3

Ale bekę cisną z tego Militao Haaha

1

@Wilczeq Sociedad w formie przecież haha

0

Ale ich demolują

0

@FCBarcelonista gwiazdy są na niebie a on nie jest ponad klubem

0

@barteq obejrzyj filmik jak przeszedł koło kolegów przed meczem z Valencia i miał ich gdzies

0

Messi powinien ponieść konsekwencje swoich wybryków w ostatnim czasie, opaska kapitana powinna byc zabrana i pokazanie, ze nikt nie jest ponad klubem. Messi dużo zrobił dla Barcelony ale pamietajmy, ze Barcelona dużo zrobila dla niego.. Messi zawsze taki cichutki, taki dobry a okazuje sie, ze cicha woda brzegi rwie..

7

@MatiFCB2000 Dużo Messi zrobił i szacunek mu sie za to należy ale to co on w tej chwili wyprawia powinno mieć swoje konsekwencje, swoje fochy może do żony w domu walic a nie na boisku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Dzemix111 Ma 14 dni na odstąpienie od umowy i to tylko w komisach. Po 4 miesiącach to skąd wiadomo, ze on sam znow nie mial wypadku i naprawił auto a teraz szuka jelenia na szrot? Nic Ci nie grozi nie martw sie.

1

@Peciak Nie ocenił by Iniesty bo by wiedział,ze spadnie na niego wielki hejt. Gośc uwziął sie i zawsze najeżdża na Semedo. Nelson musiał mu życie zniszczyć hah

0

@student97r Jako fan, mocno kibicuje Chicago ale nie widzę jakiejs reakcji polepszenia składu albo coś, nie wiele działają na rynku, nic konkretnego nie robią .. Tak jak by cały czas żyli tymi, ze Chicago Bulls to legendarny zespół i najlepszy w historii.. No ale to już nie są te lata i trzeba coś dzialac a tam jak by wszyscy mieli to gdzieś ..

0

@Majkel12 Nie jest żadnym Madridista Haha .. Tylko wielkim fanem Cristiano Ronaldo

0

Hahaha to już jest kabaret jakiś

11

Komentarz usunięty

0

@student97r Podobno LaVine już traci nerwy i chce odejść z Chicago

0

@FutbolToMagia Lubię Semedo ale to Alves był ideałem pod Barcelonę a w tej chwili takim zawodnikiem jest Arnold z Liverpoolu, Semedo brakuje liczb .

0

@FutbolToMagia Dokładnie

1

Bardzo dobrze.. Ten sezon i tak idzie na straty. Lepiej zaczekać i wyłożyć hajs na Martineza a nie znów na jakieś półśrodki

1

@escarabajo dobry gust masz :D jak fastfood to tylko whoopera albo wieśmaka. No ale whooper to nie taki az szajs bo jest i ogórek, pomidor , cebulka

0

Ten Fati znowu biega sam nie wie za czym

3

@KxxvK porażka ten film ..

19

Decyzja o tym żeby nie ściągać szrotu w zime była jak najbardziej świetna.. Szkoda hajsu a i tak by nic z tego nie było . W lato wszystkie siły po Martineza

1

Komentarz usunięty

0

Panowie jakie buty na hale do futsalu, dawać nazwy najlepszych strzałek, bo stare mercuriale mi sie rozwaliły a te nowe to szajs jakiś ..

0

@bstryyy Ten gość widać, ze po znajomosci w tym studiu siedzi, bo to co on komentuje to jest dramat .. Gość sie tam wgl nie nadaje, zero emocji .. W dodatku mądrala a nie wiele ma pojęcia

0

Busquets .. szkoda gadac .. jak wóz z węglem

0

Znowu ten drewniak komentuje .. Żewłakow porażka..

3

Zabierzcie ten mikrofon zewlakowowi .. gościa komentarz to nie śmieszna parodia ..

3

@bartekvisca Spokojnie, sami to wypuścili wiec szczepionkę tez maja. Ten wirus atakuje drogi oddechowe, zdrowemu i silnemu organizmowi nic nie grozi jeżeli nie zbagatelizuje objawów. Gorzej z osobami starszymi i schorowanymi i tymi co maja problemy z układem oddechowym

0

@Triv44 o której godzinie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?