NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@neutrealnykibic Mercedes Benz Black tylko cena zaczyna się od 300 zł za 50 ml
0
@Mroziu już Piątek miał być lepszym Lewandowskim .. Po jednym sezonie to można sobie mówić cuda
0
Orientuje się ktoś gdzie dostanę Klubowa kurtkę Pumy Korony Kielce? W sklepie internetowym oraz sklepie kibica nie ma :/
3
Pedro nasz gość, zapierdziela z Liverpoolem jak ta lala
1
Powiem tak, jeżeli zamiast Viniciusa tyle miejsca miał by na lewej stronie Ronaldo albo Hazard to już byśmy dostawali z 3 bramki w dupe
0
Messi sam musi sobie rozgrywać .. szkoda gadać..
1
De jong to młodszy Rakitic
7
Porównywanie Viniciusa do Ronaldinho to czysta bezczelność ..
0
@JackH Giannis póki Kozły będą grały tak dobrze napewno nie odejdzie. A San Francisco uważasz, ze jest małe? I dlatego Durant zmienił zespół ?
8
@Kengo paranoja .. wycinają go na każdym kroku ale jemu wlepiają czerwona haha .. niech wraca do nas bo widać, ze Paryż to był zły wybór
0
W świętokrzyskim śnieg z deszczem i burza o.O
3
@VamosGirl więcej osób zmarło z powodu grypy niż z tego koronawirusa.. Koronawirus jest nie groźny dla młodego, silnego i zdrowego organizmu. Wirus powoduje problemy z układem oddechowym, starsi ludzie lub Ci którzy maja jakaś chorobę związana z układem oddechowym mogą czuć się zagrożeni. Po za tym każdy inteligentny człowiek wie, ze specjalnie wypuścili wirusa, w Wuhan znajduje się jedna z największych laboratorium zajmująca się właśnie takimi wirusami
2
@MontelQ Za to my zrobiliśmy wspaniały interes z Coutinho i Dembele, ani kasy nie ma ani piłkarzy. A Griezmann sam nie wie gdzie ma grać. Real wziął Hazarda jako jednego z najlepszych na świecie i postawił na pozycje na której on czuje się najlepiej .. no ale Hazard nie grzeszy profesjonalizmem
0
@student97r Orientujesz się gdzie można wykupić jakiś pakiet albo coś na oglądanie NBA ? Kupiłem cyfrowy Polsat i dopiero po fakcie skapczylem się ze tu jest tylko canal+ 3/4 a reszty nie da rady wykupić :/
0
@Hiacynk mam to samo haha.. Ciagle z nadzieja, ze Byki się odrodzą a ciagle tylko wciery dostają ..
0
Panowie jakiś super telefon ze świetnym aparatem ale żeby był mały.. kupiłem iPhone xs i po jednym dniu użytkowania mam dosyć, za duży jest ..
1
Lewy brameczka.
1
Coutinho weź chłopie wstydu oszczędź ..
0
@barteggg08 W środę zakupiłem cyfrowy Polsat z podstawowym pakietem i dodatkowo wziąłem eleveny i Polsat premium, płace 50 zł , 3 pierwsze miesiące gratis , umowa 2 lata , czyli płacisz 21 miesięcy
0
@JKrolFCB Nie porównuj tego gościa do Legendarnego R10 bo to obraza jest..
0
@kamilo0066 Ja już nie raz powtarzałem, jakie gość musi mieć plecy,ze sędziuje takie rodzynki, bo jako sędzia to jest słaby nawet na ekstraklape
0
@Rogalson Haha.. Do Mbappe to gość startu nie ma.. Jeden sezon o niczym nie świadczy
3
@FC1899Barca Moim zdaniem lepiej postarać sie o Jesusa z City i powrót Neya.. Kupić kogoś kreatywnego do pomocy i ściągnąć Emersona, bo widzę ze Semedo lepszy nie bedzie. W dodatku oczyścić ten szrot, Busquets na ławę , Rakitic out,Dembele out, Coutinho sprzedać póki jeszcze wiekowo jest jako tako
2
@Kajtek77 Ja jade ale fundujecie przelot
0
@LonelyVEB kto Cie tak goli ? Ja za podstawowy pakiet plus Eleveny i Polsat premium 50 zł
2
@sendesara Pamietam czas jak Fabregas był za słaby na Barcelonę ..masakra
2
@marcin000019 Jak Yeti w Himalajach, każdy słyszał a nikt nie widział
7
@Adamski69 Mnie zastanawia jak ten mierny "sędzia" dostał sie aż do sędziowania champions League
0
Czemu Liverpool gra bez złotych emblematów KMS ?
1
@Aureczek Bezpiecznik poszedł, jest on przy akumulatorze. Podjedz do ogarniętego majstra i Ci to wymieni