0

Panowie zastanawiam się nad nową konsolą, Xbox Series X czy Ps5?
Podobno Xbox potężniejszy
Nie interesują mnie exy
Głównie do Fify, Nba, F1 i warzone
Wcześniej smigalem na Ps4 i pada chwaliłem sobie lepiej niż od Xboxa
No ale dylemat jest w sprawie nowej konsoli :/

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@dariooo wierz dalej w te bajki

1

Kapitan który uciekł z tonącego statku jakoś słabiutko hehe

0

Hahahaha brawo Rennes, jazda z nimi

0

@Botanik O dziwo grają ładnie

0

Lepiej było odpalić Romę. Co tam się dzieje

2

@szymon6847 Już anulowana bramka .. Prezesa wywalili, zmienili cały zarząd, wywalili darmozjadow z balkanow. Wzięli się za klub

0

Korona Kielce prowadzi z Miedź Legnica
Jak dziś wygrają to maja 7/7 wygranych w 1 lidze o.O

2

@koksik2700 Ja mam wrażenie i pamięć jak bym robił coś wczoraj a tu minął już rok od tego wydarzenia.. Po skończeniu szkoły czas leci jak oszalały.. Dopiero zjechałem na urlop, a tu już zleciało 6 tyg i znowu do szwabni trzeba wracać... Szok

5

@mat32 U mnie były spoko dopoki teściowa zapomniała się rozłączyć i słyszałem jak opierdziela mi dupe

0

@hank_moody Mi to nie przeszkadza, ze są od 7 do 20, po prostu wiem, ze muszę sobie tak zorganizować czas żeby zdążyć się wyrobić i tyle . Chciałem iść na mecz Bayernu ale wybuchła pandemia i były problemy już z biletami i tym wszystkim. No ale mieszkam prawie 150 km od Monachium, kawałek

0

Komentarz usunięty

4

@MarioVeB! Ty widać ze jestes malo bystry Haha. Wiesz do kogo idzie większość pieniędzy z tego biznesu w niedziele? Do zagranicznych krajów, bo są ich właścicielami.
Pracownik który ma wolne w niedziele, ma zabrany 1 dzień wolny w dni robocze pon-pt. Ustawowo ma mieć 2 dni wolnego w tygodniu czyli je ma! Tylko normalny człowiek chce mieć wolne w niedziele żeby spędzić czas z rodzina
To jest akurat dbanie o rodzine i pewne wartości.
Ile ty masz kolezko lat żeby nie znac podstaw a ciagle burząc się do mnie.
Oj masz kompleksik hahaha

1

@Nieznajomy W takim, ze mam członków rodziny którzy pracują w sklepie i na kasie i wiem jaka to ciężka praca

27

@tomek8756 W tym ze kasjerka musi naginać cały dzień, na pełnych obrotach.
Co nie masz czasu?
Mieszkam w Niemczech w Bawarii i sklepy są od 7 do 20 i każdy się wyrabia o dziwo , a w soboty mało co ludzi w sklepach.
Ciekawe
Najlepiej to żeby ludzie tyrali 24/7
Co za brak człowieczeństwa..
Na stacji benzynowej wykłada warzywniak, nabial, ciężkie wody i alkohole?
Nie każdy zawód tez da się wyeliminować w weekendy ale staramy się iść równo z reszta cywilizowanej Europy i dać ludzią oddech i spędzenie czasu z rodzina
Jak nie masz czasu to go znajdź

0

@JohnNash ojej a co Ci ten Hamilton tak wadzi? No tak z pewnością zdejmie Mercedesa do którego walczy o fotel. Oj dzieci dzieci

1

@Bykunn Hahah a twoim zdaniem to dziadostwo dopuszczone warunkowo czym jest ? Dlaczego zmuszają ludzi do szczepień?

1

@tomek8756 lipa

0

@Wilczeq to liga rosyjska bez jaj .. Krychowiak powinien mieć wylot z reprezentacji bo gość jest mierny.. Powoływanie go i wystawianie w meczu to jak granie w 10..

1

O kurde teraz dopiero zobaczyłem jaka kaszanę EA7 odwaliła z koszulkami Napoli .. Jak zwykła podróba z tureckiego bazaru .. A Kappa takie fajne stroje robi ..

0

@Encore Ja uważam, ze dość przereklamowany.. W dodatku jego profesjonalizm tez dużo mówi, fajeczka, browarek.. Na całym świecie świecie nie jest nawet w top 10 bramkarzy

0

@Mizander Jak nie masz argumentów to się nie wypowiadaj.

0

Wracając do sytuacji z Messim i jego transferem, nie uważacie, ze to wszystko było świetnie zaplanowane od dawna?
Zaczynajac od tego iż Neymar w tym roku zaczął mówić, ze ma nadzieje, ze znów zagra z Messim w przyszłym sezonie. Kolejna sprawa, Messi w wywiadzie powiedział, ze poinformował dzieci już w grudniu, ze zostają w Barcelonie, czyli decyzja byla podjęta już w grudniu, ze zostaje wiec dlaczego nie przedłużył kontraktu do 30 czerwca? Wtedy nie musiał by być rejestrowany jako nowy zawodnik.Kolejna sprawa, dlaczego kilka dni wcześniej przed cała „drama” wrzucił foto z Ibizy razem z zawodnikami PSG? Kolejna sprawa, Laporta i cały sztab nie wiedzieli przez 3 miesiące w jakiej sytuacji finansowej jest klub? Kolejna sprawa Messi wrócił późno z wakacji i zadebiutuje dopiero na początku września, wiec teoretycznie Barcelona miała miesiąc czasu, żeby pozyskać sponsora lub zwolnić budżet sprzedając zawodnikow. Ciekawe rowniez jest to, ze Messi dogadał się z PSG w ciągu 2 dni.
Moim zdaniem wszystko było świetnie zaplanowane, odejście z klubu w taki sposób żeby nie stracić swojego wizerunku i nie narazić się na gniew cules i zniszczenia swojej legendy.
Oczywiście to tylko moje zdanie.

2

@Mack10 Mam to samo, wierzyłem w te zasady od dzieciaka oglądając Maldini, Totti, Puyol , Xavi, Iniesta i resztę. Można mnie krytykować ale osobiście uważam, ze sprawa z Messim ma grubsze dno, jak dla mnie to było zaplanowane a cała ta szopka to tylko zadbanie o dobry wizerunek Messiego żeby nie stracił reputacji tym, ze wypiął się na cules, kibiców z całego świata i klub który dał mu leczenie i szanse. Niestety ale dla mnie ten gość jest skończony i nie obchodzi mnie to jak mu będzie szło w tym PSG

6

@Przemas8411 Bo to była ustawka, żeby Leo nie stracił dobrego wizerunku w Barcelonie

0

Tak tak Leo haha

0

Orientuje się ktoś dlaczego El Shaarawy nie został powołany ?

1

Nie ufam mu .. Wydaje mi się, ze on już ma plan gdzie idzie i były jakieś rozmowy już .. Szkoda bo liczyłem na zakończenie kariery w Barcelonie, piękna historia .. no ale cóż jak chce inaczej ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?