NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jutro lecę po konsole i ten sam dylemat ciagle, miałem One S i w sumie byłem zadowolony ale sprzedałem. Teraz chce kupić nowa ale ten problem Playstation 4 Slim czy Xbox One S? Cena stoi po stronie Xboxa .. Głównie będę grał tylko w Fife,Nba i formule 1 .. Martwie sie o pada czy ten z PS będzie komfortowy do gry i czy nie będę musiał go ładować co 2 h ..Doradźcie :D
14
Powiedzmy sobie szczerze, wynik zakłamuje rzeczywistość
0
Dawać Arthura do środka na uspokojenie i Dembele do ataku ..
2
Co oni grają !!!!!! To jest porażka w tej chwili ..
0
VIDal czemu nie strzelałeś ...
2
Dawać Semedo .. Jest bardzo szybka gra a Roberto nie wyrabia ..
2
Roberto do zmiany .. Gość kręci sie jak g.. w przerębli
10
Za duże przestrzenie między liniami, w dodatku nie ma zupełnie pomocy .. jest obrona i atak i tyle
1
Nie ma pomocy ..
4
Roberto na Mane? Uważam ze to błędna decyzja .. Semedo jest bardzo szybki i nadążał by za Mane a cos czuje ze będzie jak Bartra z Bale..
1
Wyścig śmierci ? Ten z Jasonem Stathamem ?
9
Woda na młyn, Liverpool gra otwarta piłkę.. Otworzyć sie przed Barcelona to jak samobójstwo.. Osobiście bardziej bal bym sie Ajaxu, Liverpool gra wciąż o mistrzostwo Premier League i tracą dużo sił na tym, my możemy rotować i mamy kim. Liverpool gra otwarta piłkę co jest dla Barcelony idealne
3
Neymar lubił ośmieszać rywali
1
Podobno katedra prawie ugaszona, jutro szacowanie strat i w najbliższym czasie decyzje czy jest możliwość odbudowy ..
1
Ja trzymam kciuki za Bucks.. Celtics zawsze są mocni, byle tylko nie wygrało Golden State ...
1
80 mln ? Hahaha Obecne ceny rynkowe są takie iż za mniej niż 100 mln to go nie puszczac.. nie bądźmy frajerami
1
No i gdzie ten Dybala ma grać ? Przy tym trenerze to jeszcze by go na lewej obronie wystawiał ... Cou trzeba dać szanse w pomocy ... Cou, Arthur, Rakitic tak powinna wyglądać 3 w środku bo Busquets gra taka padake, ze szkoda gadac
0
Valdes tez był topowym bramkarzem, wyciągał piłki kosmiczne ale niestety wpuszczał tez takie babole ze w a-klasie takie sie nie zdarzają
1
15.
1
De ligta* :).
20
Tylko nie to...
3
Bujda .. PSG tez ma Nike jako sponsora a rozwinęło współpracę wprowadzając dodatkowo logo Jordana
1
Na Polsat sport Extra niby Holandia vs Niemcy , odpalam kanał a tam tenis ...
2
Gdzie z tym ryjem do ludzi hah
0
Modric to parodia i śmiech na sali
0
Nie umniejszam tylko pisze, ze nie ma prawa porównywać sie do najlepszego koszykarza w historii basketballu czyli Jordana. Masz racje, ze Lebron jest drugi w historii NBA, zgadzam sie całkowicie
1
Ja nie rozumiem kompletnie jego fejmu ... Jaki z niego "król" i jakim prawem porównuje sie na każdym kroku do legendy i najlepszego w historii Jordana .. Lebron to typowa gwiazdeczka i jak koledzy nie grają to on tez nic wyjątkowego nie pokazuje a robi z siebie bóg wie kogo, pchał sie do Lakers bo chciał pokazac, ze podniesie ich a tu upadli jeszcze bardziej. W dodatku jego kompleks Jordana jest tak śmieszny, ze aż głupi.. W tym sezonie to Giannis jest top1 i mam nadzieje ze Bucks zdobędą mistrzostwo
8
Kuria! Zwykły ksiądz terenówka nie jeździ .. Wyłącz ta telewizje i przestań bzdury dalej gadac .. Kuria rozprowadza zebrane pieniądze.. Rydzyk to złodziej to wiadomo ale nie można wszystkich wkładać do jednego wora .. Znam księdza osobiście który jest z powołania .. człowieku opamiętaj sie
3
Ludzie odróżniajcie wiarę od kościołów .. Trzeba wierzyć w Boga a nie w kościoły.. Ludzie łykają takie marne filmy jak "kler" i gadają potem pierdoly
12
Taca idzie w 100% do księdza? Nie wypowiadaj sie już gosciu wcale bo nie masz pojęcia a peplasz takie bzdury