0

Semedo hahaha ..

1

Będzie pogrom .. ale wstyd

2

Dawać Puiga i Dembele w drugiej połowie

0

Brawo Roberto geniuszu za dyche

0

Już oklep . Parodia

0

Strejlau to porażka ...

0

@jolowanila ja o gruszce a Ty o pietruszce.. nie nadaje się Messi na kapitana i nigdy dobry w tym nie będzie, prawdziwy kapitan i wzór to był Puyol .. A i problem Barcelony jest o wiele głębszy a nie pierdzielisz bzdety ze inne drużyny się zrównały z Barcelona.. pokaz mi Messiego który motywuje i walczy jak lew jak przegrywają? Obczaj sobie tego lidera w meczu z Roma albo Liverpoolem, pierwszy głowa w dół i odpuszczał. Lider Haha .. lubię Messiego, jest kosmiczny ale na tym forum powiedzieć coś na Messiego to tragedia narodowa. Obsesje macie czy coś ? Jestem kibicem footballu a nie jednego gracza.

2

@Pablo14 A Jordan nie obrażał się np wielki konflikt z Jerrym Krausem gdzie miedzy innymi właśnie przez to rozpadło się legendarne Chicago Bulls? Konflikty Jordana z innymi zawodnikami np z Thomasem, ze ten mu nie podawał piłki specjalnie ? To ze Jordan trzymał się tylko z Pippenem i z nikim innym ? Jak Jordan oskarżał Horace Granta o wynoszenie informacji z szatni? A te twoje wymysły o podwyżki Ronaldo czy obrażanie się na prezesa, albo ze uciekł do Juve? Masz na to potwierdzenie ? Czy przeczytałeś bzdety na TVP sport ? Hah.. Najbliżej porównania Jordana jest możliwość z Ronaldo.. Messi ciągnie drużynę? Gdzie? Cwaniak jest jak idzie dobrze a jak drużyna potrzebuje jego geniuszu to chłop człapie, motywator z niego żaden, ignorował ostatnio trenerow. Gość jest kosmiczny ale nie jest bez wad. Jestem kibicem Barcy ale również fanem Footballu i cenie równie wysoko Cristiano Ronaldo i napewno to Ronaldo ma bliżej do Jordana. Mimo ze jak dla mnie żaden sportowiec na świecie nie ma podjazdu do Michaela Jordana, żywa ikona sportu, Jordana zna każdy, każdy wie kto to jest, kim był i co zrobił.

12

No chyba się coś Mascherano pomyliło .. Messi wgl nie przypomina Jordana..
Jordan to lider pełna gęba, gość który brał na siebie cała odpowiedzialność w najcięższych momentach, nigdy głowy nie opuszczał, motywował cała drużyne.. A Messi? Uwielbiam go jako piłkarza ale czasami zachowuje się lekceważąco, nie biega , marudzi, nie walczy, opuszcza głowę, ma opaskę kapitana na która tak naprawdę nie zasługuje bo nie ma charakteru lidera.. Do Jordana porównał bym bardziej Cristiano który jest tak samo obsesyjnie chory na punkcie wygrywania, jest liderem, motywuje i jest niesamowitym atletom

0

@Ojciec5tkidzieci To słowa Dudy

0

@Encore to słowa Dudusia

5

Jak ktoś nie lubi to masek nie musi nosić. Proste i logiczne

2

@damianex10 elegancko

0

@mlodykibic24 dla mnie najlepsza Calvin Klein. Levis jakieś takie szmaciane, rękawki jak na kulturystę i w dodatku jakieś krótkie te koszulki. Tommy Hilfiger tez jest spoko,Siksilk lub Hugo Boss

0

Wyjaśni mi ktoś gdzie Sancho ma grać w United ? Jest Martial, Greenwood, Rashford i wszyscy trzej mega odpalili i cała trójka gra w ataku.. Jak sobie to United wyobraża bo nie ogarniam ?

0

@mekston Napewno Hamilton ma szczęście, ze ma najszybszy bolid ale trzeba mu przyznać, ze umiejętności ma kosmiczne, fakt faktem nie wiadomo jaka by była walka jak by dać Merca Maxowi bo Hamilton to psychol na punkcie motoryzacji i Verstappen również lecz Max zbyt często się podpala.
Takie są już wyścigi, moim zdaniem najlepsi kierowcy w stawce to Hamilton , Max, Leclerc i Norris
Powiedzmy sobie szczerze, ten sezon tytuł jest dla Lewisa i w przyszłym sezonie na 99% również.
Jeżeli zmiany w 2022 roku bardzo wpłyną na rozwój bolidów moze coś się zmieni, na ta chwile Lewis jest nie do ruszenia i zmierza jak dzik po 7 a w następnym sezonie po 8 tytuł.
Dużo można teraz mówić ale za 50 lat będzie sie mówić, ze Hamilton był najlepszym z najlepszych a nie o tym kto miał jaki bolid.
O Szumim mówi się jako najlepszy ale ludzie którzy nie interesują się dokładniej jak było to Szumi taki świetny nie był, zespół stawiał na niego i również miał wiele pomocy w wygrywaniu.
Zobaczymy za nie długo kto zajmie drugi fotel w Mercedesie bo to może się stać już w następnym sezonie albo 2022, tylko Hamilton również się starzeje i nie wiadomo ile jeszcze utrzyma formę.
Tak czy siak oglądamy mistrza F1 i trzeba się tym cieszyć, a zmiany nadejdą, normalna kolej rzeczy.
Wkoncu Mercedes zwolni i inni wejdą w to miejsce

