NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Muller , yyy kimich
0
Tak jest ! Hahaha
0
Za to ofensywa Liverpoolu rozwali Real w pył
0
Jak dla mnie to tylko Liverpool może rozwalić Real
2
Nie wierze co oni robią z Barcelona ..
1
Chłop zaprzepaścił finał Ligi Mistrzów
0
Wazeliniarz, na żadne pytanie nie odpowiedział konkretnie.. Trener bez charakteru i tyle
0
Kimś trzeba, tu już nie chodzi nawet o ta porażkę, ale styl Barcelony jest dramatyczny, bazujemy na błysku Messiego albo Suareza. Barcelonę oglądali wszyscy dla przyjemności bo to Barca grała najpiękniejszy football na świecie, a teraz sie na to nawet patrzeć nie chce, a ta wtopa to już wgl tragedia i wstyd .. Czysty sabotaż Valverde..
0
Gosciu powinien poleciec bo to co gra Barcelona od wielu wielu meczów to dno ... Roma nas rozjechała .. Strach sie bać co by było z silniejsza drużyna..
0
Coutinho płacze,ze nie gra już w Liverpoolu
0
Kupuj pod stadionem, zawsze są chyba,ze jest jakiś wielki mecz typu Barca-Real, zależy tez od miejsce jakie chcesz , chcesz mieć lepsze miejsca to kup online
0
Komisja nie chce dopuścić Kubicy do wyścigów formuły 1 bo sie boja ..
0
Messiiiii.
0
Dzieli i rządzi bo jeszcze nie wpadli na najlepsza drużynę świata :) w lidze już pokazaliśmy im miejsce w szeregu
5
Nie porównuj mnie szarego człowieka do sławnego piłkarza który zarabia grube miliony i stać go na wszystko czego zapragnie
9
A podobno jego marzeniem było grać w Barcelonie. Dac mu 7 mln, jak nie to niech spada do United, w każdym meczu będzie kierował autobusem.
0
Śmieszne jest to ze Chelsea w Premier League gra otwarta i ofensywna piłkę .. A z nami murowanie jak na budowie ..
0
Chelsea miażdżone .. a 1 połowe dominowali ...
1
To polowa mniej samochodów w Polsce by jeździła haha
0
Jakie ligi mogę obejrzeć na cyfrowym Polsacie ? Jakieś kanały konkretne może ?
0
SAlah z Liverpoolu jest niesamowity .. Jakie ruchy ma i ta szybkość , jak by mieli jeszcze Coutinho w składzie to nie zła paka by była , myśle ,ze z Manchesterem nie sa na straconej pozycji
0
A czemu Schlierenzauer juz nie skacze ?
0
Semedo kontuzjowany
0
Mogę gdzieś obejrzeć na cyfrowym Polsacie mecze Ligi Europy ?
2
Jak Dembele i Cou siedzą na ławie to co sie dziwić
0
Janusz czy to Ty???
2
Suarez strzela multum bramek, uzupełnia sie z Leo , walczą oboje o złoty but , jest obecnie jedna z najlepszych 9 na świecie a Ty mówisz ze jest do odstrzału ? Hahaha , zart dnia
0
Idź do pracy to odpowiesz sobie sam na pytanie , co znaczy zapie***ac, bo ich granie i forma to czysty zart, więcej odpoczywają niż cos robią
1
Jejku straszne, zarabiają miliony i jeszcze 2,5 doby przerwy to za mało, ludzie robia po 10 godzin dziennie za marne pieniądze żeby rodzine utrzymać a piłkarzyk ma 2,5 doby przerwy i tragedia , jak on da radę ... Żałosne po prostu
0
Oczywiście,ze można , kolega w Mercedesie tak miał , co miał zderzak cały zmienić bo rejestracja nie wchodzi ?