0

Dawaj priv, jakie marki cię interesuja

0

Co Ty gadasz haha .. Gra sie posypała po wypadzie Salaha i 2 błędy bramkarza, Real był cisniety jak frajerzy. A i te 5 bramek Dembele to jedyne co pokazał, bo jego gra jest słaba, oglądaj mecze a nie statystyki.

1

Miałeś swoje zwycięstwo w LM, kompromitacja, ciagle wystawianie tego samego składu, ciagle gra na farta, gra taka, ze Manchester United przy tym wyglada na bardziej ofensywna drużynę.. My na szczęście mamy Leo i spółkę bo tak to bys nawet tej padaki nie oglądał

1

Spokój ? O jakim ty spokoju mówisz ? Z Valverde ciągle gramy na farta, mamy więcej szczęścia niż taktyki tego trenerka. Szczęście skończyło sie z Roma. Uff, ze nie trafiliśmy wtedy na Liverpool

1

Mamy szczęście jeszcze, ze jest Messi bo z tym trenerzynom to była by kompletna padaka

5

Dokładnie tak ale tutaj wszyscy widza tylko zwycięstwa a football ma cieszyć i być czyms wyjątkowym.. A ludzie chcą widzieć tylko 3 pkt nie ważne w jakim stylu Ehh .. Często oglądam mecze gdy grał Ronaldinho, magia, a nie byliśmy wcale najlepsi a wszyscy zachwycali sie Barcelona i nasza gra.. Teraz cieżko to oglądać ale ludzie ucieszeni bo 3 pkt ..

4

Kilka lat Valverde w Barcelonie? Jak chcesz dalej oglądać drugi Manchester United to spoko, nas chroni to, ze mamy najlepszych piłkarzy bo inaczej bysmy skończyli jak United.. Ten trener jest bez charakteru i potrafi wystawiać jedynie ciagle ten sam skład

2

Gra Barcelony wyglada prawie jak ta Manchesteru United tylko u nas grają lepsi piłkarze którzy robią różnice :)

10

Tylko nie to .. Dalej bedzie męczarnia z oglądaniem ..

1

No i tym samym zakończyłeś prawdziwe życie. Teraz tylko pieluchy i żadnych przyjemności

0

PSG teraz będzie mieć koszulki Jordana czy to tak na kilka meczy? O co chodzi ?

0

Spisz papierek że dałeś zaliczke

0

FUT okej ale Ronaldo czy Messi zasługują na 99

10

Strzały powinien mieć 92-94. Oceny Fify sa chore.. Kiedy ktos dostanie 99?..

0

6-2 wchodzi Lenglet, bronimy wyniku!!!

1

Dawaj zmiany !!!

0

BRAWO za skład Valverde .. Zero rotacji .. Dramat .. Szkoda tylko Malcoma, Arthura i Lengleta.

1

Aha.. Ciagle to samo .. Valverde zero kreatywności .. mam nadzieje, ze to ostatni sezon tego gościa w tym klubie bo to jak on skład ustala to dramat .. Rozumiem, ze ciagle będzie wystawiał ten sam skład nie zależnie kto będzie siedział na ławce .. Jak Malcom czy Arthur ma złapać formę na miarę Barcelony jak ten marny trener wystawia non stop to samo ..

6

Ławka Juve jest mocniejsza niż podstawa

0

Tryplet, Enrique rownież tryplet

2

Kolton Haha.. ten gosciu to parodia a nie ekspert

28

Manchester United jako jeden z faworytów ?.. Wolne żarty .. Z taka gra i tym słabym trenerem niech sie modlą żeby w przyszłym roku grać w LM.. A gdzie Bayern Monachium ?

0

Żewłakow .. Uszy krwawią...

0

A co Ty baba, ze w automacie?

0

Co ma rocznik do rzeczy ? O.o przebieg to i w seicento możesz mieć kręcony jak ktoś chciał

1

Audi a3 8p 1.6 Benzyna, 6 biegów ma, jest czym jechac

0

Jak misja w Gta San Andreas

1

30 mln i ani centa mniej, nie bądźmy frajerami

1

PS4 bardzo sie grzeje? Czy tylko ja tak mam..?

13

HAHA co za dzban

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?