0

Więcej tych " haha" dzieciaku

2

No i cyk bajera bomboniera, dawać Neya i wypad z tym Francuzikiem

1

Haha .. tylko Suarez, Rakitic,Alba, Roberto,Busquets,Pique grają non stop !! Ten trener to parodia

1

Sam piszesz bzdury a obrażasz innych . Gośc 21 lat jest dorosły !! Ciemnoto

0

Nie hah.

1

Chyba ciągnęli ale coś innego haha

0

Modric to jakiś kiepski zart

0

Xbox one S właśnie przeceniony został na 999 zł z Fifa 19 i 6 miesięcy golda , a PS4 stoi za 1500 zł także sam musisz zdecydować , PS4 troszkę lepsze jest od xboxa ale to głównie od Ciebie zależy co Ci bardziej podpasuje czy pad czy co

0

Akurat wole BP, lepsze paliwa

0

Kontuzje maja

0

One S jest najsłabsze obecnie, to już wolał bym ps4 slim

0

Jak maja trafic Hahah jak za tydzień grają z Liverpoolem o być albo nie być i to bez Neymara i Mbappe. Także PSG adios z CL haha

3

Haha ale bzdury, Rabiot od stycznia może negocjować z każdym bez udzialu PSG a w czerwcu może odejść jako wolny zawodnik wiec co to za bzdety, ze PSG sie dogada z Juve Haha.. Teraz to Rabiot stawia warunki i PSG ma pstro do gadania ..

0

Kubica za nasze pieniążki będzie śmigał

3

XBOX one X , obecnie najlepsza konsola na rynku

0

Tak tylko w Polsce :) w NIemczech paliwo cały czas tyle samo :)

0

I gitara , pieniądze nie graja

0

Neymar nie jest głupi i napewno zostawił sobie jakaś furtke

0

Śmieszne, żaden z tych zespołów nie grał takiej magii jak Barca Guardioli, Real i 4 LM w 5 lat ? Hah a w jakim stylu? A od nas dostawali becki za każdym razem.. Wielki Manchester United nie dał rady Barcelonie, wielkie światowe nazwiska wypowiadały sie o Barcelonie z podziwem. Wszystkie drużyny ogarniał strach przed zmierzeniem sie z Barca.. pooglądaj, poczytaj i naucz sie obiektywizmu..

1

Daj sobie spokój

2

Pogięło ich.. wyciągać De jonga i De ligta.. Żaden RAbiot..

1

Każdy Ci powie, ze Barcelona Guardioli była najlepsza w historii footballu, to była magia.. Sam Sir Alex Ferguson wypowiadał sie o Barcelonie jako legendarny zespół który przejdzie do historii

0

Nie rozsmieszaj mnie tym Youtubem ,gość jest cienki jak sik pająka i tak tez wyglada, oglądałem mecz i widziałem jak piłkarzyna sie ośmiesza tym swoim "dryblingiem" piłka do przodu i goni za nią i tyle by z tego było

0

Niech on już lepiej sie nie kompromituje i nie gra

1

Jak poprzednie Fify lubiłem , broniłem i polecałem tak teraz powiem, ze Fifa 19 to jest porażka i śmiech na sali. Nerwowo nie do wytrzymania jest ta gra

1

Z tym Modriciem to nie zła beka jest w tym roku. Słabe statystyki, nie zły mundial a z gościa robią Boga footballu przed Messim i CR7 .. złota piłka to będzie kpina i porażka 2018

0

Jakie ma umiejetnosci ???? Jedyne jego umiejętności to"profesjonalne " straty piłek , wczoraj rownież pokazał jaki to wielki pilkarzyna .. Sprzedac gościa i spróbować ściągnąć spowrotem Neymara który sam wykazuje , ze jest chętny do powrotu lub zainwestować w Depaya który może grać na 2 pozycjach

0

Manchester ostatnimi latami niszczy tylko piłkarzy i nic więcej . A No i ta klątwa nr 7 Haha

1

W połowie wygrywali 63-45 świetna gra i rzuty za 3. Po 3 Q już przegrywali 80-91, a skończyło sie przegrana 104-123..

0

Żewłakow to jest dramat i porażka..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?