NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Więcej tych " haha" dzieciaku
2
No i cyk bajera bomboniera, dawać Neya i wypad z tym Francuzikiem
1
Haha .. tylko Suarez, Rakitic,Alba, Roberto,Busquets,Pique grają non stop !! Ten trener to parodia
1
Sam piszesz bzdury a obrażasz innych . Gośc 21 lat jest dorosły !! Ciemnoto
0
Nie hah.
1
Chyba ciągnęli ale coś innego haha
0
Modric to jakiś kiepski zart
0
Xbox one S właśnie przeceniony został na 999 zł z Fifa 19 i 6 miesięcy golda , a PS4 stoi za 1500 zł także sam musisz zdecydować , PS4 troszkę lepsze jest od xboxa ale to głównie od Ciebie zależy co Ci bardziej podpasuje czy pad czy co
0
Akurat wole BP, lepsze paliwa
0
Kontuzje maja
0
One S jest najsłabsze obecnie, to już wolał bym ps4 slim
0
Jak maja trafic Hahah jak za tydzień grają z Liverpoolem o być albo nie być i to bez Neymara i Mbappe. Także PSG adios z CL haha
3
Haha ale bzdury, Rabiot od stycznia może negocjować z każdym bez udzialu PSG a w czerwcu może odejść jako wolny zawodnik wiec co to za bzdety, ze PSG sie dogada z Juve Haha.. Teraz to Rabiot stawia warunki i PSG ma pstro do gadania ..
0
Kubica za nasze pieniążki będzie śmigał
3
XBOX one X , obecnie najlepsza konsola na rynku
0
Tak tylko w Polsce :) w NIemczech paliwo cały czas tyle samo :)
0
I gitara , pieniądze nie graja
0
Neymar nie jest głupi i napewno zostawił sobie jakaś furtke
0
Śmieszne, żaden z tych zespołów nie grał takiej magii jak Barca Guardioli, Real i 4 LM w 5 lat ? Hah a w jakim stylu? A od nas dostawali becki za każdym razem.. Wielki Manchester United nie dał rady Barcelonie, wielkie światowe nazwiska wypowiadały sie o Barcelonie z podziwem. Wszystkie drużyny ogarniał strach przed zmierzeniem sie z Barca.. pooglądaj, poczytaj i naucz sie obiektywizmu..
1
Daj sobie spokój
2
Pogięło ich.. wyciągać De jonga i De ligta.. Żaden RAbiot..
1
Każdy Ci powie, ze Barcelona Guardioli była najlepsza w historii footballu, to była magia.. Sam Sir Alex Ferguson wypowiadał sie o Barcelonie jako legendarny zespół który przejdzie do historii
0
Nie rozsmieszaj mnie tym Youtubem ,gość jest cienki jak sik pająka i tak tez wyglada, oglądałem mecz i widziałem jak piłkarzyna sie ośmiesza tym swoim "dryblingiem" piłka do przodu i goni za nią i tyle by z tego było
0
Niech on już lepiej sie nie kompromituje i nie gra
1
Jak poprzednie Fify lubiłem , broniłem i polecałem tak teraz powiem, ze Fifa 19 to jest porażka i śmiech na sali. Nerwowo nie do wytrzymania jest ta gra
1
Z tym Modriciem to nie zła beka jest w tym roku. Słabe statystyki, nie zły mundial a z gościa robią Boga footballu przed Messim i CR7 .. złota piłka to będzie kpina i porażka 2018
0
Jakie ma umiejetnosci ???? Jedyne jego umiejętności to"profesjonalne " straty piłek , wczoraj rownież pokazał jaki to wielki pilkarzyna .. Sprzedac gościa i spróbować ściągnąć spowrotem Neymara który sam wykazuje , ze jest chętny do powrotu lub zainwestować w Depaya który może grać na 2 pozycjach
0
Manchester ostatnimi latami niszczy tylko piłkarzy i nic więcej . A No i ta klątwa nr 7 Haha
1
W połowie wygrywali 63-45 świetna gra i rzuty za 3. Po 3 Q już przegrywali 80-91, a skończyło sie przegrana 104-123..
0
Żewłakow to jest dramat i porażka..