0

Muller , yyy kimich

0

Tak jest ! Hahaha

0

Za to ofensywa Liverpoolu rozwali Real w pył

0

Jak dla mnie to tylko Liverpool może rozwalić Real

2

Nie wierze co oni robią z Barcelona ..

1

Chłop zaprzepaścił finał Ligi Mistrzów

0

Wazeliniarz, na żadne pytanie nie odpowiedział konkretnie.. Trener bez charakteru i tyle

0

Kimś trzeba, tu już nie chodzi nawet o ta porażkę, ale styl Barcelony jest dramatyczny, bazujemy na błysku Messiego albo Suareza. Barcelonę oglądali wszyscy dla przyjemności bo to Barca grała najpiękniejszy football na świecie, a teraz sie na to nawet patrzeć nie chce, a ta wtopa to już wgl tragedia i wstyd .. Czysty sabotaż Valverde..

0

Gosciu powinien poleciec bo to co gra Barcelona od wielu wielu meczów to dno ... Roma nas rozjechała .. Strach sie bać co by było z silniejsza drużyna..

0

Coutinho płacze,ze nie gra już w Liverpoolu

0

Kupuj pod stadionem, zawsze są chyba,ze jest jakiś wielki mecz typu Barca-Real, zależy tez od miejsce jakie chcesz , chcesz mieć lepsze miejsca to kup online

0

Komisja nie chce dopuścić Kubicy do wyścigów formuły 1 bo sie boja ..

0

Messiiiii.

0

Dzieli i rządzi bo jeszcze nie wpadli na najlepsza drużynę świata :) w lidze już pokazaliśmy im miejsce w szeregu

5

Nie porównuj mnie szarego człowieka do sławnego piłkarza który zarabia grube miliony i stać go na wszystko czego zapragnie

9

A podobno jego marzeniem było grać w Barcelonie. Dac mu 7 mln, jak nie to niech spada do United, w każdym meczu będzie kierował autobusem.

0

Śmieszne jest to ze Chelsea w Premier League gra otwarta i ofensywna piłkę .. A z nami murowanie jak na budowie ..

0

Chelsea miażdżone .. a 1 połowe dominowali ...

1

To polowa mniej samochodów w Polsce by jeździła haha

0

Jakie ligi mogę obejrzeć na cyfrowym Polsacie ? Jakieś kanały konkretne może ?

0

SAlah z Liverpoolu jest niesamowity .. Jakie ruchy ma i ta szybkość , jak by mieli jeszcze Coutinho w składzie to nie zła paka by była , myśle ,ze z Manchesterem nie sa na straconej pozycji

0

A czemu Schlierenzauer juz nie skacze ?

0

Semedo kontuzjowany

0

Mogę gdzieś obejrzeć na cyfrowym Polsacie mecze Ligi Europy ?

2

Jak Dembele i Cou siedzą na ławie to co sie dziwić

0

Janusz czy to Ty???

2

Suarez strzela multum bramek, uzupełnia sie z Leo , walczą oboje o złoty but , jest obecnie jedna z najlepszych 9 na świecie a Ty mówisz ze jest do odstrzału ? Hahaha , zart dnia

0

Idź do pracy to odpowiesz sobie sam na pytanie , co znaczy zapie***ac, bo ich granie i forma to czysty zart, więcej odpoczywają niż cos robią

1

Jejku straszne, zarabiają miliony i jeszcze 2,5 doby przerwy to za mało, ludzie robia po 10 godzin dziennie za marne pieniądze żeby rodzine utrzymać a piłkarzyk ma 2,5 doby przerwy i tragedia , jak on da radę ... Żałosne po prostu

0

Oczywiście,ze można , kolega w Mercedesie tak miał , co miał zderzak cały zmienić bo rejestracja nie wchodzi ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?