1

@KrystianR wysypka, ból i świąd małego przyjaciela

3

@BulaKG leczy małego po zabawie z dupeczką

7

Komentarz usunięty

2

@Tomi61661 Napewno bedzie Neymar, teraz jest cicho ale dokładnie każdy wie, ze saga z powrotem Neya dopiero sie zacznie na powaznie

4

Dla fanow Star Wars, łotr 1 na Polsacie

1

@Mario96w idź spac

0

@qbuteq zerwał a nie złamał ..

0

@cracker Hahaha to musi być troll

0

@Avada Kedavra A co to za eksperci w Polsce jak taki Hajto jest kreowany na eksperta albo Żewłakow na eksperta i komentatora, przecież to parodia.

0

@ksobi dostałem przy kupnie 14 dni free ale cwaniaki chcą podania karty ..

0

Panowie da sie jakoś wpisać kod na PS Plus bez podania karty ?

0

@FC1899Barca Wilder czy Fury bez różnicy , każdy z nich zniszczy Joshue szybciutko. Joshua wielki atleta a jak Ruiz wchodzil w wymianę to Joshua sie cykal i klinczował.. To jest albo boks albo machanie reka i nabijanie "punktów"

3

@kubix05 Jeszcze jak by ten śnieg był chociaż

1

@FC1899Barca Jakiego sportu ? Jakiego McDonalda ? Jak Ruiz wchodził w wymianę to ten wielki sportowiec Joshua zawsze klinczował, taki to śmieszny mistrz. Skakał, biegał i machał reka, w 1 walce pokazał Ruiz ze Joshua to słaby zawodnik i jego przewaga to tylko warunki fizyczne. Za wspaniałych czasów boksu jak by Tyson dopadł Joshue to Antek by w drugiej rundzie skakał ale co najwyżej za liny

0

@V e B 96 taktycznie Haha,bo ten wielki atleta nie dał by na pieści rady grubaskowi

0

@SinMistico Jak to znawcy La Rambli powiedzą " to była taktyka " hahaha

0

@Danny Gaucho To jest taktyka ? Wielki atleta sie tylko ośmiesza .. To ma być boks a nie ze oni wyglądają jak po rozgrzewce .. człowieku nie rozsmieszaj mnie ta "taktyka". Gość biegał i uciekał i machał reka i tyle.. Obejrzyj sobie walki Gołoty, Tysona, Fury .. czlowieku

0

Za każdy klincz powinny być odejmowane punkty i Joshua by leżał .. Zenada , skacze i ucieka .. parodia

0

Joshua jest cienki jak sik pająka .. ta walka to kpina , wielki atleta a ucieka ciagle od walki .. Zenada

1

@CycuMat Mercedes Benz Black

7

Balonik napompowany bo chłop 3 miesiące jest w super formie i jak to nie dostał złotego Balona !!!!! Śmieszne jest wynoszenie Lewandowskiego na szczyt .. Zachwycacie sie jednym mega sezonem Lewego ale jak Messi robi co roku kosmiczny sezon to każdy patrzy na to jak by to było normalnego bo to przecież Messi. A jak Lewandowski sie zbliży do takiego poziomu w jednym sezonie to uważany jest za Boga .. Ja jestem Polakiem ale rownież fanem footballu i największa przyjemnośc i fun sprawia mi oglądanie Messiego czy Ronaldo w ostatnich sezonach i nie będę jarał sie Lewandowskim i szczekał w internecie "Polak rodak zlota piłka "jak większość "kibiców" .. opamiętajcie sie ludzie

0

@Adamski69 oho 4 ogórki i znowu balonik będzie pompowany jedno jest pewne jesteśmy faworytami, awans pewny :D

0

@LuisSalvano Zawsze mega byłem za Fifa czy to krytykowana 18 czy 19 ale mi sie grało super, No ale 20 to jest jakaś porażka.. Gameplay jest tak skopany.. Podania to największa kpina tej Fify, piłkarze poruszają sie jak fura z węglem i w sumie można wymieniać i wymieniać .. NBA 2k20 jest tak dopracowane ze cieżko sie o coś przyczepić, może jedynie ze nie ma polskiej wersji językowej.. a Fifa niestety porażka całkowita

0

@Grzesior667 kładź sie spac bo do szkoły wstać musisz. Uważaj na języku polskim to Pani profesor Ci wyjaśni co to znaczy "przenośnia". Elo dzieciaku. Polska mentalność wszędzie .. Dodać coś od siebie i wywnioskować jakaś bzdurę, napisać komentarz i szukać poklasku. Co za ludzie hah

0

Kupiłem zestaw Playstation 4 z Fifa w black friday, tak teraz mam ochotę wyrzucić to za okno .. Jak w 18 i 19 grało mi sie super tak w 20 po jednym meczu mam ochote huknąć padem.. Ta gra to kpina w tym roku .. Kupilem PS4 do Fify a gram w NBA bo dzieki Fifie będę musiał wkoncu iść do psychiatry.. Ktoś tam powinien ostro beknąć za ten szajs ..

22

Rapinoe nic nie grała ale dużo szumu narobiła i jest piłeczka

0

Jak zmienić język w Nba 2k20?

0

Pad Xbox czy Playstation 4? Miałem Xboxa i pad siedział świetnie a ten od PS4 nie jestem przekonany a to stanowi mój główny problem żeby nie okazało sie ze wywalę go za okno ze złości

0

@Siuwaks tylko do Fify i Nba wieczorkami, nic wiecej

0

No i nie wiem czy Xbox czy Playstation :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?