NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z drużyna z 3 ligi.. Gdzie nawet Denis gra super a siedzi przyspawany do ławki.. Haha .. Rakitic powinien odejść i tyle
5
Film "Creed II" to ostatnia produkcja z Rockym. Sylvester Stallone zapowiedział, ze nadszedł czas aby zakończyć wątek z Rockym
2
Ja bym nawet zniósł wygrana CR7 zamiast Leo byle tylko nie jakiś kiepski zart Modric czy jakiś Griezman.. No ludzie CR7 i Leo są najlepsi ale chyba chcą ich na sile pogodzić bo jest 5 vs 5 zp
1
Oczywiście, ze mieli .. Modric to kpina i jakiś kiepski zart
0
Modric to już wgl jakaś porażka..
0
Ponieważ wczoraj Dembele doskonale współpracował z Semedo ?
6
Co za Zenada jak wyniki już sa .. Ta gala to wstyd i kpina
0
Hahahahahhhaha wyjdź już kolego lepiej
1
Boże pomoc to jest dramat
1
Strzel barana......
3
Pytają sie dlaczego jest tyle kontuzji a ten odpowiada,ze odzyskali Rakiticia i Coutinho Haha.. Gość zamiast odpowiadać na zadane pytanie to bredzi jakieś bzdety
0
A Modric faworytem do ZP Haha nie wiem za co .. Jeżeli Messi albo CR nie wygraja ZP to będzie największy przekręt w historii piłki
0
Ameryki kolego nie odkryłeś
1
Bo Rakitic to już nie poziom Barcy? Gość to średniak i gra na alibi
0
Komentarz usunięty
0
Tak.
1
The Reds dzisiaj kryminał w obronie
0
Haha gość do wymiany za Neya i to będzie koncert
0
Komentarz usunięty
1
No chyba jak sie potyka o własne nogi haha
0
Komentarz usunięty
0
Na szczęście Niemcy są słabi mentalnie i brakuje im charakteru. Myśle, ze nie dali by nam juz rady
0
W dodatku wchodzi każdemu w dupe a szczególnie Lewandowskim
2
To nie chodzi o to czy szybko jechał ale o nie udolnosc Policji.. Potrafią tylko wlepiać mandaty za prędkość itp itd a jak przyjdzie poważna sprawę załatwić to nagle są procedury, oni nic nie mogą zrobić , to trzeba zgłosić gdzie indziej do wyższych instancji, oni mogą tylko spisac protokół , trzeba czekać i tyle .. Sorry ale oprocz wlepiania mandatów za prędkości i dzieciaka na ławkach w parku bo piją alkohol to oni sie nadają ale co najwyżej ulotki roznosić
8
Aaa co tu dużo pisać .. mam nadzieje, ze szybko go zwolnią .. Dość już tego gościa co stoi jak słup podczas meczu i wszędzie w widzi problem tylko nie u siebie ..
1
Z niebieskimi tak trzeba bo pozwalają sobie za dużo. Cwaniaki po 20 pare lat i wielcy stróże prawa. Jechac z nimi równo. Potrafią tylko mandaty wlepiać za przekroczenie prędkości itd a jak przyjdzie cos powaznego to już nic nie potrafią ..
0
Bzdury .. Coutinho z Neymarem to bajka, Arthur z Sergio od regulacji tempa gry.. Paka taka,ze każda obrona by w gacie robiła
0
Śmieszny jesteś , Neymar to jeden z najlepszych na świecie a Dembele to rozkapryszony dzieciak który szybko biega i w sumie tyle
0
Dokładnie.
1
Dembele sam sie marnuje i tu nie pasuje , wszystkie media już donoszą, że Neymar ma wrócić do Barcelony a Dembele pójdzie do PSG i to by było najlepsze dla wszystkich