NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@msmsms Wiesz w czym tkwi w niej problem? W tym ze ciagle nawija jak to ona nie trenuje, jakie to jej ciężkie treningi są, jak to ona się super nie odżywia itp itd.. a jej wygląd jest przeciętny i dość miernie wyglada jak na te jej „ciężkie” treningi.. Robi z ludzi wała jaka to ona trenerka nie jest a to jeden wielki kit jest ..
4
Czekam już na koniec tej parodii.. A mały niech wyjdzie przed mikrofon i zacznie mówić a nie faxy wysyłać i strugać pawiana. Potem będzie mówił ze on nic nie wie, nie rozumie i umyje raczki ze media rozdmuchały sprawę.. A tych co tu mówią ile on dał Barcelonie to śmiech na sali, gość dostał szanse i leczenie od Barcy i oczywiście najwyższe wynagrodzenie w świecie piłki nożnej.. Nie wiem jak on zrobił trójkę dzieci bez jaj
0
@VenoM mogę to cytować setki razy, a ten pseudo kapitan niech zawija kapcie. Dla mnie nie jest już żadna legenda
5
Juventus zawsze mnie chciał, ale zawsze odmawiałem. W 1997 zadzwonił Gianluca Vialli i oferował Chelsea
Powiedziałem mu:
Zostanę, mamy katastrofalny rok.
Musimy się podnieść
Później odezwał się Arsene Wenger-Odmówiłem
Sir Alex Ferguson tez mnie chciał.Podziekowalem
Florentino Perez komplementował Galacticos. Odmówiłem
Te wszystkie oferty zbiegały się z trudnymi latami dla Milanu.Liczono ze ulegne. Łatwo było wtedy się spakować i wyjechać, ale musiałem wziąć na siebie odpowiedzialność, zostać, wrócić do zdobywania trofeów. Nie mogłem odejść kiedy było złe.
Nie mógł bym sobie potem spojrzeć w twarz
Paolo Maldini
0
@xVENUMx To był największy cyrk, Fabs na 9 Haha
0
@Tomek54321 Gość ma już swój wiek i prowadził wiele klubów i nic dobrego z tego nie było , Guardiola czy Zidane wchodzili świeżo bez żadnych sukcesów ani upadków wiec mieli wszystko przed sobą, a Koeman już wiadomo ze jest lipny
1
Gość bez żadnych sukcesów w prowadzeniu klubów.. czemu zawsze bierzemy jakis miernych trenerów ?
1
@RomanHoffer Tobie to się chyba coś pomyliło.. To Lyon wyeliminował City
3
Porażka Barcelony tak wstrząsnęła całym Barcelonismo, ze aż Szumowski pierdzielnal posadę haha
1
@dasouzar11 Kapitan taki jak z koziej dupy trąba
3
@DanielOOL Ja od zawsze uważam ze Messi to taki „cicha woda brzegi rwie” dla mnie on ma więcej za uszami niż wszyscy myślą
0
Koeman trenerem podobno oficjalnie ?
1
Pierwsze co to trzeba sprawdzic przelewy w tym klubie, może Perez pieniazki przelewa Bartkowi za sabotaż Haha
19
Hahaha .. Messi nigdzie nie odejdzie.. Ogarnąć dupy.. Kupić 2 pomocników, obrońców i jednego skrzydłowego i kogoś za Suareza do rotacji i Messi będzie śmigał .. sprzedać gwarancje 30-40 bramek na sezon .. debile No debile
1
@D10SLEO Farmerów to my mamy w zarządzie i na ławce, a połowa składy nadaje się właśnie na farmę krowy zaganiać
0
Albe zostawić .. Już bez przesady, chłop zapiernicza od obrony do ataku .. Musi robić za obrońcę, pomocnika , asystenta i skrzydłowego w jednym ..
29
Podaj się do dymisji nieudaczniku
0
@Mesi12 hahaha.. po tym co oni zrobili to po pierwsze powinna większość wylecieć na zbity pysk a po drugie maja go**o do gadania :) Niech przychodzi Pochettino i ustawi do pionu tych cieniasow
0
@SelloutCrowd zaczekaj zaczekaj
1
Hahahaah co się dzieje hahaha City upokarzane
1
Hahahahah sterling haha
2
Podoba mi się ta wizja jednego meczu hehe
0
Co tam się dzieje !!!!!!
0
@kamil9040 Tylko spójrz na atak Bayernu Haha
4
Bayern idzie po Champions League coś mi się wydaje. Nikt nie jest w stanie im zagrozić raczej
0
Stało co się stało .. Trudno się mówi, może to było potrzebne taki wstrzas żeby poleciały nie które osoby i coś się zmieniło. Nie wiem jak większość ale ja jestem kibicem Barcy od małego knypka i powiem tyle, teraz można poznać kto jest kibicem a kto bywa. Barcelona to już tylko szczątki z legendarnej drużyny ale trzeba im kibicować i wspierać jak się tylko da.. Drużynę ma się w sercu zawsze jak są sukcesy lub ich nie ma. Visca Barca
0
@pax a Ty dalej uczepiony tego Semedo a nie całej drużyny. Chyba ten Semedo Ci jakoś życie zniszczył. Weź gościu oceniaj wszystkich a nie jednostki. Można się wkurzyć nie zle jak się czyta te twoje bzdety
6
Pierwsze co to powinien odejść Bartomeu i dyrektor sportowy, potem trener, sprzedanie szrotu jak Semedo, Busquets, Rakitic, Roberto, Vidal, Griezmana również bo da się zarobić na nim. Dac jeden sezon Dembele i Coutinho na wykazanie się. Następnie zabranie opaski kapitana Messiemu, następnie dać poważna szanse młodym jak Puig i Fati.Nastepny sezon również będzie stracony i się na to przygotujcie, sukcesy Barcy już są za nami, teraz czeka kilkuletnia przebudowa tak jak w Manchesterze United lub Interze Mediolan.. Niestety przyszedł czas na Barcelonę, ważne żeby nie skończyć jak Milan..
2
@cules100pro Jakie mało realne ?.. To było do odrobienia na spokojnie.. przy stanie 4-2 było strzelić na 4-3 i Bayern by spuchł .. No ale lider siedzi na dupie już załamany i ma wszystko gdzieś. Jak tak wielki klub może dopuścić do strzelenia sobie 8 bramek ?! Jak można grać przez 90 minut ciagle to samo a trener nie reaguje? Te podania do boków przez cały czas to by nawet trener z B Klasy przewidział i ustawił zespół.. zero pomysłu na grę a trener stoi i udaje ślepego.. Mi Messiego wgl nie żal, gość jak zwykle jak dostają w dupe to stoi i się patrzy i wyglada to tak jak by kombinował jak uciec z tonącego okrętu tak jak to robił w reprezentacji
1
7 bramek .. ale wstyd ale wstyd