1

Neymar to nie Marquinhos i inni, on nie jest głupi, nie da sie zamknąć w złotej klatce

5

Dawać mi go tu, Dembele out

8

Nie dopasowanie Coutinho w pomocy ? Co to za brednie .. Ten pożal sie Boże trener nawet mu szans nie daje na swojej pozycji pokazac swoich umiejętności .. Kupić piłkarza za 150 mln euro i żeby siedział na ławie albo grał w ataku bo oczywiście Rakitic Vidal i Busquets muszą grać w jednym składzie !!! Kiedyś Xavi i Iniesta byli , ofensywny Alves i wszystko grało a teraz fanboye tłumacza Valverde, ze bez Rakiticia stracimy dużo bramek .. Sergio , Arthur i Cou do pomocy i wystarczy ..

3

91 to jakiś kosmos

0

Nie wyjmie Hazarda.. Eden powiedział nawet, ze chciałby zakonczyc karierę w Londynie, Chelsea będzie sie zbroić to samo Manchester United , Real nie jest już tak atrakcyjny dla gwiazd

34

Cou to pomocnik !! Miał grać za Inieste a robią z niego napastnika ..

1

Tylko San Andreas

0

Salah jest muzułmaninem a mimo to zrobili z chłopakami z Liverpoolu prezenty świąteczne, niespodzianki dzieciakom oraz chodzi w świątecznych sweterkach o.O Dla mnie dziwne jak na ich "religie"

2

United świetny mecz. Napewno grali na jego zwolnienie bo dzis nagle każdy jak samolocik pędził

1

A kto był w finale LM?

1

Nie słuchaj ich.. Do lekarza idź prywatnie i da Ci coś dobrego, dbaj o włosy i można to opóźnić a potem przeszczep około 8-10 tys zł kolega robił

22

Rabiot na lewej a Rakitic na prawej o Boże moje oczy by tego nie wytrzymały...

5

Sztos !!! Jest super !!! Tak właśnie powinna wyglądać koszulka Barcy

1

Dobrze,ze Ty nie masz prawa głosu

13

Tylko nie to ... 13 mln plus bonusy ?!! To jest chore !! Walczyć o De Jonga i De Ligta ... Jest Alena,Coutinho, Sergio,Vidal,Rakitic,Arthur ... po co ten drewniany Rabiot tutaj .. W dodatku za taka pensje .. Boże myślałem, ze dyrekcja wreszcie odrobiła lekcje co do transferów ale widzę, ze nic z tego

1

Wszystko normalnie będzie, zamawiaj

1

Zadzwoń na infolinie i zapytaj. W sumie i tak mało kto wie,ze Magda a MAgdalena to dwa różne imiona

3

Vidal wnosi to prawda ale Rakitic to porażka, sabotażysta, brak kreatywności totalnie, rusza sie jak wóz z węglem, powinien odejść już dawno

1

Kurde ale kreatywna pomoc.. Kiedyś Iniesta i Xavi, teraz Rakitic i Vidal .. Przykro sie na to patrzy.. Semedo zamiast grać to trybuny a szpital w podstawie.. Myślałem, ze Enrique ma dziwne fazy ze skladem ale Valverde to jest gość porażka.. Jak poleci ze stołka to będzie piękny dzien

8

Lewy może im buty czyścic

3

A po co mieli przychodzić jak tydzień przed ta śmieszna gala były wyniki..

0

Haha dobry zart .. Co za gość , niech odchodzi ..

0

Zależy do czego to auto potrzebujesz i jaki masz budżet , Audi napewno luksus bo to a6 limuzyna klasa premium, ale niestety gnojki zajeżdżają te auta cieżko dostać zadbana sztukę a jak zacznie sie psuć to uciekaj od tego auta. Chevrolet to ekonomia i inna klasa pojazdu, musisz sam zdecydowac

0

W Audi wadliwa skrzynia biegów , kiepskie i kosztowne aluminiowe zawieszenie, silnik spoko, trochę pali ale dobrze znosi lpg. Chevrolet nie zajeżdżony przez gówniarzy, nowszy, o silniku różne opinie na jego temat poczytaj w necie . Brał bym Chevroleta. Miałem Audi i Bmw oba szajsy i kosztowne w naprawie a w Bmw to istna porażka, problemy prawie ze wszystkim, choinki na desce, problemy z geometria, duzy pobór oleju , paranoja. W Audi głównie zawieszenie kuleje ale koszty najmniejsze z aut klasy premium . Bierz Chevroleta!

0

Cou popełnił chyba błąd przychodząc do Barcelony

1

Modric jakie staty Haha..

0

Przykro sie patrzy jak byki są słabiutkie .. Cały czas w pamięci czasy Jordana

0

Ten pierwszy nic nie zrobił a ZP dostał hah

9

Dokładnie Jordi

0

Dużo może być powodów , silniczek krokowy, może nie palić na któryś z cylindrów, zawory

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?