NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kross lepszy.
0
Sprzedała Neymara za 222 mln to wydała te pieniądze na Dembele i Coutinho , czyli praktycznie jesteśmy na czysto , wiec w czym problem? Nie wydajemy wcale tak dużo , tylko sprzedaż Neymara i kupno dwóch crackow za te pieniądze zrobiło fajna sumkę
1
Jakaś kpina
4
To jest dramat , dziecko internetu i margines społeczny będą pokazywać w tv jako "gwiazdy " do czego to wszystko zmierza ...
1
Kontuzje kontuzjami ale mam wrażenie ,ze chłop oprócz wypuszczenia przed siebie piłki i szybkosci nie ma nic do zaoferowania, moja opinia jest taka ,ze on po prostu nie nadaje sie do Barcelony. Liga Francuska albo Niemiecka to w sam raz dla niego , bo w Premier League jak by sie tak rozpędził to by dostał kosę i połamany
0
Jak zagrał Dembele ?
0
A umiesz czytać ? Chłopak chce coś do 10k i zastanawia sie nad golf 4 a seat Leon , potrzebuje czegoś co jest tanie w utrzymaniu , a Ty wyjeżdzasz co tam bys sobie kupił itd chwalisz sie czy żalisz ? Przyczepiasz sie do mojego awataru , to juz BMW nie mozna posiadać bo jaśnie ksieciunio ma z tym problem , jeżdżę e46 325i w gazie , masz z tym jakis problem? Idz kup sobie Renault albo jakiegoś Citroena czy tam króla lwa i jezdzij tym plastikiem :D ps. Audi należy do koncernu VW , wszystkie części oraz silniki sa identyczne , audi a3 jest na płycie golfa 4 , a audi a3 8p na płycie golfa 5 , części idą praktycznie te same . Także spaliłeś kolego . Dodatkowo mówisz ze Francuzy są nie trwałe , widzisz nawet nie wiele o Francuzach wiesz a krzyczysz. Wiec Francuzy maja genialne silniki , które cieżko zajechać , a problem tkwi w blacharce oraz elektryce, Francuz to plastik i naszpikowana elektryka zabawka. Niech Cie tatuś weźmie dluzej na ten warsztat i doszkoli zanim zaczniesz krzyczeć w internecie. Siemka
0
Chyba na glowe upadłeś
0
Jeździłeś ? Naprawiales ? Pracujesz na warsztacie ? To sie nie wypowiadaj :) a te statystyki schowaj gdzieś bo nie wiele maja wspólnego z rzeczywistością . Zreszta , wystarczy ze napisałeś o Francuzach ze są spoko i śmiechlem i od razu przestałem czytać co tam masz do powiedzenia
1
Leon i Golf 4 to jedno i to samo praktycznie , najlepsze silniki to 1.6 benzyna , bezawaryjne , tanie naprawy i całkiem zgrabne . Nie celuj w diesla bo to najgorszy badziew jaki jest . Jak chcesz coś konkretnego wiedzieć to pisz priv
1
Akurat piłkarze Chelsea wyglądają jak by chcieli zwolnić trenera .. Transfery Chelsea tez bieda , Giroud ? Serio ? Emerson z Romy który bodajże miał sporo kontuzji ostatnio .. Chelsea to jeden z najlepszych klubów na świecie i powinien szukać topowych grajków a nie ściągać Giroud który kopal sie po czole w Arsenalu
2
Jak dla mnie coś jest nie tak , ona bez rękawiczek z telefonem w ręku , a niby miała odmarzniete dłonie .. ja przy -20 byłem zgrabialy i ledwie telefon trzymałem w ręku a ona odmarznieta i wgl jest bez rękawiczek , cieszy sie , i telefon w dłoni ..
0
Dzis Sane dostał podobny wjazd na noge co Coutinho i miesiąc przerwy , cud , ze nie złamana
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Tylko 11 porażek o.O
0
Nanga Parbat tylko raz została zdobyta w zimie , dokładnie rok temu
6
Głupota ludzka nie zna granic , dlatego wchodzili
0
S8.
3
Moim zdaniem za to jak bardzo kocha Barcelonę i broni zawsze jej barw na boisku jak i po za nim to powinen być 2/3 kapitanem
1
Niech sobie strzela , dostanie becki od nas w kolejnej fazie ligi mistrzów :D
22
A ja z własnego doświadczenia wiem ,ze kobietka sobie znalazła innego i Ci podziękowała. Takie właśnie one wszystkie są , tak to fajnie , cacy , elegancko , a potem nagle out
1
A czy ja napisałem ,ze na La Rambli ??
9
Wszyscy ostro jadą po Harrym Kane ,ze ma brzydka żonę , ciekawe czy Ci wszyscy hejterzy maja super modelki jak z obrazka :)
1
Kurde ale lipnie maja , ja to w pracy siedzę przy biurku albo maszynie i ciepło mi a oni musza biegać i pocić sie w taki warunkach .. współczuje :/
0
Pozamiatał haha
0
Ja kupuje w Empiku i jest git
0
Miałem i sprzedalem , nie polecam , oprócz szybkości to IPhone nie ma innych zalet .. a największa wada iPhone 7 jest brak wejścia na słuchawki .. W dodatku Apple specjalnie spowalnia swoje starsze telefony czyli wszystkie oprocz 8 i X
3
Ter Stegen , Alba , Umtiti, Pique , Semedo , Busquets , Rakitic , Roberto , Iniesta , Messi i Suarez no i jazda z nimi jak z fura gnoju
0
Obrońcy : Sergi Roberto - żenada ... Przecież to jest jeden z top pomocników a marnuja go na obronie ...
0
FIFA 18 to porażka niestety :/ a FUT i ta wolna gra mnie tak denerwuje, że czasami mam ochote wywalic tą konsolę za okno