0

Tak.

0

Xbox One S czy PS4 do Fifki ?

0

Hahaha dobra dobra fanboyu, wakacje są i pełno tu takich jak Ty wiec już sie przyzwyczaiłem do czytania takich bzdur

0

Nie ogarniam strojów o.o

0

Pożegna sie gosciu z Barcelona i wróci z płaczem do Dortmundu co najwyżej bo na Barcelonę jest za słaby także sie nie ośmieszaj bo Malcom go zjada na śniadanie

0

Za to w twoich bajeczkach Dembele to następca Messiego zapewne, jeszcze jeden sezon i wyjazd z Barcelony bo Malcom go wygryzie z palcem w nosie

0

Po czym on ma odpoczywać haha

1

Sama prawda.

0

Haha .. Cristiano Ronaldo to obok Messiego najlepszy piłkarz w historii footballu ... Widzę,ze nadal są ludzie którzy umniejszają Ronaldo. CR7 jest i będzie najlepszym w historii

2

Wszyscy piszą, że dziadek. Powiedzcie to Cristiano Ronaldo :)

1

Powiedz to CR7 :)

0

Nie rozmieszaj mnie, i co na autobus przyda sie mało kreatywny Rabiot? Haha.. Właśnie tacy zawodnicy jak Coutinho,Arthur nam sa potrzebni, szybcy, z dobrym uderzeniem i kreatywni ! Potem będziesz płakał podczas meczu,ze pomoc nie istnieje i sie patrzeć nie da na gre Barcelony .. Barcelona to nie Chelsea, Manchester United.. Barca słynie z piłkarskiej sztuki, to ma być magia a nie jakiś skład drewna .. Człowieku Ty chyba nie oglądałeś starej Barcelony i pewnie od nie dawna kibicujesz Barcelonie skoro takie głupoty peplasz.. Już mamy Rakiticia i każdy wylewa wiadro pomyj podczas meczu Barcy, na mundialu nagle znaleźli sie jego fanboye a w lidze zaraz będzie znowu hejt,ze wolno biega , podaje do tylu, zero kreatywności.. Rakitic to wyjątek bo to Walczak i jeszcze jako tako pasuje tutaj ale to nadal Barca .. koles pojmij to

11

Haha co za bzdury .. To jest Barcelona a nie jakies Chelsea, tu grali malutcy Xavi i Iniesta i nie było nikogo potrzeba do jakiś przepychanek.. Wymyślacie sobie bajeczki z tymi graczami do " czarnej roboty " a potem płacz podczas meczu,ze pomoc nie istnieje i nie ma ani jednego kluczowego podania. Takie drewna jak Rabiot nie są tutaj potrzebni

4

Ale jesteście śmieszni ludzie porównując piłkarza do szarego czlowieka

0

A kogo maja kupic? Obecnie cieżko jest wyciągnąć jakiegoś zawodnika. Wszyscy wiedzą,że Real szuka gwiazdy

1

Malcom jest lewonozny

0

Real jest w dupie po sprzedaży Ronaldo, nie ma na rynku żadnej gwiazdy prócz Hazarda który mógłby zastąpić CR7. Będą grali Benzema i Bale hah

0

Trochę inny ten materiał jest i logo FCB jest klejone a nie szyte, koszulka meczowa jest lżejsza i z materiału oddychającego a te fanowskie troszkę grubsze ale wzorem ani niczym innym sie nie różnią

0

Meczowe koszulki są lżejsze i zrobione z materiału który bardzo dobrze przepuszcza powietrze tzw "oddycha "

4

Głupoty Ci piszą, to oryginał, po prostu replika, wersja fan, a te po 300 to meczowe, identyczne w jakich grają piłkarze. Podroby z logiem marki sa karane

3

Przeciążenie masz w tym miejscu, uważaj żeby nie strzeliło

0

Formuła 1.

0

Ty chyba na glowe upadłeś haha

2

Mama mi ogłosiła,ze dostane rower na komunie a dostałem hulajnogę

0

Skutecznosc podań to wyznacznik umiejętności piłkarza ? Gomes tez nie miał najgorszej skuteczności :)

1

Przyczepiasz sie Korony Kielce widzę, każdy normalny kibic jest za drużyna ze swojego miasta :) nie ważne jak gra :) Rozumiem,ze ten przeciętniak ma 92% podań i jest dzięki temu Bogiem footballu? Nie rozśmieszaj mnie, gość jest mało kreatywny i toporny w pomocy, takich w Barcelonie nie potrzeba, a te 92% podań to możesz sobie wsadzić wiesz gdzie, tyle to warte co nic

1

Kolejny przeciętniak .. Potem bedzie pobierał kasę a grał jak Gomes

0

Problemem w United jest Mourinho .. powinien wylecieć juz dawno

0

A ja bekę mam z takich ludzi ktorzy chcą marnego Rabiota który nie nadaje sie do stylu gry Barcelony , gość jest przeciętny i taka jest prawda

0

Oby nie Gomes x2 nam nie potrzebny .. Wstyd wgl negocjować z PSG które z nas drwi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?