0

Z drużyna z 3 ligi.. Gdzie nawet Denis gra super a siedzi przyspawany do ławki.. Haha .. Rakitic powinien odejść i tyle

5

Film "Creed II" to ostatnia produkcja z Rockym. Sylvester Stallone zapowiedział, ze nadszedł czas aby zakończyć wątek z Rockym

2

Ja bym nawet zniósł wygrana CR7 zamiast Leo byle tylko nie jakiś kiepski zart Modric czy jakiś Griezman.. No ludzie CR7 i Leo są najlepsi ale chyba chcą ich na sile pogodzić bo jest 5 vs 5 zp

1

Oczywiście, ze mieli .. Modric to kpina i jakiś kiepski zart

0

Modric to już wgl jakaś porażka..

0

Ponieważ wczoraj Dembele doskonale współpracował z Semedo ?

6

Co za Zenada jak wyniki już sa .. Ta gala to wstyd i kpina

0

Hahahahahhhaha wyjdź już kolego lepiej

1

Boże pomoc to jest dramat

1

Strzel barana......

3

Pytają sie dlaczego jest tyle kontuzji a ten odpowiada,ze odzyskali Rakiticia i Coutinho Haha.. Gość zamiast odpowiadać na zadane pytanie to bredzi jakieś bzdety

0

A Modric faworytem do ZP Haha nie wiem za co .. Jeżeli Messi albo CR nie wygraja ZP to będzie największy przekręt w historii piłki

0

Ameryki kolego nie odkryłeś

1

Bo Rakitic to już nie poziom Barcy? Gość to średniak i gra na alibi

0

Komentarz usunięty

0

Tak.

1

The Reds dzisiaj kryminał w obronie

0

Haha gość do wymiany za Neya i to będzie koncert

0

Komentarz usunięty

1

No chyba jak sie potyka o własne nogi haha

0

Komentarz usunięty

0

Na szczęście Niemcy są słabi mentalnie i brakuje im charakteru. Myśle, ze nie dali by nam juz rady

0

W dodatku wchodzi każdemu w dupe a szczególnie Lewandowskim

2

To nie chodzi o to czy szybko jechał ale o nie udolnosc Policji.. Potrafią tylko wlepiać mandaty za prędkość itp itd a jak przyjdzie poważna sprawę załatwić to nagle są procedury, oni nic nie mogą zrobić , to trzeba zgłosić gdzie indziej do wyższych instancji, oni mogą tylko spisac protokół , trzeba czekać i tyle .. Sorry ale oprocz wlepiania mandatów za prędkości i dzieciaka na ławkach w parku bo piją alkohol to oni sie nadają ale co najwyżej ulotki roznosić

8

Aaa co tu dużo pisać .. mam nadzieje, ze szybko go zwolnią .. Dość już tego gościa co stoi jak słup podczas meczu i wszędzie w widzi problem tylko nie u siebie ..

1

Z niebieskimi tak trzeba bo pozwalają sobie za dużo. Cwaniaki po 20 pare lat i wielcy stróże prawa. Jechac z nimi równo. Potrafią tylko mandaty wlepiać za przekroczenie prędkości itd a jak przyjdzie cos powaznego to już nic nie potrafią ..

0

Bzdury .. Coutinho z Neymarem to bajka, Arthur z Sergio od regulacji tempa gry.. Paka taka,ze każda obrona by w gacie robiła

0

Śmieszny jesteś , Neymar to jeden z najlepszych na świecie a Dembele to rozkapryszony dzieciak który szybko biega i w sumie tyle

0

Dokładnie.

1

Dembele sam sie marnuje i tu nie pasuje , wszystkie media już donoszą, że Neymar ma wrócić do Barcelony a Dembele pójdzie do PSG i to by było najlepsze dla wszystkich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?