NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Porównywanie do Ronaldo a to Bale ładniejsza bramke z przewrotki strzelił .. A petarda z przewrotki Rooneya czy magicznej bramki Ronaldinho juz nikt nie pamięta ?
1
Porażka Niemiec
0
No spoko
0
Ty za to pokazujesz jaki poziom reprezentujesz swoja osoba określając kogoś patolami :)
0
Zapoznaj sie co znaczy określenie "patol". Nie jesteś zbyt inteligentny jak widać po twoich wypowiedziach wiec napewno nawet nie rozumiesz co mówią także nie będę dyskutował z gosciem który używa określeń których nie zna
0
Idz do knajpy, posłuchaj co mówią, przebywaj w ich towarzystwie troche to zobaczysz :) Każdy Ci powie jacy sa Niemcy ..
0
Przebywam obecnie w Niemczech i widze jak sa strasznie pewni siebie, uważają ,ze wygraja i zleja każdego, a jak trafia na Brazylię to śmieją sie ,ze zrobia im powtorke z 2014,wszędzie sie panoszą z głowa do góry i cwaniakują ,ze im nikt nie podskoczy
0
Najgorsze jest to ze Ronaldo biega od bramki do bramki a Messiemu sie nie chce , spaceruje i drepta :/
0
Niemcy nie wygrają. Dostaną baty, jestem właśnie w Niemczech i cwaniakuja jak oni to wszystkich rozjadą
0
Wszystkie 4 obejrzane a dzis 3 kolejne :D
0
Jeszcze zagra w 2022 roku spokojnie,ma nadal 2 szanse
0
Komentarz usunięty
0
50 mln +Digne i można brać Thiago , ale wydaje mi sie, ze Thiago przyjdzie bo wszystkie media już o tym trąbią
1
Mówić to i ja sobie mogę .. pokazał na boisku, spacerek i dziękuje, czyny a nie slowa sie liczą ... straszny fanboy jesteś gosciu
1
Dokładnie, świetnie podsumowane
1
Nie napisałem,ze nie wytrzymuje presji tylko,ze ma słaba psychikę, dobrze wiemy iż Messi ma z tym problem ..Chodzi mi,ze nie ma głodu zwycięstwa, samozaparcia, Messi opuszcza glowe i stoi, a Ronaldo biega i atakuje i daje kopa drużynie żeby zapieprzac
4
Skończ gadac bzdury .. nie ważne jak sie zaczyna , ważne jak sie kończy ... Ronaldo ma silna psychikę której Messi nie posiada .. Gdy drużynie nie idzie to Ronaldo biega za 2 i motywuje, a Messi opuszcza glowe i stoi.. dzis pokazał jak sie spaceruje i drepta,w tej chwili Ronaldo jest najlepszy .. Messi jak straci piłkę to mu sie nawet dupy ruszyć nie chce po odbiór ...
0
No ale to jest czysta prawda na dana chwile .. Ronaldo jest lepszy, biega , wspiera , motywuje, strzela .. A Messi sobie spaceruje ..
0
Nie ważne jak sie zaczyna , ważne jak sie kończy :)
1
Niestety ale podpisuje sie pod tym
8
Pewnie zostanę hejtowany ale gdzieś to mam ale na obecna chwile uważam iz Ronaldo jest lepszy od Messiego .. W Cristiano widać ta sportowa złość i chęć zwycięstwa, ambicje, jest 2 lata starszy od Messiego a wczoraj biegał od bramki do bramki.. A Messi ? Drepta,chodzi, straci piłkę to nie wraca.. Messi kiedyś był inny, głodny zwycięstwa, teraz jak by mu to minęło ...
4
Zabierze kolegów na lody haha
0
A co kogo to obchodzi? Ręka to reka , zatrzymal akcje reka i to jest karny ..
1
Sytuacja 50 na 50 ? HAHA .. gość mu noge zdeptał a ten mówię sytuacja 50 na 50... nie moge słuchac tego balwana
3
Może w reprezentacji występować nawet 500 razy, to nie zmieni tego,ze w okręgówce już lepiej karne strzelają..
2
Niech ktoś powie Błaszczykowskiemu,ze tak sie karnych nie strzela ... Taki ślimak po ziemi inny bramkarz wyjmie bez problemu..
11
Sergio Ramos nie lubi tego
0
Przecież bramkę w ostatnim meczu zawalił Bednarek ... Pazdan dobrze grał to Bednarek sie gubił ..
0
Tak tylko nie wiem jak to jest skoro np licencje ma na coś PES a w Fifie i tak to jest normalnie, dziela sie licencja czy jak to jest ?
2
Podobno PES zapowiedział wiele licencji