NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak.
0
Xbox One S czy PS4 do Fifki ?
0
Hahaha dobra dobra fanboyu, wakacje są i pełno tu takich jak Ty wiec już sie przyzwyczaiłem do czytania takich bzdur
0
Nie ogarniam strojów o.o
0
Pożegna sie gosciu z Barcelona i wróci z płaczem do Dortmundu co najwyżej bo na Barcelonę jest za słaby także sie nie ośmieszaj bo Malcom go zjada na śniadanie
0
Za to w twoich bajeczkach Dembele to następca Messiego zapewne, jeszcze jeden sezon i wyjazd z Barcelony bo Malcom go wygryzie z palcem w nosie
0
Po czym on ma odpoczywać haha
1
Sama prawda.
0
Haha .. Cristiano Ronaldo to obok Messiego najlepszy piłkarz w historii footballu ... Widzę,ze nadal są ludzie którzy umniejszają Ronaldo. CR7 jest i będzie najlepszym w historii
2
Wszyscy piszą, że dziadek. Powiedzcie to Cristiano Ronaldo :)
1
Powiedz to CR7 :)
0
Nie rozmieszaj mnie, i co na autobus przyda sie mało kreatywny Rabiot? Haha.. Właśnie tacy zawodnicy jak Coutinho,Arthur nam sa potrzebni, szybcy, z dobrym uderzeniem i kreatywni ! Potem będziesz płakał podczas meczu,ze pomoc nie istnieje i sie patrzeć nie da na gre Barcelony .. Barcelona to nie Chelsea, Manchester United.. Barca słynie z piłkarskiej sztuki, to ma być magia a nie jakiś skład drewna .. Człowieku Ty chyba nie oglądałeś starej Barcelony i pewnie od nie dawna kibicujesz Barcelonie skoro takie głupoty peplasz.. Już mamy Rakiticia i każdy wylewa wiadro pomyj podczas meczu Barcy, na mundialu nagle znaleźli sie jego fanboye a w lidze zaraz będzie znowu hejt,ze wolno biega , podaje do tylu, zero kreatywności.. Rakitic to wyjątek bo to Walczak i jeszcze jako tako pasuje tutaj ale to nadal Barca .. koles pojmij to
11
Haha co za bzdury .. To jest Barcelona a nie jakies Chelsea, tu grali malutcy Xavi i Iniesta i nie było nikogo potrzeba do jakiś przepychanek.. Wymyślacie sobie bajeczki z tymi graczami do " czarnej roboty " a potem płacz podczas meczu,ze pomoc nie istnieje i nie ma ani jednego kluczowego podania. Takie drewna jak Rabiot nie są tutaj potrzebni
4
Ale jesteście śmieszni ludzie porównując piłkarza do szarego czlowieka
0
A kogo maja kupic? Obecnie cieżko jest wyciągnąć jakiegoś zawodnika. Wszyscy wiedzą,że Real szuka gwiazdy
1
Malcom jest lewonozny
0
Real jest w dupie po sprzedaży Ronaldo, nie ma na rynku żadnej gwiazdy prócz Hazarda który mógłby zastąpić CR7. Będą grali Benzema i Bale hah
0
Trochę inny ten materiał jest i logo FCB jest klejone a nie szyte, koszulka meczowa jest lżejsza i z materiału oddychającego a te fanowskie troszkę grubsze ale wzorem ani niczym innym sie nie różnią
0
Meczowe koszulki są lżejsze i zrobione z materiału który bardzo dobrze przepuszcza powietrze tzw "oddycha "
4
Głupoty Ci piszą, to oryginał, po prostu replika, wersja fan, a te po 300 to meczowe, identyczne w jakich grają piłkarze. Podroby z logiem marki sa karane
3
Przeciążenie masz w tym miejscu, uważaj żeby nie strzeliło
0
Formuła 1.
0
Ty chyba na glowe upadłeś haha
2
Mama mi ogłosiła,ze dostane rower na komunie a dostałem hulajnogę
0
Skutecznosc podań to wyznacznik umiejętności piłkarza ? Gomes tez nie miał najgorszej skuteczności :)
1
Przyczepiasz sie Korony Kielce widzę, każdy normalny kibic jest za drużyna ze swojego miasta :) nie ważne jak gra :) Rozumiem,ze ten przeciętniak ma 92% podań i jest dzięki temu Bogiem footballu? Nie rozśmieszaj mnie, gość jest mało kreatywny i toporny w pomocy, takich w Barcelonie nie potrzeba, a te 92% podań to możesz sobie wsadzić wiesz gdzie, tyle to warte co nic
1
Kolejny przeciętniak .. Potem bedzie pobierał kasę a grał jak Gomes
0
Problemem w United jest Mourinho .. powinien wylecieć juz dawno
0
A ja bekę mam z takich ludzi ktorzy chcą marnego Rabiota który nie nadaje sie do stylu gry Barcelony , gość jest przeciętny i taka jest prawda
0
Oby nie Gomes x2 nam nie potrzebny .. Wstyd wgl negocjować z PSG które z nas drwi