0

Chłopaki mam problem z drukarka, nie chce sie połączyć z laptopem, łącze ja przez sieć ale gdy wybieram "połącz" wyskakuje "wprowadź klucz zabezpieczeń sieci" i jest lipa , nie wiem o jaki klucz chodzi .. hasło do sieci wifi nie działa .. nie ogarniam tego

0

@PRINSU uuu ciezka sprawa, trzeba napisać o prośbę zwrotu, i odsyłać. Jeżeli była autoryzacja Np oficjalne Nike to jeszcze spoko a jeżeli jakieś fejki to wiem ze cieżko zwrócic, dużo zabawy z tym . Spróbuj sprzedać na olx

3

@NeroTFP Wtedy był lepszy, doświadczenie zabija spontaniczność.

1

@Kacper1432 Chłopie ale to nie chodzi o mala ilość wyścigów ale śmieszny film akcji gdzie samochody latają, wszystko sterowane na pilota, jakieś urządzenia rodem z kosmicznych opowieści .. 8 Cześć była jeszcze znośna ale Trailer 9 części to jakaś kpina i parodia .. nagle jakiś braciak w dodatku dobrany kiepski aktor którym jest John cena .. A ożywienie Hana to już istna modna na sukces .. kpina po prostu

0

TO była reka .. karny powinien być ..

0

@masakrator05 Ja bym Ci pokazał jak zwykły pomidor odpowiednio wychodowany smakuje w porównaniu do sklepowych. Sam zapach by juz smak zdradził pysznego pomidorka

0

@Barwindg Byki to wygrają, a LaVine jest w top 10 najlepiej punktujących

8

@amanter No i co z tego ze jest niska? Niesamowicie piekna kobieta, seksowna, o naturalnej urodzie

0

Jeździ tutaj ktoś za granice na nawigacji z telefonu? Ogarnia ktoś czy da radę na telefonie podpiętym do ładowarki samochodowej i z pakietem neta przejechać bez utrudnień do Niemiec około (1000 km) czy lepiej zainwestować w navi ?

0

@skakun95 Miałem to samo, ja nawet nie mogłem zbliżyć sie do przeciwnika bo od razu mi odbierał .. W dodatku ładują mi bramki z każdej pozycji i wszystko wpada a bramkarz jak ręcznik. Zależy od aktualizacji, nie wiem co oni odwalają ..

1

@Encore Liga to powinna jeszcze przeprosić za to co sędzia odwalił .. A Lillarda w pełni rozumiem, gość co gra to jest kosmos w tej chwili, chce wprowadzić zespół do play off a sędzia ślepa pala nie widzi ewidentnego przewinienia. No ale Liga sie zlitowała nad Lillardem bo powiedział prawde a w tym chorym świecie jak ktoś sie oburzy i powie prawde a tym bardziej kiedy jest to udowodnione to należy go ukarać ! Jak on mógł ! Przecież poprawność polityczna !! To po jakiego jest "wolnosc słowa" skoro grozi za to kara ? To jak to wkoncu jest do cholery

0

@Encore śmieszne jest to, ze nie można napisać prawdy bo można być ukaranym .. Chory świat

4

@amanter Kapitan jak z koziej dupy trąba

1

@pikass14 battlefield , nba 2k20 , formuła 1

0

@student97r Oglądałeś Portland ?? Lillard w niesamowitej formie

0

@zenoowity Sadze, ze po wypowiedzi z jadem do mnie i twoim "xD" to "chlopczykiem" nazywa cię twoja dziewczyna w 8 klasie podstawówki jak poplules sie na jej widok i wyrecytowales swoje bogate językowo argumenty o.O

0

@VenoM spiderman

0

@student97r Lillard sie obudził i jak dla mnie jest absolutnym top 1 w tej chwili, co gość wkłada serducho i umiejetnosci ostatnio to jest dla mnie kosmos, ostatnio sędzia ich okradł ale Dame i spółka dadzą radę awansować jeżeli ominą kontuzje i jakieś śmieszne drukowanie

2

@deszczyk89 chłop sie nie zna. Punto nawet będzie mniej rzucać niż samochodem o większych gabarytach, ale chłopaszek zawijal sie z lekcji fizyki. Rodzice kupili lepsze auto niz punto wiec chłopak z wyzszych sfer haha

0

@zenoowity ja widzę, ze chociaż pluli by na ciebie to uważał byś, ze Messiego zachowanie jest idealne. Abidal powiedział prawde, ze sie nie przykładają, ciekawe iz nie które osoby potwierdziły, ze przy Valverde mocno rozliuznili sie przez lajtowe treningi. No ale okej żyj Messim jako fanboy, Abidal sie tłumaczy a chłopaki wkurzyli Messiego dlatego wymachiwał rękami jak paralityk jak chłopaki prosili go do kolka przed meczem. Ja jestem fanem footballu i mam gdzieś czy Messi jest w Barcelonie czy odejdzie, nie będę ślepym fanboyem jednego gościa.

0

@kuz Dokładnie tak ! Dzięki wielkie

0

@zenoowity Dla mnie Ronaldinho byl kimś o wiele lepszym niż Messi. W szczycie formy Roni był kosmiczny, unikalny i nie powtarzalny. No ale każdy może podziwiać kogo chce. Napisałem, ze Messi nie jest jakimś Bogiem, ze można stawiać jego ponad klub, walił fochy przed meczem z Valencia, głupie pyskówki do Abidala bo w sumie powiedział prawde, ze sie nie przykładają .. możesz sie uśmiechać dalej :)

0

Kojarzy ktoś film gdzie jakieś stworzenia małe czarne kulki przyleciały na ziemie i zabijały a dwóch gości próbowało je zabić ?

0

@kacpros Dodaj zewlakowa jeszcze to już mieszanka wkur****

4

Tak jest dajcie Leosiowi jeszcze podwyżkę i premie za podpis .. Barcelona istniała po Ronaldo, Figo , Ronaldinho , będzie rownież istniała po Messim. Jeżeli gość ma jakieś chore wymagania i jeszcze jakieś foszki do kolegów odwala i coś mu nie pasuje to niech zawija manatki i papa..

0

@SuperVegeta Pique bardzo mądrze zrobił, co kiedyś powinien zrobić Bartra z Balem. Alba to jeden z najlepszych obrońców świata .. Busi i Rakitic fakt do odstrzału

0

@MESSIah16 Nigdy w życiu, nie robi show, wyglada trochę jak ociężały i sztywny. No i jest z Europy i nikt w USA nie pozwoli mu na status największego.

0

@Oskar00 Fati , Rodrygo i Vinicius .. Vinicius ogolnie jest cienki jak sik pająka tylko perez szuka na sile swojego Neymara

2

Jak im sie biegac nie chce, to za te pieniądze to ja mogę zapierniczac za dwóch

0

Nie dobrze .. Jak będzie dogrywka to nie będzie Barcy ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?