3

Porównywanie do Ronaldo a to Bale ładniejsza bramke z przewrotki strzelił .. A petarda z przewrotki Rooneya czy magicznej bramki Ronaldinho juz nikt nie pamięta ?

1

Porażka Niemiec

0

No spoko

0

Ty za to pokazujesz jaki poziom reprezentujesz swoja osoba określając kogoś patolami :)

0

Zapoznaj sie co znaczy określenie "patol". Nie jesteś zbyt inteligentny jak widać po twoich wypowiedziach wiec napewno nawet nie rozumiesz co mówią także nie będę dyskutował z gosciem który używa określeń których nie zna

0

Idz do knajpy, posłuchaj co mówią, przebywaj w ich towarzystwie troche to zobaczysz :) Każdy Ci powie jacy sa Niemcy ..

0

Przebywam obecnie w Niemczech i widze jak sa strasznie pewni siebie, uważają ,ze wygraja i zleja każdego, a jak trafia na Brazylię to śmieją sie ,ze zrobia im powtorke z 2014,wszędzie sie panoszą z głowa do góry i cwaniakują ,ze im nikt nie podskoczy

0

Najgorsze jest to ze Ronaldo biega od bramki do bramki a Messiemu sie nie chce , spaceruje i drepta :/

0

Niemcy nie wygrają. Dostaną baty, jestem właśnie w Niemczech i cwaniakuja jak oni to wszystkich rozjadą

0

Wszystkie 4 obejrzane a dzis 3 kolejne :D

0

Jeszcze zagra w 2022 roku spokojnie,ma nadal 2 szanse

0

Komentarz usunięty

0

50 mln +Digne i można brać Thiago , ale wydaje mi sie, ze Thiago przyjdzie bo wszystkie media już o tym trąbią

1

Mówić to i ja sobie mogę .. pokazał na boisku, spacerek i dziękuje, czyny a nie slowa sie liczą ... straszny fanboy jesteś gosciu

1

Dokładnie, świetnie podsumowane

1

Nie napisałem,ze nie wytrzymuje presji tylko,ze ma słaba psychikę, dobrze wiemy iż Messi ma z tym problem ..Chodzi mi,ze nie ma głodu zwycięstwa, samozaparcia, Messi opuszcza glowe i stoi, a Ronaldo biega i atakuje i daje kopa drużynie żeby zapieprzac

4

Skończ gadac bzdury .. nie ważne jak sie zaczyna , ważne jak sie kończy ... Ronaldo ma silna psychikę której Messi nie posiada .. Gdy drużynie nie idzie to Ronaldo biega za 2 i motywuje, a Messi opuszcza glowe i stoi.. dzis pokazał jak sie spaceruje i drepta,w tej chwili Ronaldo jest najlepszy .. Messi jak straci piłkę to mu sie nawet dupy ruszyć nie chce po odbiór ...

0

No ale to jest czysta prawda na dana chwile .. Ronaldo jest lepszy, biega , wspiera , motywuje, strzela .. A Messi sobie spaceruje ..

0

Nie ważne jak sie zaczyna , ważne jak sie kończy :)

1

Niestety ale podpisuje sie pod tym

8

Pewnie zostanę hejtowany ale gdzieś to mam ale na obecna chwile uważam iz Ronaldo jest lepszy od Messiego .. W Cristiano widać ta sportowa złość i chęć zwycięstwa, ambicje, jest 2 lata starszy od Messiego a wczoraj biegał od bramki do bramki.. A Messi ? Drepta,chodzi, straci piłkę to nie wraca.. Messi kiedyś był inny, głodny zwycięstwa, teraz jak by mu to minęło ...

4

Zabierze kolegów na lody haha

0

A co kogo to obchodzi? Ręka to reka , zatrzymal akcje reka i to jest karny ..

1

Sytuacja 50 na 50 ? HAHA .. gość mu noge zdeptał a ten mówię sytuacja 50 na 50... nie moge słuchac tego balwana

3

Może w reprezentacji występować nawet 500 razy, to nie zmieni tego,ze w okręgówce już lepiej karne strzelają..

2

Niech ktoś powie Błaszczykowskiemu,ze tak sie karnych nie strzela ... Taki ślimak po ziemi inny bramkarz wyjmie bez problemu..

11

Sergio Ramos nie lubi tego

0

Przecież bramkę w ostatnim meczu zawalił Bednarek ... Pazdan dobrze grał to Bednarek sie gubił ..

0

Tak tylko nie wiem jak to jest skoro np licencje ma na coś PES a w Fifie i tak to jest normalnie, dziela sie licencja czy jak to jest ?

2

Podobno PES zapowiedział wiele licencji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?