0

Boże lewandowskiego porównywać do Ronaldo.. Lewandowski to średniak jakich wielu w historii footballu a Ronaldo to top 1 z Messim w historii tej dyscypliny..

0

Dokładnie !!!

1

Długo nie będzie takich bogów footballu jak Leo i Cristiano :/ Ich rywalizacja i umiejętności to coś kilka poziomów wyżej od takich wielkich graczy jak np Suarez,Aguero,Cavani itd

9

Co Ty za bzdury piszesz?.. Bramki CR7 sa efektowniejsze niż Messiego, przewrotki, lub nawet ostatni mecz Juve i bomba Ronaldo na 2-1 .. szanuj Ronaldo bo długo takiego piłkarza jak CR7 nie bedzie a rywalizacja Messiego i Ronaldo to coś niesamowitego co sie jeszcze nigdy nie wydarzyło w historii footballu. Szacunku!!!!!

0

Szkoda, ze Bulls tak cienko grają :/

3

Suarez to dorosły mądry gośc a Dembele to zwykły dzieciak.. Co Ty porownujesz ?...

1

I gitara papapapa

3

To chyba mało widziales

14

Jutro w mediach! Luis Suarez oskarżony o gwałt !

0

A Bale miał pilnować czy Marcelo? Smieszne

5

Gdzie był ten wasz Roberto :)

0

Ja Cie obrażam ? Pusty najwyraźniej Ty jesteś udzielając komentarz bez sensownych argumentów i obrażając kogoś, jutro szkoła , zacznij sie uczyć bo dostaniesz pale z "pszyrki" i mama Ci internet odłączy i tyle twojego inteligencie. Wracając do twojego kreatywnego komentarza hah, to Ci powiem iż Semedo gniecie w obronie Roberto jak tylko chce , Roberto to ani pomocnik ani obrońca. A bramka z PSG na 6-1 nie daje mu statusu gwiazdy Barcelony, jest to zwykły zapchaj dziura, słaby w defensywie i mierny w ofensywie. Wiec całuj w tyłek misia geniuszu :)

0

Pokonałeś mnie świetnymi argumentami w tym kreatywnym i inteligentnym komentarzu Haha :D

1

Ronaldinho miał romans z córka Rijkarda o.O

1

HAHA żeby wiatrak z Roberto zrobili ? Roberto lawa

0

Xboxa One S vs PS4 slim miałem na myśli , zreszta tak rownież napisałem.

2

Xbox one S a Playstation 4 slim różnią sie coś bebechami? Jak z grafika i klatkami jest ? I ktora lepiej zakupić?

0

Munir? Serio?...

11

KPINA!!! Valverde wypad !!!

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

5

I kogo niby kupi ? Hah Neymar i Mbappe nie do Wyjęcia , salah, hazard, firmino,Gabriel jesus rownież nie , wiec kogo ?

11

Vidal za Rakiticia a Dembele ława, gość nie jest tutaj potrzebny, Arthur do środka a Coutinho na lewym ataku, ustawienie idealne

0

Grali w PEsa bo mają kontrakt podpisany

4

Jakis kiepski zart

1

Rakitic lepszy ? Przestałem dalej czytać. Śmiech na sali

3

Bardzo dobry? Gość gra tragicznie.. Bramka zakłamuje rzeczywistość..

6

Semedo dzis świetny, Roberto przy nim to jakiś kiepski zart

0

Jego miejsce jest na lawce

1

Haha gosciu , wypad spac

0

Nareszcie świetny skład , brawo Valverde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?