4

A ten dalej swoje ...

1

@adambądkowski93 Mercedes Benz Black , mistrzostwo swiata

0

@student97r To z taka skutecznością to i my możemy zagrać w NBA haha

0

Neymar kręci bibe z Alba i Busquetsem na insta

0

@messi564 Richarlison z Evertonu

0

@student97r Giannis to wrecz atleta nie z tej ziemi, warunki ma niesamowite ale te jego 3 to jakaś parodia wrecz. Jak gracz na tym poziomie może mieć taki problem z celnością. Nie mogę gościa zrozumieć

0

@Mroziu tylko popatrz na skuteczność Hardena.. Kibicuje Rakietom ale uważam, ze Harden przegina z tymi rzutami za 3..

0

@GilManzano W sumie to nie ma faworyta bo jeżeli obie drużyny wyjdą pełna paka to moze byc różnie ale mysle, ze właśnie Clippers. Lakers są ciency z poważnymi przeciwnikami

0

Komentarz usunięty

1

@Vhaeraun Masz prawo przymierzyć, zwrócić lub wymienić w ciągu 14 dni. Ja zamawiam często 2 rozmiary i jeden odsyłam . Najlepsze jest zalando zawsze w ciągu 5 dni mi kasę oddają, kurier za free przyjeżdża i zabiera paczkę i mam 100 dni na zwrot

2

@LuisSalvano Dobra dawać tego Neymara już :D

0

@xVENUMx A mi sie znów wydaje, ze woda dłużej trzyma . Mam Mercedesy Blacki, 3 psikniecia i bluza pachnie bardzo intensywnie 2 dni. A zapach genialny

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty

0

@HassanMubarak dokładnie mohamedzie

0

@ForcaMilosz gosciu to Ty na mnie naskoczyles wiec skończ pisać tu jakieś swoje żale, ze ja cie obraziłem. Weź juz idz sałatkę mieszać, może to ci lepiej wyjdzie niż udzielanie sie bez umiejetnosci czytania ze zrozumieniem

0

@HassanMubarak Ja nie powiem kto tu jest jak "zaraza" bo bana wyrwę hehe

0

Komentarz usunięty

1

@ForcaMilosz Haha mądrala i psycholog, gość z neta mnie ocenił czy mam pieniądze czy nie po wpisie na forum sportowym .Idź juz spac

1

@Ramos9248 TY mądrala , napisałem to o sobie czy ogólniej ? Czytaj ze zrozumieniem a druga sprawa, nie każdy rodzi sie w cudownej rodzinie która daje mu predyspozycje do wykształcenia sie i przyszłości. Dzieci ja wiem ze jest przerwa swiateczna i pełno tu mądrali ale ogarnijcie sie

1

@ForcaMilosz Buraczku czy ja napisałem o sobie czy ogólnie? Ja zarabiam dobre pieniądze i nie narzekam a ty szaraku siedź cichutko i powiedz Pani od polskiego żeby Cie nauczyła czytac ze zrozumieniem bo masz dużym problem z tym

28

@jeyx77x ciężki orzech do zgryzienia ma ktoś kto zapiernicza po 10 h ,6 dni w tyg żeby rodzine utrzymać a nie piłkarzyki którzy zarabiają miliony euro i maja sztab medyczny opiekujący sie ich zdrowiem

0

Co ten strejlau gada hahahaahha

2

Nie ma karnego .. jest przed linia ..

0

@Volk daj spokój z tymi amatorami , szkoda kasy na ta pseudo ligę

0

@Encore nie przeskoczy , za mała ma skuteczność , Curry wróci i będzie kosił 3 pkt non stop

1

@Khajio a to już w kinach ? Ja sie wybieram w piątek , nie spojleruj haha

0

@KrystianR kość łonowa a nie ogonowa a po za tym poszły ploty ze przeleciał laske z syfem

2

@Bobo25 pędzili do Rydzyka na obiad. A tak na poważnie to nie wiem po co tak zapierniczaja i wogole jakie prawo na to pozwala, po za tym Ci kierowcy sa ciency jak sik pająka, potem znowu któryś kiepski kierowca z tej floty będzie oskarżał chłopaka z seicento i powie ze w drzewo uderzył z prędkością 50 km/h a pół Audi zmiażdżone hehe. A kolejna sprawa ze w tym śmiesznym kraju kolumna jeździ każdy.. na obiadki i spotkania rekreacyjne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?