NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Neymar to nie Marquinhos i inni, on nie jest głupi, nie da sie zamknąć w złotej klatce
5
Dawać mi go tu, Dembele out
8
Nie dopasowanie Coutinho w pomocy ? Co to za brednie .. Ten pożal sie Boże trener nawet mu szans nie daje na swojej pozycji pokazac swoich umiejętności .. Kupić piłkarza za 150 mln euro i żeby siedział na ławie albo grał w ataku bo oczywiście Rakitic Vidal i Busquets muszą grać w jednym składzie !!! Kiedyś Xavi i Iniesta byli , ofensywny Alves i wszystko grało a teraz fanboye tłumacza Valverde, ze bez Rakiticia stracimy dużo bramek .. Sergio , Arthur i Cou do pomocy i wystarczy ..
3
91 to jakiś kosmos
0
Nie wyjmie Hazarda.. Eden powiedział nawet, ze chciałby zakonczyc karierę w Londynie, Chelsea będzie sie zbroić to samo Manchester United , Real nie jest już tak atrakcyjny dla gwiazd
34
Cou to pomocnik !! Miał grać za Inieste a robią z niego napastnika ..
1
Tylko San Andreas
0
Salah jest muzułmaninem a mimo to zrobili z chłopakami z Liverpoolu prezenty świąteczne, niespodzianki dzieciakom oraz chodzi w świątecznych sweterkach o.O Dla mnie dziwne jak na ich "religie"
2
United świetny mecz. Napewno grali na jego zwolnienie bo dzis nagle każdy jak samolocik pędził
1
A kto był w finale LM?
1
Nie słuchaj ich.. Do lekarza idź prywatnie i da Ci coś dobrego, dbaj o włosy i można to opóźnić a potem przeszczep około 8-10 tys zł kolega robił
22
Rabiot na lewej a Rakitic na prawej o Boże moje oczy by tego nie wytrzymały...
5
Sztos !!! Jest super !!! Tak właśnie powinna wyglądać koszulka Barcy
1
Dobrze,ze Ty nie masz prawa głosu
13
Tylko nie to ... 13 mln plus bonusy ?!! To jest chore !! Walczyć o De Jonga i De Ligta ... Jest Alena,Coutinho, Sergio,Vidal,Rakitic,Arthur ... po co ten drewniany Rabiot tutaj .. W dodatku za taka pensje .. Boże myślałem, ze dyrekcja wreszcie odrobiła lekcje co do transferów ale widzę, ze nic z tego
1
Wszystko normalnie będzie, zamawiaj
1
Zadzwoń na infolinie i zapytaj. W sumie i tak mało kto wie,ze Magda a MAgdalena to dwa różne imiona
3
Vidal wnosi to prawda ale Rakitic to porażka, sabotażysta, brak kreatywności totalnie, rusza sie jak wóz z węglem, powinien odejść już dawno
1
Kurde ale kreatywna pomoc.. Kiedyś Iniesta i Xavi, teraz Rakitic i Vidal .. Przykro sie na to patrzy.. Semedo zamiast grać to trybuny a szpital w podstawie.. Myślałem, ze Enrique ma dziwne fazy ze skladem ale Valverde to jest gość porażka.. Jak poleci ze stołka to będzie piękny dzien
8
Lewy może im buty czyścic
3
A po co mieli przychodzić jak tydzień przed ta śmieszna gala były wyniki..
0
Haha dobry zart .. Co za gość , niech odchodzi ..
0
Zależy do czego to auto potrzebujesz i jaki masz budżet , Audi napewno luksus bo to a6 limuzyna klasa premium, ale niestety gnojki zajeżdżają te auta cieżko dostać zadbana sztukę a jak zacznie sie psuć to uciekaj od tego auta. Chevrolet to ekonomia i inna klasa pojazdu, musisz sam zdecydowac
0
W Audi wadliwa skrzynia biegów , kiepskie i kosztowne aluminiowe zawieszenie, silnik spoko, trochę pali ale dobrze znosi lpg. Chevrolet nie zajeżdżony przez gówniarzy, nowszy, o silniku różne opinie na jego temat poczytaj w necie . Brał bym Chevroleta. Miałem Audi i Bmw oba szajsy i kosztowne w naprawie a w Bmw to istna porażka, problemy prawie ze wszystkim, choinki na desce, problemy z geometria, duzy pobór oleju , paranoja. W Audi głównie zawieszenie kuleje ale koszty najmniejsze z aut klasy premium . Bierz Chevroleta!
0
Cou popełnił chyba błąd przychodząc do Barcelony
1
Modric jakie staty Haha..
0
Przykro sie patrzy jak byki są słabiutkie .. Cały czas w pamięci czasy Jordana
0
Ten pierwszy nic nie zrobił a ZP dostał hah
9
Dokładnie Jordi
0
Dużo może być powodów , silniczek krokowy, może nie palić na któryś z cylindrów, zawory