NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Czikago Bulls
0
To jest życie ! Siedzenie sobie w Barcelonie , wakacje w Dubaju i jeszcze płaca a nawet kontrakt przedłużają. Zazdroszczę
1
No No szczesny paka szlug dla ciebie za ten obroniony karny
4
Karny dla Romy i czerwona dla De Ligta !!! meczycho !!
4
Roma z 3-1 na 4-3 dla Juve co za mecz !!!
1
@Przemek2323 Hahahaha, brak słów już na to co się dzieje w tym kraju
1
@taris Tylko, ze Manchester i Juve maja kase .. a my toniemy w długach i nie możemy nawet zawodnikow zarejestrowac wiec w jakiej jesteśmy lepszej sytuacji bo nie ogarniam ?
1
Ojojoj jakie okno dostał szczesny ulalala
1
Szczesny ruszył byś się chociaż Haha
0
Puchar Narodów Afryki będzie gdzieś transmitowany? Bo nigdzie nie widzę w programie
1
@Pressinho Xavi tyle lat z nim grał, ze napewno wie jak na niego wpłynąć
0
@Ferrantorres91 sek w tym, ze Dani jest lepszy kondycyjnie i szybkościowo niż Dest i poprzednicy ..
0
Alves co jest kozak !! W tym wieku wciąga większość prawych obrońców w Europie…
0
@Deraxium Jeszcze tylko Puyol i komplecik
0
@MarioVeB! Hahaha nie będę komentował twoich wypocin bo całe forum wie kim jestes a lubisz zgłaszać wszystko hahhahahahahahaahahhaah
3
@tomek8756 Lepiej dać szanse konfederacji niż znów iść w to samo bagno i głosować na PO i PIS.. Jak chcecie być dalej jawnie okradani to życzę powodzenia … bo to co się teraz dzieje w Polsce to jawna patologia.. To już dawno przestało być śmieszne.. Mówisz ze konfederacja nie bo obóz narodowy.. To rozumiem, ze lepiej PiS lub po? Bo ? Jeszcze Ci mało? Ja nie wiem co jeszcze oni musza zrobić żebyście się ludzie ocknęli, ze nie długo ten kraj padnie ..
8
@Damian11 chłopaczku jak nie masz opłat i żadnych wydatków bo mamusia podstawi mleczko pod nos to się nie wypowiadaj na tematy tobie nieznane.. Obecnie w Polsce dzieje się wręcz tragedia.. Dojrzejesz trochę to może zmienisz spojrzenie na to wszystko
5
@Przemek2323 Oni nas uważają za debili i łapią starszych ludzi na te swoje bajeczki.. Mój dziadek zobaczy w tv spot reklamowy o tarczy antyinflacyjnej, i wierzy w to ale nie ma doświadczenia w opłacaniu rachunków ani w tankowaniu i nie widzi prawdy i leci głosowac na nich i żadne argumenty nie docierają..
Najlepsze jest to, ze Morawiecki wygłasza jakieś filmiki oskarżając Tuska gdzie on sam był jego doradcą..
W tym kraju jest już taka głupawka, ze ja w to wręcz nie dowierzam co oni gadają publicznie i ze im to na sucho uchodzi..
3
@Pawel13sz Jeden z najlepszych specow od bolidów F1, zaprojektował kilka mistrzowskich bolidów. To głównie on odpowiada za mistrzostwa Red Bulla.
1
@ViscaelBarca2007 Dokładnie, nie dość ze wóz z węglem to jeszcze takie byki wali czasami, ze szok..
Ten sam syndrom co nasz Franek. Zreszta z tamtego Ajaxu to chyba nikt nie wypalił specjalnie jakoś.
0
Panowie kończy mi się umowa z cyfrowym polsatem i myśle nad canal+. Zależy mi na nba i premier League, do tej pory z kumplem dodatkowo zrzucalismy się na pakiet z canal+ Przez neta po 25 zł na leb.
Macie coś do polecenia?
Druga sprawa, mieszkam pewien okres w roku w Niemczech i do tej pory dekoder tam ładnie śmigał, znajomi również maja cyfrowy i nie wiem jak by canal+ śmigał, czy jest to jakaś różnica w sygnale itp itd czy nie ma roznicy
0
Jaka pensja? Wywalić Umtitiego i Lengleta i kasa jest leciutko.. z samego Umtitiego już można De Ligta opłacić a jeszcze kasy zostanie
4
@Mario96w Prince to był kozak swego czasu w Milanie.. a Barcelona go już wzięła u schyłku. De jong to nigdy nie był nikt wybitny, ale Barcelona ma jakieś dziwne upodobania do robienia nie zrozumiałych transferów.. syndrom Larssona
0
@MesQueUnClub96 Wiem o co chodzi. Dobry czas do spekulacji i sensacji bo Hamilton znikł z mediów.
Jeżeli by zrezygnował to szczerze jako jego fan bym był wściekły bo zaprzeczył by swoim słowom m.in z kasku.. No i nie wyglądało by to dobrze, jeżeli jeden z najlepszych kierowców w historii nie podniósł by wyzwania.. Z tego co wiem to Mercedesowi idzie świetnie budowa nad W13 i według doniesień maja znów mieć potężny bolid.
Nie wiem nie chce mi sie spekulować i wymyślać ale mam nadzieje, ze zobaczymy Hamiltona znowu w walce o mistrzostwo..
1
@MesQueUnClub96 2 dni temu były głosy, ze Hamilton będzie się ścigał i walczył o 8 tytuł.
Stary to niech się dzieciakiem zajmie.
Toto sam mówił, ze nie wiele wie co się u Lewisa dzieje bo przebywa obecnie w rodzinnym domu.
A stary będzie herezje głosił..
1
@pt9 z ojcem? Dalej pajacerka trwa.. nie znam się ale wypowiem się. Genialne
1
@dasouzar11 El shaarawy
0
@Chaoss Akurat przygraniczni Niemcy zawsze przyjeżdżali na zakupy i tankować do Polski.. Nie jednokrotnie na granicy widziałem Niemców tankujących do fulla albo wypchani zakupami z Polski. Znam tez Niemców którzy jeżdżą specjalnie po Polskie jedzenie bo twierdzą, ze jest najlepsze. Pracując w Niemczech tez wcale się nie dziwie, ze jeżdżą do nas po jedzenie bo ich zarcie jest tragiczne…
0
Ooo jaka piękna propaganda znowu w TV. Właśnie pokazują jak to Niemcy przyjeżdzają do nas tankować paliwo bo tanio i zachwalają ile to idzie zaoszczędzić tankując w Polsce. Piękna telewizja
1
@PatrychoO biedronka z dr. Oetker. Dziś kupowałem