NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Depay genialny zawodnik , nie wiem Czemu sie nikt nim nie interesuje
0
Wszystko masz na forum cały terminarz
0
Dla tych co nie wiedzą, w telewizji nadal jest TVP SPORT nie zakodowany wiec każdy może oglądać sobie amerykański przed sezonowy turniej m.in Barcelone
2
Do Pedro to on narazie nie ma podjazdu nawet :)
0
Mbappe mu nie dorasta do pięt? Na chwile obecna to on przewyższa Neymara w wieku 19 lat. W wieku Neymara jak tak dalej pójdzie to będzie wielkim piłkarzem a Neymarek to jedynie gwiazdka z wybujałym ego
1
Jak Real kupi Hazarda za 125 mln gdy każdy wie,ze szukają gwiazdy to mają właściwych ludzi na stanowiskach w klubie. A my przy Realu wyjdziemy na frajerów roku ..
0
Genialny Rabiot Haha przeciętniaka typu Gomes nazywasz genialnym, śmiech na sali
0
Neymar Haha znowu w cieniu, co ten biedny znowu zrobi , gdzie on pójdzie
1
Bardzo dobrze, topowy zawodnik zamiast gwiazdeczki który tylko biega biega i tyle w sumie
0
Rowniez byłem na sezonowce wiec myśle ze powinieneś tym bardziej wiedzieć ze piłkarz to nie ta liga co zwykły Polski człowiek. Jeżeli uważasz ze piłkarz jest cieżko zmęczony bo trochę potrenuje i pokopie piłkę jest tak styrany ze potrzebuje długiego urlopu to w takim razie co powiedzieć o nas ? Pewnie nie masz dzieci tak samo jak i ja wiec nie musimy sie martwić o utrzymanie rodziny ale co będzie jak ten czas nadejdzie ? Oni nie musza sie martwić o hajs bo maja go w cholere, a my będziemy żyć i oszczędzać na jednorazowe wakacje przez cały rok, wracac po pracy i masa obowiązków. Dodaj jeszcze to ze oni robią to co kochają a dobrze wiemy ze jak sie swoja prace lubi to człowiek jest 10x bardziej wydajny i mniej zmęczony. Dochodzi do tego jeszcze atmosfera w pracy, a dobrze wiemy jak często jest, często toksyczna atmosfera bo w dzisiejszych czasach jest wyścig szczurów i Facebook i instagram napędza ludzi z zazdrości materialnej. A oni w gronie kolegów smieszkuja sobie i pykają w piłkę. Serio porównaj sobie wszystko i zadaj pytanie kto ma ciężej i kto zasługuje na odpoczynek
0
Tysiące dzieciaków trenuje w Polsce codzień, i co z tego ? Nie każdy ma szczęście. "Wybuduje statek kosmiczny " Haha .. Wiem,ze sa wakacje i pełno dzieci na stronie ale to co Ty wypisujesz z kolega powyżej to kabaret.
0
Gosciu ale my piszemy o robieniu z nich herosów którymi nie są a nie o tym kto jaka drogę wybrał .. A kto ci powiedział ze jestem nie zadowolony ze swojego zycia ? O.o Idź uczyć sie do "pszyrki" na wrzesień a nie pisania bajeczek tutaj i wmawiania komuś głupot. Ps. Na maturze będziesz miał czytanie ze zrozumieniem wiec poćwicz to bo kiepsko Ci narazie idzie . Siema
0
Żadnych Rabiotow
0
Rabiot to kolejne drewno jak Gomes, nie potrzebny tu taki wynalazek.. Martial niczym nie zachwyca wiec sie nie dziwie ze nie pojechał. Prosta piłka
3
Pójdziesz do pracy to zobaczysz jak człowiek jest styrany po 10 h pracy i dodatkowo musi wrócić do domu i zająć sie obowiązkami :) Mówisz o presji ? Nie bądź śmieszny ... Ich presja to śmiech na sali porównując większość Polaków i innych ludzi na świecie. Oni wracają do domku i wszystko jest gotowe, cacy, obsługa,żadnych obowiązków, miliony na koncie , żadnych zmartwień. Wiec skończ gadac bzdury bo nie masz pojęcia o życiu
0
Serio ludzie? Przeciętniaka typu Rabiot którego już nawet PSG nie chce? Taki talent a powołania do reprezentacji nie dostał :)
0
Walczyć sobie może Haha ale nadal są w świecie takie potęgi jak właśnie Juventus , Barca , Real wiec niech sobie dalej walczy to śmieszne PSG
14
Śmieszne .. wychodzi na to ze każdy Polak tez jest nie do zajechania bo zapiernicza po 8-10 h dziennie , plus obowiązki w domu ,dzieci , zona , dom a taki Paulinho jest według portalu Fcbarca uważany za człowieka niezniszczalnego bo trochę piłkę pokopie .. Boze w jakim świecie ja żyje ..
0
Panowie pytanie jest .. zarabia tu ktoś w Euro ? Wymienia pieniądze w kantorze ? Mam problem iz mam do wymiany spora sumę Euro i nie wiem czy wymienić po 4,30 czy moze zaczekać i liczyć ze euro podskoczy ? Co sądzicie ?
0
Sielpia.
0
Pomagajmy PSG zmieścić sie w limicie ... zenada
0
Powiedz to Giroud
20
Tu nie wolno hejtowac Dembele bo przecież to młody talent kupiony za blisko 150 mln euro !!! Śmiech na sali .. Gość nic nie gra i taka jest prawda
2
Minuta ciszy dla kolegi
8
Gość bez kreatywności, przeciętniak w PSG ale oczywiście do technicznej Barcelony w sam raz .. Śmiech na sali , dawać Thiago a nie jakieś wynalazki typu Rabiot
0
Chcesz dobry samochód to bulisz, rocznik auta nie gra roli, za 3,5 tys to ten golf jest po kilku stluczkach i wszystko sie sypie, strach tym jeździć .. za dobrego golfa trzeba dać nawet i 10 tys
2
Haha .. golfa 4 dorwie za 4 tys .. Będzie to sie sypać na każdym zakrecie .. Nie wiele ludzie znacie sie na motoryzacji a doradzacie bzdury
1
W Warszawie, pełno sklepów jest tylko musisz poszukać, nike wilanow, chmielna, złote tarasy, arkadia
7
A Thiago jest do wyciągniecia za te same pieniądze ..
2
Jakoś bardzo mi szkoda,ze Ronaldo odchodzi.. Jednak coś w wielkim Footballu sie kończy, piłkarz legenda, niesamowity grajek o kosmicznej ambicji. Cieszę sie,ze mogłem go oglądać w Realu i w pojedynkach z Barcelona. Szacunek dla Ronaldo