0

Jutro lecę po konsole i ten sam dylemat ciagle, miałem One S i w sumie byłem zadowolony ale sprzedałem. Teraz chce kupić nowa ale ten problem Playstation 4 Slim czy Xbox One S? Cena stoi po stronie Xboxa .. Głównie będę grał tylko w Fife,Nba i formule 1 .. Martwie sie o pada czy ten z PS będzie komfortowy do gry i czy nie będę musiał go ładować co 2 h ..Doradźcie :D

14

Powiedzmy sobie szczerze, wynik zakłamuje rzeczywistość

0

Dawać Arthura do środka na uspokojenie i Dembele do ataku ..

2

Co oni grają !!!!!! To jest porażka w tej chwili ..

0

VIDal czemu nie strzelałeś ...

2

Dawać Semedo .. Jest bardzo szybka gra a Roberto nie wyrabia ..

2

Roberto do zmiany .. Gość kręci sie jak g.. w przerębli

10

Za duże przestrzenie między liniami, w dodatku nie ma zupełnie pomocy .. jest obrona i atak i tyle

1

Nie ma pomocy ..

4

Roberto na Mane? Uważam ze to błędna decyzja .. Semedo jest bardzo szybki i nadążał by za Mane a cos czuje ze będzie jak Bartra z Bale..

1

Wyścig śmierci ? Ten z Jasonem Stathamem ?

9

Woda na młyn, Liverpool gra otwarta piłkę.. Otworzyć sie przed Barcelona to jak samobójstwo.. Osobiście bardziej bal bym sie Ajaxu, Liverpool gra wciąż o mistrzostwo Premier League i tracą dużo sił na tym, my możemy rotować i mamy kim. Liverpool gra otwarta piłkę co jest dla Barcelony idealne

3

Neymar lubił ośmieszać rywali

1

Podobno katedra prawie ugaszona, jutro szacowanie strat i w najbliższym czasie decyzje czy jest możliwość odbudowy ..

1

Ja trzymam kciuki za Bucks.. Celtics zawsze są mocni, byle tylko nie wygrało Golden State ...

1

80 mln ? Hahaha Obecne ceny rynkowe są takie iż za mniej niż 100 mln to go nie puszczac.. nie bądźmy frajerami

1

No i gdzie ten Dybala ma grać ? Przy tym trenerze to jeszcze by go na lewej obronie wystawiał ... Cou trzeba dać szanse w pomocy ... Cou, Arthur, Rakitic tak powinna wyglądać 3 w środku bo Busquets gra taka padake, ze szkoda gadac

0

Valdes tez był topowym bramkarzem, wyciągał piłki kosmiczne ale niestety wpuszczał tez takie babole ze w a-klasie takie sie nie zdarzają

1

15.

1

De ligta* :).

20

Tylko nie to...

3

Bujda .. PSG tez ma Nike jako sponsora a rozwinęło współpracę wprowadzając dodatkowo logo Jordana

1

Na Polsat sport Extra niby Holandia vs Niemcy , odpalam kanał a tam tenis ...

2

Gdzie z tym ryjem do ludzi hah

0

Modric to parodia i śmiech na sali

0

Nie umniejszam tylko pisze, ze nie ma prawa porównywać sie do najlepszego koszykarza w historii basketballu czyli Jordana. Masz racje, ze Lebron jest drugi w historii NBA, zgadzam sie całkowicie

1

Ja nie rozumiem kompletnie jego fejmu ... Jaki z niego "król" i jakim prawem porównuje sie na każdym kroku do legendy i najlepszego w historii Jordana .. Lebron to typowa gwiazdeczka i jak koledzy nie grają to on tez nic wyjątkowego nie pokazuje a robi z siebie bóg wie kogo, pchał sie do Lakers bo chciał pokazac, ze podniesie ich a tu upadli jeszcze bardziej. W dodatku jego kompleks Jordana jest tak śmieszny, ze aż głupi.. W tym sezonie to Giannis jest top1 i mam nadzieje ze Bucks zdobędą mistrzostwo

8

Kuria! Zwykły ksiądz terenówka nie jeździ .. Wyłącz ta telewizje i przestań bzdury dalej gadac .. Kuria rozprowadza zebrane pieniądze.. Rydzyk to złodziej to wiadomo ale nie można wszystkich wkładać do jednego wora .. Znam księdza osobiście który jest z powołania .. człowieku opamiętaj sie

3

Ludzie odróżniajcie wiarę od kościołów .. Trzeba wierzyć w Boga a nie w kościoły.. Ludzie łykają takie marne filmy jak "kler" i gadają potem pierdoly

12

Taca idzie w 100% do księdza? Nie wypowiadaj sie już gosciu wcale bo nie masz pojęcia a peplasz takie bzdury

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?