0

@Triv44 A co może nie ? Kopnął piłkarza Villareal i jeszcze karnego za to dostał

0

@KapitanKirk ale to benzema wbiegł pierwszy ... a Villareal potem ..

14

Piękne drukarstwo, Benzema wbiega sobie w pole karne za wcześnie a ten powtarza im rzut karny. Parodia

0

Hola hola ale piłka nie stała centralnie w środku białego kolka

1

Parodia to jest ..

0

@MESSIah16 bo nie ma podjazdu. Jordan to był silny charakter, pewność siebie, lider pełna gęba. Messi z opaska kapitana wyglada śmiesznie, liderem jest żadnym , często nie daje rady udźwignąć presji i pochyla głowę zamiast motywować drużynę. Drużyna patrzy na najlepszego , na lidera, a gdy lider pochyla głowę to i reszta wątpi a taki jest Messi . Jordan to przeciwieństwo, twardy charakter i lider który dyrygowal koncertem Byków

0

@Mns21 nie rozśmieszaj mnie.. to najlepszy zespół w historii .. no chyba ze patrzysz na tytuły.

1

@MESSIah16 Jak uważasz, ze Jordana określa się przez pryzmat czasu i ludzie tęsknią za starymi latami to nawet szkoda wchodzić z Tobą w dyskusje .

0

@MESSIah16 Jordan to legenda .. ikona lat 90, Bóg koszykówki, 6 finałów i 6 mistrzostw , mistrz świata i mistrz olimpijski. Magik, lider z charakterem. Stworzył z Pippenem i Rodmanem najlepszy zespół w historii tego sportu. Jordan i Chicago Bulls to nie tylko koszykówka, to wizytówka, ikona i bomba marketingowa. Sorry ale Messiemu daleko do Jordana

0

@Rysiu wymień zasilacz , pewnie upalilo, i módl się żeby konsola nie była upalona

2

@Geble miałem xboxa one s i ps4 i pad od ps4 równie jest super . Dla mnie przepaść byla 360 vs ps3 , pad od ps3 to byl dramat i tragedia

0

@BarcaInfo czy chcemy czy nie to już raczej za prędko tak potężnej i pięknie grającej Barcy nie zobaczymy. Najgorsze jest to ze Barcelona Guardioli przyzwyczaiła ludzi do pięknej, magicznej, skutecznej gry i mnóstwa trofeów i teraz ciężko jest się przestawić na obecna Barcelonę

0

Co to za szajs ? ..

0

Fame mma błąd licencji wyskakuje.. wszystko opłacone .. o co może chodzić ?

7

@MESSIah16 jestem w Niemczech i jakoś nie mam parcia żeby wracać na sile i zarazić rodzine jeżeli mam wirusa a nawet o tym nie wiem. Mam ubezpieczenie i wszystko legalnie wiec podlegam opiece zdrowotnej. Moim zdaniem nie powinni wpuszczać Polaków którzy nagle sobie przypomnieli o Polsce , niech siedzą za granica i nie narażają kraju na poważne konsekwencje.. Niestety ten świat jest pełny idiotów bez mózgu .. Osobiście planuje wrócić do Polski jak wszystko się unormuje i sam dla siebie zrobię sobie kwarantannę na wszelki wypadek żeby nikomu krzywdy nie zrobić ..

0

Jaki głośnik JBL najlepszy i wart swej ceny ? Flip , charge czy xtreme?

0

@ForcaMilosz Dokładnie, pół roku na zarobku jestem w Niemczech a żyje w Polsce i tu wydaje pieniądze wiec interesuje mnie kurs wymiany ale kolega wyżej nie ogarnął

0

Pięknie Euro idzie w górę, aż miło patrzeć jak się zarabia w ojro. Jedyne pocieszenie tego wszystkiego co się dzieje

0

@MontelQ Dokładnie

0

@bixmix @Prezes_sycylijczyk @MarioVeB! @Pablopicasso27 Możliwe bo wyszedłem ledwie 3 razy do sklepu, ludzi dużo nie było a to totalne zadupie jest, boli mnie w klatce i czasami jak by sam z siebie głębiej oddycham „tak jak by duszności „ czasami jakiś kaszel suchy i lekko słabo się czuje ale znowu robię po 10 h dziennie nawet w soboty wiec zmęczenie tez dochodzi, wczoraj popiliśmy z chłopakami i normalnie wszystkie bóle przeszły, pełen luzik , nic nie bolało, rano wstaje i znów czuje ból klatki i jakoś tak ciężej oddychać, no i czasami ktoś mnie zagada czy coś i zapomnę o tym wszystkim i dopiero po chwili sobie znów przypomnę i znów mam te „objawy” fakt faktem jestem ogromnym panikarzem i wszystko widzę pesymistycznie. Koledzy łącznie z dziewczyna się śmieją ze wmawiam sobie, kolega drugi uspokaja a ja sam nie wiem a najchętniej to bym sobie strzelił jakiś test na tego korona na uspokojenie ale wiem ze to nie taka prosta sprawa jest no a druga sprawa mieszkam z kumplami i dziewczyna w jednym mieszkaniu no i oni spoko się czuja , jedynie dziewczyna trochę osłabiona/zmęczona i tyle .. Mam nadzieje ze to tylko objaw mojej ogromnej paniki bo zwariuje za nie długo. Mam 23 lata i z reguły nigdy problemów żadnych ze zdrowiem nie miałem , grałem w nogę , regularne badania, niby nie mieszczę się w żadnej z ryzykownych grup z tabelek ale panika jest wielka

0

@Triv44 Tylko nie wiem nawet gdzie .. języka tez nie zbyt umiem a koledzy się śmieją ze przesadzam i ze tylko w sklepie byłem 3 razy ..

0

@IAmBackCules miesiąc temu miałem prześwietlenie płuc i badania ogólnie i jestem zdrowy jak rybka , nigdy nie byłem na nic poważnie chory, żadnych alergii , żadnych chorób na które przyjmuje leki

0

Jestem w Niemczech na totalnym zadupiu w Bawarii i boli mnie w klatce, mam jak by duszności , ale jak się czymś zajmę i zapomnę o tym to ich tak jak by nie mam haha .. Czasami się pojawi suchy kaszel, normalnie już mam taki stres ze masakra.. Byle jaki objaw z listy i człowiek wariuje .. A chłopaki się śmieją ze wmawiam już sobie .. A ja już patrzę gdzie by tu się zgłosić.. Nie wiem jak wy ale ja osobiście panikuje strasznie

2

@AllBundy co Ty gadasz .. Griez jest świetny ... Zjada na śniadanie Coutinho i Dembele. Gość strzela, stosuje pressing i wraca się do obrony. Zapiernicza za dwóch

0

@Wronadlinho Zgarnie was policja, kontrolują wszystkie obiekty itd

0

@barcelonaLM jaki nietoperz hah .. Sami to wypuścili .. To genialna broń biologiczna, przypomina objawy grypy a jest czymś gorszym .. w dzisiejszych czasach już się wojen militarnych nie prowadzi ... Pytanie który taki mądry miał w tym interes żeby wypuścić takie coś

0

@koksik2700 Właśnie o to teraz chodzi , będą się bić o lek bo kto go wymyśli będzie miał kupę hajsu

0

@neutrealnykibic potwierdzone , wszędzie już piszą

1

Daniele Rugani z koronawirusem. Jak dla mnie ten mecz nic nie znaczy bo LM odwołają na bank

4

Liverpool gra na takiej intensywności, ze zajechali by nas w ciągu jednej połowy a w drugiej zgwalcili i dobili ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?