14

Hahaha .. James to zawodnik klasę wyżej

0

Panowie mam problem z Fifa, gram na legendarnym na swoim Xbox One i wygrywam po 5-0 i nikt mi nie stwarza zadnych problemow , czasami jest tak,ze nawet strzału w całym meczu nie odda komputer .. A znowu na ps4 u kumpla juz mam problem na klasie światowej .. co jest nie tak ?..

0

Mam nadzieje, ze Ronaldo zostanie ..

1

Dokładnie , Andres tym jednym strzałem zrobił wszystko dla Hiszpani

4

De Gea ręcznik ..

3

To wina Mourinho, ten trener to parodia, nie wiem co on jeszcze robi w Manu ..

47

Na meczu był przycpany i to na 100%

0

Higuain brawo miernoto, dalej masz sęki

0

Teraz patałachu sprawdzasz ?...

4

Jaja jakies ... symulka .. gdzie jest VAR!!!

1

Co ma ? Haha gosciu nie rozmieszaj

3

Teraz możecie sie pośmiać cwaniaki

2

Co wy sie tak nabijacie z tego Lingarda

1

Brac go .. To,ze jest szklanka to mit.. Caly Bayern to plaga kontuzji

0

W trójce najlepszych graczy Barcelony Haha , statystyki to on ma mizerne. Skończ wasc wstydu oszczędź

0

Proste jak budowa cepa,Ter Stegen,Alba, Pique,Umtiti,Roberto(Semedo), Busquets,Thiago,Coutinho, Dembele,Messi,Suarez ... żadnych Rakiticow ani Paulinho .. Gralismy Xavi,Busi,Iniesta i było dobrze a teraz Busi i Rakitic No chyba pogięło Cie .. Rakitic zagrał 2 mecze w Chorwacji jako tako i juz go wszyscy do składu wstawiają, gość w Barcelonie gra piach i nic kreatywnego nie pokazuje.. A te argumenty,ze on ma zadania specjalne lub,ze musi asekurować Roberto to mnie ludzie nawet nie rozmieszajcie.. Barcelona gra ofensywna piłkę i wstawianie takich graczy jak Paulinho,Rakitic czy Gomes było i jest samobojstwem ...

1

Śmieszny Neymarek.. Dobrze, ze go już u nas nie ma

0

No widać Ronaldo biega i strzela a Messi stoi i nawet strzału nie odda

1

Pique Hahahah, siata jak w A klasie

0

Nasi zajechani po turnieju w Fife w Arłamowie

1

Ja nie wiem jak miernota Vasquez mial prawo grać kosztem Asensio

0

Wykrakales haha

0

To ładnie Haha , dzięki mordko

0

O co chodzi ? Bo przeoczyłem

0

Miażdżyli ? Haha niech sie cieszą,ze Meksyk setek nie wykorzystał bo by Niemiaszki takie becki dostali,ze hoho

1

Jak sie darł.. Jak by mu noge urwało, Boże co za płaczki w tej dzisiejszej pilce ..

0

Casemiro jest cienki jak dupa węża

5

"Aut boczny" Hahaha

0

Niesamowity jest, co strzał to gol

1

TO jest karny !!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?