NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano najlepsze filmy, For Life tez świetne jest chociaż nie porywa historia tak jak 1 i 2 .. nie długo będzie 4 , zobaczymy co z tego wyjdzie
0
@Rudaa11 ale chodzi o równoległość, w jednym czasie jak będziemy chcieli obejrzeć coś w tym samym czasie na dwóch różnych urządzeniach. Ewentualnie możesz zerknąć na dwóch urządzeniach i dać mi znac ?
0
Panowie mam pytanie, interesuje mnie pakiet Canal+ do oglądania NBA przez aplikacje , kumpel wyczaił pakiet sport za 50 zł miesięcznie. Orientujecie się czy możemy korzystać z tego na dwóch urządzeniach z jednego konta ? Jeszcze jest League pass przez usługę play ale podejrzewam ze tam będzie wszystko po ang .. a wolał bym z polskim komentarzem, No i tez cena mniejsza jest w Canal+
0
@zmiter912576 Po Pierwsze to badania kompletne, jeżeli masz małe zakola to przeszczep
0
@Bobo25 Z artykułów wynika, ze właśnie nie są zainteresowani sublicencja
0
@PawelLeo NENT group , skandynawska firma będzie oferować teraz streaming internetowy coś typu netflix , koszt miesięcznego oglądania Bundesligi będzie 34 zł
2
NENT group przejęła prawa na wyłączność na Bundeslige, jeżeli ktoś będzie chciał oglądać będzie dostępny wyłącznie streaming coś typu jak Netflix i koszt miesięczny będzie wynosił 34 zł . Potwierdzone info
1
@pawelfcb2010 Bundeslige przeżyje, ciężko ale przeżyje.. ale jeżeli okaże się ze La lige tez stracili to będzie dramat .. Najgorsze ze wykupiło to wszystko jakieś badziewie ze skandynawi
1
@Yanek Tak Francuska jest kosztem Bundesligi .. Bundesliga przechodzi na jakis prywatny streaming .. Jeszcze podobno La ligę eleven stracił .. także będziemy oglądać ogórki zamiast poważnie piłki ..
0
@pawelfcb2010 Dużo ludzi na FB się wypowiada, ze La ligę tez stracili, będzie Portugalska i Francuska zamiast La Ligi i Bundesligi
0
Ładnie .. Eleven traci Bundeslige i La Lige od przyszłego sezonu.. Ciekawe gdzie teraz będzie można oglądać ..
1
@barcelonaLM Kolega Bonka wiec długo nie poleci. To jest układ a nie decyzja czysto sportowa
0
@VirtuoZ Dokładnie, podziwiajmy ich bo bardzo długo nie zobaczymy już takich fenomenów jak oni i walki każdego roku o ZP i króla strzelców.. Football ma łączyć i cieszyć a nie dzielić i tworzyć chore wojenki fanboyow.
0
@bixmix Haha no tak przytoczyć zachowanie na boisku hah..Takie coś można zarzucić każdemu, Messi,Hazard , Neymar , Mbappe .. każdy miał jakieś odpaly. Dla mnie jestes zwykłym frustratem a nie fanem footballu
1
@VamosRakieta Gdybać można , dobrze ze babka wąsów nie ma Haha
1
@bixmix Nazywasz bucem i narcyzem i cwaniakiem najlepszego piłkarza w historii footballu ? Gość ciężko pracował na to co ma, zawsze podkreśla skąd jest i jakie miał początki, jest wdzięczny, szczerze mówi co mu nie pasuje a nie owija w bawełnę przez to nazywany jest bucem i narcyzem heh.. Gość działa charytatywnie, zawsze zachowuje się z szacunkiem do kibiców. Poczytaj sobie o znaczeniu slow którymi go określiłeś bo nie zbyt znasz ich znaczenie a rzucasz nimi na lewo i prawo..
0
@Ratamahatta na tego wiceministra wystarczy spojrzeć i od razu widać ze gość ma dobre plecy i sam nie wie co on tam robi
2
@VamosRakieta Gdyby grał Lewandowski mogło by być już dawno po meczu . „Gdyby „
1
@bixmix No i co w tym śmiesznego ? Jak będę miał 36 lat tez chce mieć taka ambicje i zawziętość jak on , gość jest fenomenem i trzeba go podziwiać ..
0
@MysticCat Dobra mądralo jak cie stać to sobie kupuj i idz cwaniakować a swoje „mądrości” zostaw dla siebie. A Tffuu merdo
0
Jeździł ktoś sportowymi brykami przez autoprezent ? W jakim mieście jest najlepszy i najdłuższy tor? Zależy mi na fajnym przejeździe bo wiem ze nie które okrążenia nie których torów są dosyć krótkie ..
0
@busquets5 Ja bym zawijal stad bez cienia wątpliwości
9
Szkoda ze jak ja rozliczam się to nigdy się nie pomylą i wyślą kilka tysięcy złotych więcej
1
@kamilos1214 nie panikuj , spokojnie .. Rób jak Ci mówię bo byłem i się dowiadywałem .. Przeszczep robisz raz i włosy będą git.. przeszczepione włosy nie wypadną bo nie działa na nie testosteron, działaj szybko bo potem będzie trzeba więcej kasy wrzucić .. obczaj sobie filmiki na fb jak goście polecają kliniki i dają poradę gdxie jak i na co uważać.. serio technologia tak poszła do przodu ze możesz to ogarnąć na spokojnie ..
1
@yla lepszy Griezman za 120 Haha ..
0
@GeFcIo Na Fb czytałem jak kilka osób wypowiadało się ze maja problemy z napędami , jeden chodzi jak helikopter a drugi po 2 godzinach włączyć się nie chce
0
@Nazio87 chodzą opinie ze duze problemy z napędem . W nowych konsolach zawsze są jakieś buble , trzeba czekać
0
@Jakchcesz Jakie zagrożenie ? Chłopie co Ty wygadujesz.. jaki % śmiertelności ma ten wirusek ? Wiesz ile osób teraz umiera na brak pomocy medycznej bo wszystko podciągają pod COVID? Otrząśnij się chłopie ... Kolejny pisowiec boze .. dziadkowi mojej koleżanki po śmierci dziadka w domu wpisali Covid bez badań .. włącz myślenie chlopie
1
@DaPi Narazie to są problemy już na Xbox Series X z napędami :D zobaczymy jakie babole walnie Sony. Narazie lepiej dać sobie spokój z next genami bo wychodzić będą babole
1
@kamilos1214 wykładaj 20 tys zł i rób przeszczep..