0

@neutrealnykibic Mercedes Benz Black tylko cena zaczyna się od 300 zł za 50 ml

0

@Mroziu już Piątek miał być lepszym Lewandowskim .. Po jednym sezonie to można sobie mówić cuda

0

Orientuje się ktoś gdzie dostanę Klubowa kurtkę Pumy Korony Kielce? W sklepie internetowym oraz sklepie kibica nie ma :/

3

Pedro nasz gość, zapierdziela z Liverpoolem jak ta lala

1

Powiem tak, jeżeli zamiast Viniciusa tyle miejsca miał by na lewej stronie Ronaldo albo Hazard to już byśmy dostawali z 3 bramki w dupe

0

Messi sam musi sobie rozgrywać .. szkoda gadać..

1

De jong to młodszy Rakitic

7

Porównywanie Viniciusa do Ronaldinho to czysta bezczelność ..

0

@JackH Giannis póki Kozły będą grały tak dobrze napewno nie odejdzie. A San Francisco uważasz, ze jest małe? I dlatego Durant zmienił zespół ?

8

@Kengo paranoja .. wycinają go na każdym kroku ale jemu wlepiają czerwona haha .. niech wraca do nas bo widać, ze Paryż to był zły wybór

0

W świętokrzyskim śnieg z deszczem i burza o.O

3

@VamosGirl więcej osób zmarło z powodu grypy niż z tego koronawirusa.. Koronawirus jest nie groźny dla młodego, silnego i zdrowego organizmu. Wirus powoduje problemy z układem oddechowym, starsi ludzie lub Ci którzy maja jakaś chorobę związana z układem oddechowym mogą czuć się zagrożeni. Po za tym każdy inteligentny człowiek wie, ze specjalnie wypuścili wirusa, w Wuhan znajduje się jedna z największych laboratorium zajmująca się właśnie takimi wirusami

2

@MontelQ Za to my zrobiliśmy wspaniały interes z Coutinho i Dembele, ani kasy nie ma ani piłkarzy. A Griezmann sam nie wie gdzie ma grać. Real wziął Hazarda jako jednego z najlepszych na świecie i postawił na pozycje na której on czuje się najlepiej .. no ale Hazard nie grzeszy profesjonalizmem

0

@student97r Orientujesz się gdzie można wykupić jakiś pakiet albo coś na oglądanie NBA ? Kupiłem cyfrowy Polsat i dopiero po fakcie skapczylem się ze tu jest tylko canal+ 3/4 a reszty nie da rady wykupić :/

0

@Hiacynk mam to samo haha.. Ciagle z nadzieja, ze Byki się odrodzą a ciagle tylko wciery dostają ..

0

Panowie jakiś super telefon ze świetnym aparatem ale żeby był mały.. kupiłem iPhone xs i po jednym dniu użytkowania mam dosyć, za duży jest ..

1

Lewy brameczka.

1

Coutinho weź chłopie wstydu oszczędź ..

0

@barteggg08 W środę zakupiłem cyfrowy Polsat z podstawowym pakietem i dodatkowo wziąłem eleveny i Polsat premium, płace 50 zł , 3 pierwsze miesiące gratis , umowa 2 lata , czyli płacisz 21 miesięcy

0

@JKrolFCB Nie porównuj tego gościa do Legendarnego R10 bo to obraza jest..

0

@kamilo0066 Ja już nie raz powtarzałem, jakie gość musi mieć plecy,ze sędziuje takie rodzynki, bo jako sędzia to jest słaby nawet na ekstraklape

0

@Rogalson Haha.. Do Mbappe to gość startu nie ma.. Jeden sezon o niczym nie świadczy

3

@FC1899Barca Moim zdaniem lepiej postarać sie o Jesusa z City i powrót Neya.. Kupić kogoś kreatywnego do pomocy i ściągnąć Emersona, bo widzę ze Semedo lepszy nie bedzie. W dodatku oczyścić ten szrot, Busquets na ławę , Rakitic out,Dembele out, Coutinho sprzedać póki jeszcze wiekowo jest jako tako

2

@Kajtek77 Ja jade ale fundujecie przelot

0

@LonelyVEB kto Cie tak goli ? Ja za podstawowy pakiet plus Eleveny i Polsat premium 50 zł

2

@sendesara Pamietam czas jak Fabregas był za słaby na Barcelonę ..masakra

2

@marcin000019 Jak Yeti w Himalajach, każdy słyszał a nikt nie widział

7

@Adamski69 Mnie zastanawia jak ten mierny "sędzia" dostał sie aż do sędziowania champions League

0

Czemu Liverpool gra bez złotych emblematów KMS ?

1

@Aureczek Bezpiecznik poszedł, jest on przy akumulatorze. Podjedz do ogarniętego majstra i Ci to wymieni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?