NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rakitic wyjazd na tartak!!!
0
No i koniec....
0
Sędzia wiedział że Pedro spapra
0
Nie no nie jpr....
0
Hahahaha spalony hahaahh nie no wwyłączam ta zenade
0
Kpina i wstyd....
1
Ja pier........ Ciągle wrzutki wrzutki i wrzutki............ Boże...........
0
genialny autobus.... Antyfootball
0
Messi co Ty kur.....de
1
Liga poszła..... A podobno to Real miał dostać manite od nas za miesiąc
0
Przestań głupoty gadac.... Bo ostatnio jeździliśmy każdego...
0
No kurna..................
0
Spokojnie, mamy sporo czasu jeszcz..
0
siedz cicho Dzieciaku
0
nie da sie tego oglądać co oni dziś grają...
0
No i juz po Danilo...
1
0
leci na canal+ ? o.O to elegancko ;D
0
To co panowie znów przyciszanie Tv z komentarzem tvp?
0
Rakiticia to ja już bym wykopal bo się nawet na ławę nie nadaje... Chłop wgl się do Barcelony nie nadaje a Pedro niech zostanie bo jest super zawodnikiem i zawsze walczy i się stara :)
3
Co Ty gadasz o.O a możesz więcej szczegółów? Pozdrawiam
1
Eurosport-onet tak piszę :d
2
Słyszeliście najnowszą nowine? NEYMAR NA CELOWNIKU PSG!!!! Hahahahhahahah
0
Ronaldo leje przeciwnika to nic ale jak powiedzą na trybunach "pijak" to już matko boska przecież to nie dopuszczalne!!!!
0
Wzmacnia mięśnie a nie biega a to różnica... Bardzo dobrze ze wzmacnia mięśnie, mniej kontuzji miesniowych jak które wiemy są najpoważniejsze a już w przeszłości miał z tym problem.
0
Zgadzam się :)
0
Napewno nie bede zalowal :) jedyne czego żałuję to odejścia Cesca wzamian za tą miernote..
0
Z dziećmi nie wygrasz bo one ciągle będą brnely w swoje :) Najpierw czekali na Suareza aż skończy się kara, potem sprzedawali go już bo słabo gra, teraz już widzą w niego Boga... Gdzie tu logika? Nie ma co się kłócić z nie którymi tutaj bo większość po porazce cały skład by wydmuchala za 50 mln
0
Kolego "wierzę" a nie "wieżę" wieża to może być Eiffla ... Nie chcę Ci dogryzac tylko pomóc :) uczyles się kiedyś "Wierzę w Boga"? To powinieneś wiedzieć :) pozdrawiam
1
Zgodzę się z tym również ze nie wykorzystuje 100% i tutaj uzasadnione są twoje pretensje i to rozumiem, ale naprawdę chłop odwala nie zła robotę i jak widać patelni nie wykancza a sytuacje takie no ciężkie do strzelenia rąbie w tą bramkę i wpada wszystko, nie ogarniam go :D