2

Ulalala podobno pełno osób ma problem z napędem w najnowszym Xboxem Series X ! Dlatego czekam i za pół roku coś kupię albo Ps5 albo Xbox, teraz będzie się okazywać ile błędów narobiło Sony i Microsoft

1

@HERORICH2 Lepiej późno niech podają, byle nie jako pierwsi .. Ta szczepionka będzie dramatem na świecie i tyle .. Procedura i czas badań nad szczepionka która zostaje wprowadzona na rynek to około 6-8 lat

0

@Fenelon Przecież Biden to stary dziad z demencja .. wiadomo ze to marionetka kogoś i tyle .. Oby Trump dał rade ..

1

@Yosemite Anglia zawsze jest ostro hypowana, zawsze maja mega pake na papierze kiedyś m.in Beckham , Lampard a teraz Rashford, Sterling , Sancho No i oczywiście Anglia ma Premier League najlepsza ligę świata. Dziwny jest pryzmat tej reprezentacji ale nigdy nie można ich lekceważyć mimo ze nic wielkiego nie osiągneli

0

Panowie miał ktoś problemy z pachwinami po graniu ? Wyglądają na naciągnięte, nie chce mi się chodzić po lekarzach, ma ktoś jakieś sposoby na wyeliminowanie tego?

0

Co uważacie o temacie który coraz częściej pojawia się w internecie odnośnie tego ze Rosja szykuje inwazje na kraje bałtyckie i szykuje się na zajęcie krajów w drodze do Berlina żeby negocjować podział Europy ? Podobno maja zająć Polskę w 72 h bez żadnych strat, chcą doprowadzić do tego żeby reszta krajów bała się ich ewentualnego użycia bomby atomowej i zmuszenia do rozbicia sojuszu północno-atlantyckiego

0

Co tam się stało w tej Valenci Haha ? Bo nie oglądam

4

@WiernyKibic111 Zdecydowanie FIFA ma lepiej rozbudowane tryby

2

Do pustej musieli mu wystawić żeby trafił

0

Hahahahahahahahaha

1

To jest faul :) odepchnął go ręka

0

@Tasde Messi to jest Messi i kwestia czasu kiedy zacznie zacznie trafiać i rządzić

1

Niech ktoś da 80 mln za tego Antoniego i wypad. Gość to dramat, w A klasie się takie trafiało ...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ogarnia ktoś te obostrzenia ? Z chłopakami gramy co niedziele na hali i teraz cholera wie czy legalnie można czy nie .. każdy mówi co innego i te pseudo restrykcje zaprzecza jedno drugiemu

0

@pikass14 Ja się raczej wstrzymuje z kupnem nowej generacji , podejrzewam ze będzie mnóstwo błędów tak jak to w 1 wersjach zawsze było

0

@ShinobiQWE dziwne rzeczy bo żeby dostać tarcze trzeba wykazać spadek obrotów o chyba minimum 25% , chyba ze przekręty robią

1

@reloaded Chłopie wpadasz na Rokse i moczysz ile chcesz. Z żona to się garbia co najwyżej dorobisz a jak dzieci zrobisz to będziesz robił do końca życia na bombelki i żonę

0

@MesQueUnClub_87 Bzdury piszesz .. Kto powiedział ze długotrwałe utrzymywanie silnika na wysokich obrotach może nieść opłakane skutki ? Jak ktos jeździ trasę Polska - Niemcy i tnie benzyniakiem 5-6 h bez postoju na wysokich obrotach 4-5 tys to uważasz ze się silnik rozwala? To do czego twoim zdaniem stworzone są samochody ? Doinformuj się dobrze zanim wprowadzisz kogoś w błąd. Silniki czy to diesel czy benzyna nie lubią wysokich obrotów na zimnym silniku, ponieważ olej nie ma odpowiedniej gęstości i smarowanie podzespołów różni się od tego jak olej jest w odpowiedniej już temperaturze. Tak samo nie można zmieniać biegów zbyt wcześnie i zamulać auta bo tez to złe wpływa na jego żywotność ale również czasami jest dobrze dać auto na jazdę na naprawdę wysokich obrotach po to żeby przedmuchac cały układ i zwiększyć ciśnienie, przez to nagromadzony syf nie zalega w układzie. Oczywiście ze można trzymać go długo na wysokich obrotach jeżeli jedziemy na trasie bez żadnych szarpan ani niczego takiego , stała prędkość i jemu się nic nie dzieje złego. A to ze olej może spalić i więcej paliwa to normalne , mam styczność z nowym Arteonem i trzeba mu dolewki robić i co najlepsze jest to w zaleceniu producenta..

18

Wszystko za free Haha.. Suareza za free, Rakietę za free, Vidala za free, jeszcze Messi za darmoszke i będzie cud miód malina .. Śmiech na sali, jakim cudem Ci goście dostali miejsce w zarządzie i jakieś posady wgl ? Połowa La Rambli by lepiej prowadziła ten klub .. Mes Que Un Club , teraz już wiem dokładnie co to oznacza dosłownie

2

@DaPi będzie lepszym zawodnikiem od Cristiano Ronaldo Hahaha .. Ale Hype teraz jest na Lewego .. do osiągnięć Cristiano potrzebna by mu była druga taka sama kariera

2

@socha kolejny fanboy wielkiego Leo który nasral na kibiców ?

2

@socha nie odbiera, poczta się włącza i mowi ze kontakt wyłącznie faxem

6

Ciekawe kiedy wielki kapitan przemówi

1

@NeroTFP Rosja taka piękna

2

@Salchent tak ? Dani Alves, Xavi, Iniesta, Busquets, Alba,Neymar, Suarez, Pique, Valdes, Ter Stegen,Puyol, Villa , Pedro... Messi samemu to co najwyżej może fax wysłać

0

Komentarz usunięty

0

@Encore kurde Lublin takie zadupie ze nawet burze i huragany trzymają się z daleka

0

@pax Tak tak klasa średnia hah.. Nie był żadnym największym talentem na świecie, właśnie był wzięty jako kot w worku, dostał zaufanie od klubu i opłacenie całkowitego leczenia. Dostał szanse gry, dostał ogromne pieniądze. A teraz bezczelny takie numery wywija, gwiazdorek za 5 złotych. Jak by nie Barca to by się kręcił w Argentyńskiej lidze albo chodził wystraszony po ulicy.

2

@Hushovt psim obowiązkiem to jest wypełnianie kontraktu i stawienie się na badaniach. Dostał szanse od Barcelony na lepsze życie , opłacenie jego terapi, danie szansy i najwyższy kontrakt w piłce nożnej. Wiec skończ pierdzielic głupoty o tym wielkim Leo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?