1

@Kwiatek67 Ja mam zawsze strach paniczny o więzadła.. Nauczyłem się już odstawiać nogę i trochę odpuszczać w nie których sytuacjach .. No i to właśnie ze względu na prace bo poważna kontuzja eliminuje moja robotę..

4

@Fantomas Niedzielski co Ty tutaj robisz ?

0

@LambiPL śmigam głównie w Fifa, NBA, F1 i jakieś mortal kombat, nie raz warzone i tyle. Bardziej mi zależy żeby pad był wygodny i nie męczył dłoni.

0

@Piernik Bardziej chodzi mi o to jak leży w dloni, nie interesują mnie wibracje itp itd. Gram głównie w Fife NBA , jakieś mortal kombat i F1 i tyle w sumie. Nie mam dużo czasu na grę.

0

Panowie kto posiada Playstation 5 i wypowie się na temat pada? Dylemat czy Xbox czy ps i ciekaw jestem jak ten nowy pad od PS5 czy jest spoko czy raczej od xboxa nadal dominuje

0

@Comentateiro Mówisz o przekupnym elektoracie, to jak nazwiesz to, ze do szczepionki trzeba zachęcać ludzi, przekupic konkursami z nagrodami oraz wmawiać, ze to cudowny lek mimo fazy testow?
Dlaczego wyraźnie pisze, ze nie odpowiadają prawnie za żadne skutki uboczne tego „cudownego preparatu”?
Dlaczego serwis YouTube usunął oraz zakazał wszystkich materiałów które maja argumenty przeciw szczepionce a niby mamy wolność słowa.
Mówisz o prawie przymuszania ludzi do szczepionek wiec twierdze, ze maseczki tez akceptujesz i jestes za.
Dlaczego jest łamane prawo Polski oraz Unii Europejskiej i społeczeństwo jest segregowane sanitarnie? Segregacja ludzi na lepszych i gorszych to jak rasizm.
Jestem człowiekiem wolnym i chce decydować o sobie i nie życzę sobie tego żeby ktoś mnie przymuszał do przyjęcia „preparatu” który nie jest przetestowany i może również spowodować skutki uboczne które zaszkodzą mojemu organizmowi lub spowodują ciężki uszczerbek na zdrowi i problemach w dalszym życiu.
Nie jestem antyszczepionkowcem bo przyjąłem kilka szczepionek za dzieciaka. Jestem realistą i jak mam coś przyjąć to chce żeby to było przebadane w 100% czy jest bezpieczne dla mnie a nie preparat który jest w fazie testu i to jawnie na ludziach ! A ukrywanie przed ludźmi skutków ubocznych i zgonów po przyjęciu tego czegoś to zamach na ludzkosc !

8

@Comentateiro Płace składki wiec wymagam pomocy medycznej która mi się należy jak psu buda. W tym kraju i tak mimo składek muszę chodzić tylko prywatnie bo na NFZ można co najwyżej rok czekać na badanie.
Niedouczony to jest ten który sobie daje wszczepić coś co jest w fazie testu.. Ciekawe bo testują to na ludziach hehe.

0

Hahaha co się dzieje z PSG

0

Ciekawe 5 minut doliczonych a strzelają w 6 hehe dobre

1

Wstyd !!!!! Co to jest …

2

Hahaha mecz przegrany na własne życzenie

6

Ruch Chorzów na trybunach na Anfield

1

Dembele wczoraj ożywił ofensywę Barcelony.. To pokazuje jacy słabi jesteśmy gdy wchodzi Dembele po kilkumiesięcznej kontuzji i robi różnice na boisku.. A wystarczyło tylko trochę szybkości i ciągu na bramkę

0

Powiem krótko, Koeman out …

0

Dest wypad do domu … amator

0

@Jarema2000 Zostaw wygrana Lewisa, Hamilton będzie miał świetne tempo wyścigowe na Austin. Łyknie Maxa.

0

@dasouzar11 Chicago Bulls

0

@geass To nie tak działa .. Fifa dużo by na tym straciła .. EA korzysta tylko z ich nazwy , licencje i wszystko inne należy do studia EA.. zerwanie współpracy jest nie korzystne dla obu stron. 265 mln euro za zeszły rok zyskała Fifa właśnie z współpracy z EA.. Tutaj chodzi tylko o nazwę, nawet jeśli Fifa będzie chciała stworzyć swoją gre to zajmie kupę czasu a w dodatku nie będzie miała żadnych licencji prócz Mistrzostw Świata ..

0

@Kinginiesta Fifa chce zerwać współpracę z EA czyli koniec Fify od EA .
Fifa chce odsprzedać prawa do nazwy innym, chyba ze EA zapłaci 1 mld za 4 lata współpracy

0

Jak myślicie to koniec współpracy Fify z EA ? Czy tylko wywieranie presji?
Trochę ciężko sobie wyobrazić, ze nie będzie już Fify..

0

@The_Man aż tak ciężko dostać bilet na Chelsea? Tez będę w Londynie po nowym roku i właśnie chciałem się dostać na Stamford Bridge żeby obejrzeć Chelsea.. A jak nie Chelsea to właśnie Arsenal albo Totki , chociaż bardziej Arsenal

6

@Azi Doskonale zapoznałem się z ich programem i wiem ze są najlepszym wyborem i szansa na zmianę. Zastanawiam się bardziej jakim ignorantem trzeba być i półgłówkiem żeby nadal być za PiS albo PO i wierzyć w ich brednie Haha..
mówisz ze wciskają kity, a nie masz żadnych sensownych argumentów żeby poprzec swoją tezę, jednocześnie przytakując ze obecna władza jest cacy i oni nie wciskają kitu hehe. Nie No super władza długopis, kłamca i stary trep z kotem. Ale dajooooooooooooo

3

@Azi Padłem ze śmiechu jak przeczytałem to co napisałeś hahahaa idz głosuj na PiS hahaha.
Jak byś był mądry to byś wiedział ze najlepszym obecnie wyborem będzie konfederacja, dać szanse młodym. No ale idz głosuj na PiS hahaha co za lud, niestety nadal będziemy daleko za Europa przez takich jak ty

7

Przecież to spalony był o co chodzi ?… dlaczego nie pokazują linii ? ..

0

@ArterkHD Ty nie pij więcej chłopaku

13

Iwanski ty idz sobie lepiej sklepac kapucyna do łazienki bo już gadasz takie bzdety, ze się słuchać nie da.. boze kochany .. zlota piłka dla Benzemy .. tego jeszcze nie grali ..

6

Co może zdobyć Benzema ? Hahahaha co to za żarty

3

Nie wierze ani jemu ani Laporcie.
Jak by załatwił to do czerwca i podpisał to by problemu nie było.
Ściemnia żeby bronić swój wizerunek i ewentualny powrót do Barcelony
Dla mnie ten gość jest skończony.
Zdrajca i krętacz, nie chce go więcej widzieć w Barcelonie na żadnym stanowisku.
Oczywiście jest to moja opinia i każdy ma prawo do swojej.

1

@nammah Tak tylko z tego co piszą to Xbox może być mocniejszy aż o 20% w dodatku dochodzi gamepass i ps5 są skargi na głośna prace :/

0

@Joe_Pesci omijaj Sony z daleka, osobiście polecam LG

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?