0

Rakitic wyjazd na tartak!!!

0

No i koniec....

0

Sędzia wiedział że Pedro spapra

0

Nie no nie jpr....

0

Hahahaha spalony hahaahh nie no wwyłączam ta zenade

0

Kpina i wstyd....

1

Ja pier........ Ciągle wrzutki wrzutki i wrzutki............ Boże...........

0

genialny autobus.... Antyfootball

0

Messi co Ty kur.....de

1

Liga poszła..... A podobno to Real miał dostać manite od nas za miesiąc

0

Przestań głupoty gadac.... Bo ostatnio jeździliśmy każdego...

0

No kurna..................

0

Spokojnie, mamy sporo czasu jeszcz..

0

siedz cicho Dzieciaku

0

nie da sie tego oglądać co oni dziś grają...

0

No i juz po Danilo...

1

0

leci na canal+ ? o.O to elegancko ;D

0

To co panowie znów przyciszanie Tv z komentarzem tvp?

0

Rakiticia to ja już bym wykopal bo się nawet na ławę nie nadaje... Chłop wgl się do Barcelony nie nadaje a Pedro niech zostanie bo jest super zawodnikiem i zawsze walczy i się stara :)

3

Co Ty gadasz o.O a możesz więcej szczegółów? Pozdrawiam

1

Eurosport-onet tak piszę :d

2

Słyszeliście najnowszą nowine? NEYMAR NA CELOWNIKU PSG!!!! Hahahahhahahah

0

Ronaldo leje przeciwnika to nic ale jak powiedzą na trybunach "pijak" to już matko boska przecież to nie dopuszczalne!!!!

0

Wzmacnia mięśnie a nie biega a to różnica... Bardzo dobrze ze wzmacnia mięśnie, mniej kontuzji miesniowych jak które wiemy są najpoważniejsze a już w przeszłości miał z tym problem.

0

Zgadzam się :)

0

Napewno nie bede zalowal :) jedyne czego żałuję to odejścia Cesca wzamian za tą miernote..

0

Z dziećmi nie wygrasz bo one ciągle będą brnely w swoje :) Najpierw czekali na Suareza aż skończy się kara, potem sprzedawali go już bo słabo gra, teraz już widzą w niego Boga... Gdzie tu logika? Nie ma co się kłócić z nie którymi tutaj bo większość po porazce cały skład by wydmuchala za 50 mln

0

Kolego "wierzę" a nie "wieżę" wieża to może być Eiffla ... Nie chcę Ci dogryzac tylko pomóc :) uczyles się kiedyś "Wierzę w Boga"? To powinieneś wiedzieć :) pozdrawiam

1

Zgodzę się z tym również ze nie wykorzystuje 100% i tutaj uzasadnione są twoje pretensje i to rozumiem, ale naprawdę chłop odwala nie zła robotę i jak widać patelni nie wykancza a sytuacje takie no ciężkie do strzelenia rąbie w tą bramkę i wpada wszystko, nie ogarniam go :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?