NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kibicuje United i aż boli jak nisko upadli z tym pseudo trenerem
0
Jak zagrał Semedo?
2
Bez Cou.. zenada
2
Nie mam komentarza z hajto.. o co chodzi
0
Mam Polsat a nie komentuje hajto z borkiem.. o co chodzi ?
1
Atletico ma pakę a Real bez Ronaldo to już nie to samo, Perez chyba tym razem popełnił błąd sprzedając Ronaldo. CR7 to wyjątkowy piłkarz w historii footballu w wieku 34 lat moze nadal grać na najwyższym poziomie i przewyższać wszystkich i myśle, ze spokojnie jeszcze 3 lata pogra na najwyższym poziomie. Bale złapie kontuzje, Benzema bez formy, a Asensio ma przebłyski, a Vinicius to wynalazek jakiś, większy nos niż umiejętności, Real szuka swojego "Neymara". Myśle, ze Barcelona, Liverpool, City, Juventus,PSG to w tym sezonie faworyci do LM. Dlaczego Real nie? Ronaldo zawsze ciągnął Real w trudnych momentach, to on jest najlepszym strzelcem Champions League, on strzela po 40-50 bramek w sezonie, Real sam sie podłożył sprzedając takiego zawodnika, Perez myśli, ze zrobił interes a to bedzie wtopa
53
Z tym wypożyczeniem do Interu to jakis zart .. Rafinha chciał odejśc do Interu to Inter sie wypiął wiec teraz niech płaca 40 mln a jak nie to wypad
0
Jak gra Arthur ?
0
Bo mnie denerwują tacy ludzie jak Ty którzy coś widzieli i nie pozwolą zobaczyć innym bo sie sapie, ze widzi to już setny raz..
0
Nie każdy ma czas odświeżać La Ramble po 100 razy dziennie , ludzie pracują a nie jak Ty siedzą na dupie i czekają az mamusia da kase
25
"Ja już nie mogę słuchać tych wypowiedzi. Mentalne problemy w tym kraju to mają ludzie, którzy są bezrobotni, mają piątkę dzieci, ojciec zarabia 2,5 tys. zł, matka jest bezrobotna i trzeba z tego wykarmić pięć gęb. Nie mówmy o tym, że ma wielką presję piłkarz zarabiający grube siano, który wychodzi, żeby zagrać z półamatorami z Luksemburga. Już nie mogę słuchać tej grafomanii, tego pieprzenia, pierdo*enia za przeproszeniem. To jest kit, pic na wodę, fotomontaż"~ Mateusz Borek.
0
A Xbox one S?orientujesz sie ?
1
Na PS4 występują sciny albo lagi?
0
Jesteś szarym kowalskim,będziesz robił do 65 roku życia, nie wracaj
1
Który podaje do tylu hah
1
A potem dostaje ochrzan od Messiego, dalej fanboye Rakiticia tutaj są
7
Pique powinien być jako pierwszy ..
0
Gość chyba z podniecenia tym Realem stracił rozum i nie wie co mówi, dobije do 30 albo spadnie forma i wykopią go z hukiem.
0
Everton ładna pakę sklada
25
Tak jest 180 Mbappe , 222 Neymar a UEFA uważa, ze jest wszystko okej
1
A gdzie tu jest traktowanie piłkarza jak zabawkę ? Gosciu to Ty podrosnij bo takie bzdety tutaj piszesz, ze umówiłem już wizytę u okulisty bo zauważyłem nagła wadę wzroku od czytania tych twoich wypocin. Fc Barcelona to nie tylko klub piłkarski ale i firma która musi dbac o swoje interesy i fundusze, skoro firma dostaje nadzwyczaj korzystna ofertę za swój produkt to dlaczego ma go nie sprzedać? Przecież Barcelona tez go nie wypchnie bez jego zgody wiec nie jest traktowany jak zabawka bo obowiązuje go kontrakt, obie strony były by zadowolone wiec gdzie tu złe traktowanie ?! Gosciu ucz sie do nadchodzącego roku szkolnego bo masz duże braki w wiedzy i dyscyplinie osobistej
17
Kolejny śmieszny gość co porównuje zawod piłkarza do zwykłego Kowalskiego. Walnij sie w cymbał :)
2
Haha dobra dobra, wakacje są to i wysyp takich dzieci jak Ty, nie wiesz co to biznes. Sprzedać 30 latka za 125 mln euro to czysty biznes i rzadko spotykana okazja :) W sumie nadawał byś sie do zarządu Barcelony bo tak samo sa nie udolni jak twoje wypowiedzi na tej stronie. A i spójrz jak Real Madryt robi biznes :) Ronaldo ich nie obchodził a to legenda, znakomity sezon Navasa tez maja gdzieś bo biznes to biznes, ale Ty tego nie pojmiesz, skończysz szkole, dorośniesz, mama przestanie pieniążki dawać to wtedy zaczniesz myśleć samemu jak dobrze biznes zrobić żeby zarobić. Odnośnie tematu dodam jeszcze, ze cała La
Rambla psioczyla na Rakiticia w sezonie, ze podaje do tylu, jest wolny jak wóz z węglem, nawet od Messiego oberwało mu sie :) wiec ten twój Rakitic tak logicznie myśląc jest wart co najwyżej 50 mln a 125 mln za średniego grajka w wieku 30 lat jest okazja jakich rzadko. Także strzałka ;)
2
Sprzedać z pocałowaniem ręki
3
Malcom do pierwszej 11 a Dembele out
0
Messi ma powtarzalnośc ale nie magię Ronaldinho
0
Roni przez większość uważany jest za najlepszego w historii
0
Komentarz usunięty
1
Dawać go do 1 drużyny, nie ważny wiek, Mbappe w wieku 18 lat już wymiatal bo postawiono na niego
0
Iniesta i Messi to właśnie pipki, jak nie idzie to głowa w dół i tyle, zero walki. A Vidal gra do końca