0

Depay co kręcił Francuzami to nie mam pytań.. A gość ma tylko 24 lata.. Będą wojny o niego w lecie

0

Co Byki odwalily to nie mam pytań ..Ja nie wiem co sie z nimi dzieje. Znowu Lakers świetnie grają chociaż Jamesa strasznie nie lubię

2

Lewandowski Hahahaha Gość to porazka

0

Kim będzie ?dobry zart

0

Salah pół biedy ale co tam robi Modric haha

0

Coutinho ? Gra świetnie.. A Arthur ?..

1

Pisać legendę chyba o teletubisiach a zaorać to mógł by jedynie mojemu dziadkowi pole.. gość to porażka

1

Presję to moze mieć samotna matka a nie gość który ma wszystko..

1

Świetny skład ! Brawo Valverde , nareszcie po rozum do głowy

2

Haha, właśnie o to chodzi ze umiejętnościami Malcom przeskakuje tego marnego Dembele. Ten wasz francuzik to sie potyka o własne nogi, gwiazdorek wielki hah

0

Co Ty za bzdury piszesz ?! O takich rzeczach sie informuje klub .. To gnojek i rozkapryszone dziecko, niech już spada z tego klubu gówniarz

0

Dokładnie ! Gnojek ma hajsu jak lodu, panienki, gra w najlepszej drużynie na świecie i ktoś mówi ze on ma presję Hahahah.. A innym ledwie starcza od 10 do 10 i pracują po 10 h dziennie ale przecież to piłkarze maja presje !!!! Śmiech na sali

0

Manchester to dramat.. W ataku Sanchez nie ma z kim grać..

2

Szkoda czytać , wiecznie to samo ... Ma jakaś regulke wypowiedzi na konferencje i klepie to w kółko czy co ?.. gość jest bez jaj, nie potrafi zmotywować zawodników, robi chore zmiany,Vidal powinien wejść za Rakiticia, wprowadza Rafinhe którego w przyszłym roku tu nie bedzie i jest ten piłkarz, Malcom ma 100 razy większe umiejętności, dyscyplinę i ambicje niż Dembele ale francuzik afrykańskiego pochodzenia został kupiony za ponad 100 mln wiec ma pierwszeństwo gry .. śmieszne .. Semedo kilka fajnych meczy , wraca Robercik i Semedo ława .. A gra Barcelony dalej bez płciowa .. Valverde mam nadzieje ze jak najszybciej poleci

0

Co sie dzieje Hahaha

0

Od iPhone 6 w górę można było wymieniać baterie za free jeżeli były kupione oryginalnie w Apple Store. iPhone świetne telefony ale te baterie niestety wszystko rujnują.. zreszta teraz wszystko robią na ilość .. w dupie maja jakość.. To samo było z Mercedesami w latach 90, zbyt dobre i bezawaryjne przez co Mercedes prawie zbankrutował, to samo robi Apple , telefony były zbyt dobre i zbyt długo wytrzymywały.. Skoro da sie wysłać rakietę w kosmos to nie da sie zrobić super telefonu ? Ten świat jest chory ..

23

Marny sędzia .. nie wiem co on tam jeszcze robi ..

0

Nowe były kupowane i po 2 latach zaczyna odwalać coś tym ip, poczytaj sobie co sie działo z bateriami Apple , była duża afera o to i nawet darmowe wymiany baterii były, iPhone nadal posiadam i go nie zamienię za nic innego ale baterie to jest dramat i zdania nie zmienię, zawsze staram sie ładować do minimum 90% albo full , nie pozwalam mu sie rozładować, oryginalne ładowarki , żadne zamienniki , nie korzystam z powerbankow, i tak szlag trafił, wymieniać baterie co jakiś czas trzeba i jest spoko

7

Neymar był tak chytry ze stracił wszystko, u nas był przyszła gwiazda, teraz upadł i wie ze popełnił blad, jest w cieniu Mbappe, słabe statystyki i kiepska forma PSG, niestety Neymar zgasł :/ jestem jego fanem i chciał bym jego powrotu ale niestety syndrom Brazylijczyka mu sie włączył i uważam ze najlepsze lata Neymar ma już za sobą a co do Messiego to widać ze legenda pełna gęba, żadne pieniądze go nie skuszą

0

Mój iPhone 6s i 7 mojej dziewczyny tak sie rozwaliły przez baterie, ze to dramat , bateria zaczęła wypychać ekran, nagrzewał sie tak, ze aż go sie dotknąć nie dało, poszedłem do serwisu to powiedzieli, ze mogą naprawić ale nie wiadomo czy za pół roku znowu sie tak samo nie stanie bo tak z Iphonami jest, robią tak specjalnie żeby kupić nowszy model

0

Komentarz usunięty

0

Munir? Hahaha.. dobry zart .. Firmino!! Jest do wyjęcia napewno .. druga opcja to Gabriel Jesus.. A było brać Mbappe .. to nie Dembele "potykaj noge" woleli Ehh ..

4

Te nowe Iphony bez przycisku home wyglądają jak zwykły smartfon i w dodatku między 7 a XS nie ma żadnych różnic praktycznie. Apple napewno ma duzy spadek sprzedaży. A baterie w Apple to dno i wodorosty

0

Co ten Rafinha z Bayernu zrobił ze araby tak sie rzucają ?

0

Nudna jest ta forza.. zagraj w f1 w ligę przez neta

0

"Kątry" Haha idź spac juz

0

Napewno bardziej zasługuje niż żałosny Modric

0

Bulls sie chyba nie podniosą :/

0

A jak byki ??

4

Najlepszy aktor ! Szkoda chłopa :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?