co oka nie stracił .. Na szczęście nic mu poważnego nie jest
2
Dual Shock lepszy od pada XO ? Żart chyba .. Pad od XO o wiele lepiej leży w dłoni niż Dualshock
1
Wyjdź najlepiej :)
0
99 :) masz artykuł na stronie nawet , ze brakowało mu 3 bramki do 100 a dzis strzelił 2 czyli ma 99 :)
0
99 kolego
0
To jest Fc Barcelona , tu nie możliwe nie istnieje
0
To ci sie na żarty wzięło haha
2
Spięty jak plandeka na zuku
0
Do bani bo nie długo grają z Realem ... a co mu sie stalo ?
0
Panowie , najlepsza gra wyścigowa na ps4 i Xbox one ? Jakie są wasze zdania ?
1
Alba to wyglada jak świstak Haha :D
0
Cavani jest dłużej w klubie i to on był wykonawca wolnych i karnych , Neymar gwiazdeczka wbił sie do zespołu za grube hajsu i chciał od razu rządzić kto co ma wykonywać , tak sie nie robi .. A z Messim chodzi o to , ze np w Barcelonie Neymarek tak cwaniakować nie mógł , tam był Suarez , Iniesta , Messi , Mascherano , Pique ,Busquets i nikt z nich nie dał by sobie wejść na glowe bo Neymarek ma taki kaprys . PSG to banda dzieci co grają za gruby hajs i myślą , ze wszystko im wolno , Neymarek pasuje idealnie tam, cieszę sie bardzo , ze go u nas nie ma , po tym co zrobił z Semedo bardzo dobrze ,ze odszedł , mamy ekstra pake , bez tego symulanta , a złotej piłki i tak nie powącha bo są lepsi od niego
9
Prostak i tyle . Messiemu by tak nie zrobił cwaniak
0
Zostały wygwizdany bo jest zwykłym chamem i narcyzem . Mam nadzieje ,ze nigdy nie dostanie złotej piłki bo nie zasługuje
0
Neymar strzelił 3 bramki i zanotował 2 asysty i potem karny był i kibice chcieli aby oddał Cavaniemu a on sie połasił na 4 bramkę zamiast oddać piłkę koledze i zostały tym samym wygwizdany
1
Neymar wygwizdany przez kibiców PSG Hahaha
1
Gość strzela bramki , odwala kawał dobrej roboty, dużo biega , odbiera , nie boi sie wyjsć do piłki a Ty narzekasz ? Przyczep sie Gomesa albo D.Suareza :) Po to został kupiony Coutinho żeby była magia i siła w środku pola..
1
Najlepszy na świecie ! Legenda
14
Kurde ludzie .. damy radę , bez paniki :D
0
Pomyliłeś sie chłopie , ze ' on tak chodzi '