NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boże lewandowskiego porównywać do Ronaldo.. Lewandowski to średniak jakich wielu w historii footballu a Ronaldo to top 1 z Messim w historii tej dyscypliny..
0
Dokładnie !!!
1
Długo nie będzie takich bogów footballu jak Leo i Cristiano :/ Ich rywalizacja i umiejętności to coś kilka poziomów wyżej od takich wielkich graczy jak np Suarez,Aguero,Cavani itd
9
Co Ty za bzdury piszesz?.. Bramki CR7 sa efektowniejsze niż Messiego, przewrotki, lub nawet ostatni mecz Juve i bomba Ronaldo na 2-1 .. szanuj Ronaldo bo długo takiego piłkarza jak CR7 nie bedzie a rywalizacja Messiego i Ronaldo to coś niesamowitego co sie jeszcze nigdy nie wydarzyło w historii footballu. Szacunku!!!!!
0
Szkoda, ze Bulls tak cienko grają :/
3
Suarez to dorosły mądry gośc a Dembele to zwykły dzieciak.. Co Ty porownujesz ?...
1
I gitara papapapa
3
To chyba mało widziales
14
Jutro w mediach! Luis Suarez oskarżony o gwałt !
0
A Bale miał pilnować czy Marcelo? Smieszne
5
Gdzie był ten wasz Roberto :)
0
Ja Cie obrażam ? Pusty najwyraźniej Ty jesteś udzielając komentarz bez sensownych argumentów i obrażając kogoś, jutro szkoła , zacznij sie uczyć bo dostaniesz pale z "pszyrki" i mama Ci internet odłączy i tyle twojego inteligencie. Wracając do twojego kreatywnego komentarza hah, to Ci powiem iż Semedo gniecie w obronie Roberto jak tylko chce , Roberto to ani pomocnik ani obrońca. A bramka z PSG na 6-1 nie daje mu statusu gwiazdy Barcelony, jest to zwykły zapchaj dziura, słaby w defensywie i mierny w ofensywie. Wiec całuj w tyłek misia geniuszu :)
0
Pokonałeś mnie świetnymi argumentami w tym kreatywnym i inteligentnym komentarzu Haha :D
1
Ronaldinho miał romans z córka Rijkarda o.O
1
HAHA żeby wiatrak z Roberto zrobili ? Roberto lawa
0
Xboxa One S vs PS4 slim miałem na myśli , zreszta tak rownież napisałem.
2
Xbox one S a Playstation 4 slim różnią sie coś bebechami? Jak z grafika i klatkami jest ? I ktora lepiej zakupić?
0
Munir? Serio?...
11
KPINA!!! Valverde wypad !!!
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
5
I kogo niby kupi ? Hah Neymar i Mbappe nie do Wyjęcia , salah, hazard, firmino,Gabriel jesus rownież nie , wiec kogo ?
11
Vidal za Rakiticia a Dembele ława, gość nie jest tutaj potrzebny, Arthur do środka a Coutinho na lewym ataku, ustawienie idealne
0
Grali w PEsa bo mają kontrakt podpisany
4
Jakis kiepski zart
1
Rakitic lepszy ? Przestałem dalej czytać. Śmiech na sali
3
Bardzo dobry? Gość gra tragicznie.. Bramka zakłamuje rzeczywistość..
6
Semedo dzis świetny, Roberto przy nim to jakiś kiepski zart
0
Jego miejsce jest na lawce
1
Haha gosciu , wypad spac
0
Nareszcie świetny skład , brawo Valverde