0

@pride98 Na Polsacie otwartym lecieć będzie

0

@mekston Umiejętności kierowców widać od razu, wystarczy oglądać i widać, ze niewiarygodne umiejętności maja Hamilton, Verstappen, Leclerc czy choćby Lando Norris, po prostu widać to na torze. Szybki bolid i świetny zespół to oczywiście podstawa ale zobacz, ze bardzo często zdarza się, ze tylko jeden kierowca w zespole jest naprawdę świetny, Bottas jest cienki i ma kiepskie umiejętności i broni go Mercedes, Albon nie jest dobrym kierowca i Red Bull stawiający na szkółkę ma problem znaleźć drugiego tak dobrego kierowcę jak Max.
Zobacz, ze Max jest w stanie rywalizować z Bottasem tylko ostatnio strategie zespołu Red Bulla mu komplikują sprawę. Mówisz, ze Mercedes ma sekundę przewagi, sekundę przewagi ma Lewis bo tak jak mówię Max spokojnie rywalizuje z Bottasem i ta walkę wygrywa, czyli liczy się kwestia kierowcy w tym wypadku, bo skoro daje rade dogonić jednego Mercedesa to dlaczego nie dogoni drugiego ? A dlatego, ze Hamilton jest zbyt dobry. Schumacher jaki był ? Całe Ferrari na niego chuchalo i dmuchało żeby wygrywał, kolega z zespołu musiał go wspierać w wyścigach żeby chłop coś osiągnął ..

0

@mekston A wiesz czemu Rosberg odszedł? To dowiedz się lepiej jak wpływała na niego i jego rodzine rywalizacja z Hamiltonem. Mówisz ze wszystko to bolid, to dlaczego Albon ma problemy żeby wejść do q3 a Verstappen bije się z Mercedesami ? Dlaczego Leclerc potrafi wycisnąć z Ferrari 2 razy więcej niż Vettel? No i widziałeś jak Hamilton jeździ w ciężkich warunkach ? Wiem ze nie którzy nie lubią Hamiltona ale gość jest po prostu najlepszy w historii.. Wkurza mnie mówienie, ze wszystko to bolid ..

4

@Kamill10 gorzej , grałem haha

2

Ale amatorka w obronie .. gorzej niż w B klasie

1

Tak jest Arsenal !!! jazda

1

@Chaoss Właśnie go zgniótł

4

Hamilton potwierdził jakim potworem jest

0

@mekston Hamilton dla mnie jest absolutnym najlepszym kierowca w historii F1, w statystykach już łyka Schumachera, a w tym sezonie zrówna się mistrzostwami. Lewis potrafi jeździć pod presja, nie wali w gacie jak ktoś mu siedzi na dupie. Spójrz na Vettela, gość jak był 1 na starcie w Red Bullu to śmigał ale jak musiał wyprzedzać albo ktoś mu siedział na dupie to gość odwalił zawsze jakaś gafe. Kierowca znaczy bardzo dużo, obczaj Verstappena i Albona jaka jest przepaść. Leclerc tez jest kozak i gniecie Wentyla, w tym sezonie skończyło się chronienie Wentyla przez Ferrari.

3

@NeroTFP Jeszcze tylko usunąć lajki i followersy na instagramie i będzie super. Skończy się wreszcie pajacowanie i dostawanie hajsu za free

3

Hamilton to jest naprawdę kierowca pełna gęba .. Prawdziwy GOAT, co gość kręci to jest kosmos

0

@tomono Formuła E i dźwięk samochodów mnie dobija, nie mogę tego oglądać bo nerwicy dostaje heh

0

Siema, orientujecie się czy da się ominąć podpięcie karty kredytowej żeby jeździć elektryczna hulajnoga ? Zamiast podpiąć kartę np mógł bym doładować sobie konto normalnie i z tej kasy opłacać ?

0

@NeroTFP żadnych bonów nie robom, do roboty wynocha... co za kraj ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?