NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś może jakie licencje lig, zespołów będzie miała FIFA a PES?
0
Fifa ma lepsza grywalność od PEsa.. już nie mówiąc o plastikowej grafice w PEsie
2
Powinni zrezygnować z tego żenującego Konami , PES po stracie licencji UEFA jest do wyrzucenia .. nic juz tam nie ma , Fifa ma wszystkie licencje
0
Jak to nie ? Przecież jest Allianz Arena wiec i Liga Niemiecka musi być, PES upadnie bo FIFA ma większe wsparcie pieniężne
1
Fifa 19 i Champions League !!!
0
Pomoc sędziów i masa szczęścia .. ludzie zawsze będą to pamiętać
0
Dokładnie .. A komentatorzy, ze Pazdan zawalił .. A Pazdan miał 2 gości na sobie
0
Przyjedź do Niemiec i zobacz co tu sie dzieje, ludzie Niemcy nie sa takie piękne i bogate jak wam sie wydaje ...
0
Tak czy tak Michael Jordan jest najlepszym koszykarzem w historii,a LeBron tylko próbuje sie porównywać na każdym kroku do Jordana .. Jak dla mnie LeBron nie jest na tyle wybitny żeby Jordanowi dorównać
0
Jak sie doszkolisz to możesz wrócić i dyskutować zemna :) na USA wprowadzono bmw f10 z pośrednim wtryskiem, F10 z USA sa na rynku bo opłaca je sie sprowadzić nawet bo jest to dość nowy model.Jezeli uwazasz ze e36 powinno stać w krzakach to powinieneś walnąc baranka w ścianę, jest wielu pasjonatów marki Bmw i mają wrecz e36 w stanie salonowym, obecnie przebywam w Niemczech i jest pełno zadbanych sztuk e36. Masz tyle pojęcia o Bmw co widziałeś na obrazkach. Kolejna sprawa , może chłopaka stać na F10 i jego naprawy ale przypuszcza ,ze dużo bedzie jeździł wiec chce zaoszczędzić , co Ci do tego ? Skoro jeżdżą M'kami w gazie to nie mogą seria jeździć ? Gosciu dokształć sie i dyskutuj dopiero
1
Ja Ci odpowiem bo Ci pseudoznawcy tylko Cię wysmieja tutaj a jeżdżą co najwyżej e36 . Bmw od 2007 roku mają często bezpośredni wtrysk , chodzi o to ze nawet jak zalozysz gaz to będzie pobierał jakimś tam % benzyny , w dodatku do silnikiem z bezpośrednim wtryskiem instalacja jest o wiele drozsza i mniej opłacalna, jeżeli chcesz kupić f10 i założyć gaz poszukaj silnika bez bezpośredniego wtrysku, Bmw bardzo dobrze znoszą gaz i nie sa przy tym awaryjne, wiadomo tylko ze trzeba bardziej uważać , np lubi uszczelka pod głowica lub pierścienie sie szybko zużywać. F10 fajne autko ale również zadaj sobie pytanie czy chcesz wkładać tyle kasy w jego naprawy bo części do Bmw nie są tanie tym bardziej do nowszego modelu jakim jest f10
0
Skończ gadac bzdury , osobiście widziałem jak nawet w M montują gaz .. Kolega zapytał czy sie da a nie jakie jest wasze zdanie na ten temat ..
0
Nie rozmieszaj mnie ... Jeszcze na La Rambli sobie wymyślicie pozycje o wszystkich nr ..
1
Nie Ma czegoś takiego jak pozycja 10,6 czy 8 ...
0
Wazeliniarz .. Po co przeprowadzać z nim konferencje jak zawsze gada to samo, nigdy nie odpowiada w sedno tylko zawsze jedzie na wazelinie żeby czasem nikogo nie urazić albo coś ..
0
No ile można niszczyć te gwiazdy śmierci .. a oni co chwile popełniają te same błędy i dają sie niszczyć .. co za komedia .. Ja bym wolał kontynuacje rodu Skywalker a nie głupoty jak dzieciak na końcu mocą włada tak z dupy .. totalna kpina
0
Zgodzę sie w 100% ledwie rozwinęli temat Snoke a już go uśmiercili ... zreszta star wars skończyły sie na części gdzie Anakin(Vader) ginie i przechodzi znów jasna stronę. Teraz to jest lanie wody żeby zbijać hajs , nic sie teraz kupy nie trzyma .. Lukę uczył sie walczyć i posługiwać mieczem a Rey od razu ogarnia moc i miecz bez niczego .. bez sensu
0
MAtura to lajcik, wszyscy sie nakręcają a to wielka lipa , ja bez uczenia zdałem na lajcie
0
El Shaarawy strasznie kręci lewa strona .. Oby tak Real nie kręcił Liverpoolu..
2
Jego sezon życia to najsłabszy sezon Iniesty czy Xaviego
0
Mercedes napewno w połowie sezonu odpali i będzie bardzo silny i Hamilton znów po mistrza, Ferrari zmięknie , Vettel to moim zdaniem cienki kierowca , potrafi jechac szybko jak nie ma nikogo przed sobą , a gdy jedzie za kimś , nagle ma problemy
0
Red Bulle tez nie zle dowalily
0
Sirotkin wjechał w Force India bodajże i chciał odbić w lewo i go zahaczył ktoś jeszcze , ale to już któraś jego kolizja z rzędu .. Kubica powinien siasc za kierownice ..
0
Jak to nie .. w dupe gościowi wjechal ..
2
Oglądam właśnie F1 i nie wiem jakim prawem ten marny Sirotkin "jezdzi" zamiast Kubicy.. Gosciu jeździ jak ślepa babka..
0
Czemu uważasz ze kawał ch
0
Ulreich to ręcznik ..
1
Bez żółtej .. to jest drukowanie...
0
Ribery .........
0
Nie wierze ..