NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Hahaha .. James to zawodnik klasę wyżej
0
Panowie mam problem z Fifa, gram na legendarnym na swoim Xbox One i wygrywam po 5-0 i nikt mi nie stwarza zadnych problemow , czasami jest tak,ze nawet strzału w całym meczu nie odda komputer .. A znowu na ps4 u kumpla juz mam problem na klasie światowej .. co jest nie tak ?..
0
Mam nadzieje, ze Ronaldo zostanie ..
1
Dokładnie , Andres tym jednym strzałem zrobił wszystko dla Hiszpani
4
De Gea ręcznik ..
3
To wina Mourinho, ten trener to parodia, nie wiem co on jeszcze robi w Manu ..
47
Na meczu był przycpany i to na 100%
0
Higuain brawo miernoto, dalej masz sęki
0
Teraz patałachu sprawdzasz ?...
4
Jaja jakies ... symulka .. gdzie jest VAR!!!
1
Co ma ? Haha gosciu nie rozmieszaj
3
Teraz możecie sie pośmiać cwaniaki
2
Co wy sie tak nabijacie z tego Lingarda
1
Brac go .. To,ze jest szklanka to mit.. Caly Bayern to plaga kontuzji
0
W trójce najlepszych graczy Barcelony Haha , statystyki to on ma mizerne. Skończ wasc wstydu oszczędź
0
Proste jak budowa cepa,Ter Stegen,Alba, Pique,Umtiti,Roberto(Semedo), Busquets,Thiago,Coutinho, Dembele,Messi,Suarez ... żadnych Rakiticow ani Paulinho .. Gralismy Xavi,Busi,Iniesta i było dobrze a teraz Busi i Rakitic No chyba pogięło Cie .. Rakitic zagrał 2 mecze w Chorwacji jako tako i juz go wszyscy do składu wstawiają, gość w Barcelonie gra piach i nic kreatywnego nie pokazuje.. A te argumenty,ze on ma zadania specjalne lub,ze musi asekurować Roberto to mnie ludzie nawet nie rozmieszajcie.. Barcelona gra ofensywna piłkę i wstawianie takich graczy jak Paulinho,Rakitic czy Gomes było i jest samobojstwem ...
1
Śmieszny Neymarek.. Dobrze, ze go już u nas nie ma
0
No widać Ronaldo biega i strzela a Messi stoi i nawet strzału nie odda
1
Pique Hahahah, siata jak w A klasie
0
Nasi zajechani po turnieju w Fife w Arłamowie
1
Ja nie wiem jak miernota Vasquez mial prawo grać kosztem Asensio
0
Wykrakales haha
0
To ładnie Haha , dzięki mordko
0
O co chodzi ? Bo przeoczyłem
0
Miażdżyli ? Haha niech sie cieszą,ze Meksyk setek nie wykorzystał bo by Niemiaszki takie becki dostali,ze hoho
1
Jak sie darł.. Jak by mu noge urwało, Boże co za płaczki w tej dzisiejszej pilce ..
0
Casemiro jest cienki jak dupa węża
5
"Aut boczny" Hahaha
0
Niesamowity jest, co strzał to gol
1
TO jest karny !!!!!