0

@fcbheroes Jest wiele innych gwiazd które robią lepsze projekty a nie sa tak doceniani. A ten jej patologiczny teledysk powinni wycofać z tv żeby dzieci i młodzi ludzie nie patrzyli jak na ćpunke z odchylami. Zachowanie tej dziewuchy jest szeroko krytykowane. A wracając do jej talentu to ona nic "aż" takiego wielkiego nie zrobiła żeby była doceniania niczym największa gwiazda. Jej utwory mają bardzo duża krytykę. Dlatego nie rozumiem nigdy dlaczego tak bardzo krytykowane osoby są doceniane aż w takim stopniu .. No ale duzy szum , duża kasa

1

@krzychu1526 mam tak samo, w dodatku wyglada jak by cały czas naćpana chodzila

0

@Hosh w Kielcach 14,90 od 2 tyg ciagle o.O

0

@Hiacynk Faktycznie widać lepszy poziom gry niż ciągła defensywa. Inter gra świetna piłkę ofensywna, Atalanta zachwyca i Napoli jest nieprzewidywalne, No i Juve nawet nie gra aż tak defensywnie

0

@Hosh cały czas jest po 14,90

0

@Hiacynk prowizja za podpis dla niego i agenta wynosiła napewno bardzo bardzo dużo

0

@Hiacynk Bardzo dobrze, wreszcie jest co oglądać w wyścigu o mistrzostwo. A premier League już uważam za zakończona w tym sezonie to chętnie obejrze mecze Serie A

0

A co to sie stało, ze w Heliosie takie tanie bilety są ? 14,90 za bilet o.O

0

@FDJ idiotyczny komentarz a w dodatku statystyka rzuconych punktów nie czyni Lebrona lepszym od MJ i Kobego ...

1

@sebasek99 i jej patologiczny teledysk do tej wkurzającej melodyjki .. nie cierpie tej dziewuchy i nie rozumiem jej "talentu"

10

A Lebron wczoraj miał napisane na butach "Mamba 4 life" .. masakra ...

14

@LoveValverde A co to za różnica ?... człowiek to człowiek .. Co Ty gosciu wygadujesz

0

Trzeba czekać na oficjalke narazie wszyscy sie powołują na TMZ. A to coś jak nasz pudelek

4

@Mechanik Jeżeli sie uczysz i nie masz dużego pojęcia o tym to prosze Cię, nie wprowadzaj ludzi w blad bo potem chłopak będzie te same głupoty powtarzal i będzie efekt domina .. Tak sie właśnie nie prawdziwe historie tworzą powielane potem przez ludzi ..

2

@PanZagadka Dokładnie tak jak piszesz , wreszcie ktoś co ma trochę pojęcia. Tez mam Vaga, witaj w klubie :D

3

@Mechanik jak już coś piszesz to sie doinformuj lepiej. Silniki od 2008-2012 miały takie wady jak napisałeś , po 2012 roku silnik został zmodernizowany i wprowadzona 3 generacja , co prawda ciągnie trochę oleju ale nie tak jak poprzednia generacja .. a co do ubytków oleju to w każdej ksiazce pojazdu jest uwaga na to ile pojazd może łyknąć oleju.. Do nowych Arteonow trzeba dolewki robić czasami ..

8

@El dominatore przepraszam bardzo ale co pokazał ten Fati? Gość zagubiony, biegał i w dodatku mega chaotyczny .. Rozumiem młody gośc ale widzę na tym forum ciagle szukanie na sile komplementowania młodzików ze szkółki ..

2

@Hiacynk gość lepiej wyglada i ma lepsze warunki fizyczne w wieku 35 lat niż Hazard w wieku 28 lat ..

0

@Kwasiak98 co Ty za bzdury gosciu tutaj wypisujesz?! Dzis Semedo najlepszy na boisku, kiwa i szarpie do przodu i jako jedyny coś próbuje ..

0

Najlepszy z drużyny to Semedo .. Próbuje coś tam wiatru narobić ale chłop nawet nie ma z kim zagrać ...

1

Jest piłeczka i sobie grają chłopaki

0

@xVENUMx dawaj na żądanie

0

@Nano22 Zacznijmy od tego, ze waldus to miękka faja i powinien jasno postawić zarządowi kogo chce a nie, ze kupują mu Coutinho którego nie wie gdzie wstawić, Dembele który tez sie do nas nie nadaje i oczywiście Griezman który jest upychany na sile .. Ten trenerek jest na miarę Bilbao a nie Barcy .. mam nadzieje, ze jeszcze pół roku i przejmie to ktoś z głowa i poukłada ten zespół na miarę takiej potęgi

0

@Nano22 Pewnie mu sie tacy podobali haha

0

@Rewolucja123 kolejna cześć w 2022. Jak dla mnie Skywalker Odrodzenie była spoko, nie wiem tylko po co ten Finn tam występuje i po co biega ciagle za Rey. Niestety ale Daisy Ridley (Rey) w wywiadzienia powiedziała, ze mimo chęci grania dalej to producenci jej nie chcą i chcą zakonczyc całkowicie wątek Skywalkerow i rozpocząć coś nowego .. Rey była świetna i najlepsza z tego wszystkiego w tej trylogii.. Bardzo złe posuniecie producentów ale cóż .. w sumie wszystko może sie jeszcze zmienić ale ja jako fan Star Wars ubolewam nad brakiem Daisy Ridley w kolejnych częściach

1

@Rewolucja123 Gwiezdne wojny ?

0

@student97r Mecz jak ten dzisiejszy Miami Heat, jak sfrajerzyc końcówkę

0

@tobiasson92 Musimy zacząć od prezesa z głowa a nie zasłanianiem ludziom rzeczywistości wielkimi nazwiskami.. Kolejny jest trener, niby zawsze szukają trenera z DNA Barcy a Valverde to zupełna odwrotność .. Gość który preferuje defensywny styl gry i ma kupę w majtach w kryzysowych sytuacjach , to nie gość na Barcelonę

1

@tobiasson92 przyszedł czas na wielki Milan i Manchester wiec przyjdzie czas i na wielka Barcelonę. To jest normalna kolej rzeczy .. Wielki Liverpool tez kiedyś upadł,i można tak wymieniać i wymieniać. Wielkie zespoły powstaną ... Arsenal rownież sie odbuduje tak samo jak Manchester, to są wielkie marki z wielkimi pieniędzmi, wrócą na szczyt.

1

@DaPi Ja sie z Ronaldinho nie zgodzę bo zdobył wszystko a w swojej najlepszej formie myśle ze zgniótł by każdego bez wyjątku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?