0

@Pavlogoalkeepe przestań płakać, dostał prezent w postaci P1 po czerwonej fladze

3

Gdyby nie błąd sędziów, ze dali żółte flagi po wypadku Schumachera a nie czerwone od razu to Maxiu by dalej wąchał spaliny Mercedesow, dostał prezent w postaci P1. Wiec skończcie płakać, ze został oszukany..

0

@Pavlogoalkeepe tak ? To ciekawe hehe a dali pierw żółte flagi gdzie wiedzieli, ze banda wymaga odbudowania, kiedy Mercedesy zmieniły opony to nagle czerwona i Maxiu bez walki na P1. Nie ośmieszajcie się

0

@michal26 Ty użyj głowy bo potem jakoś ładnie go przepuścił zjeżdżając z linii wyścigowej. To miał go przepuścić nie zjeżdżając z linii wyścigowej? Haha myśl logicznie. Przecież FIA nawet napisała, ze powinien zjechać z linii wyścigowej oraz w dodatku nacisnął hamulec. No i oczywiście wasz Maxiu czekał na punkt DRS żeby kontraktować od razu.

0

@MesQueUnClub96 czego nie ogarniasz? Nacisnął pedał hamulca co wykazal komputer ! W dodatku jest uzasadnienie bo to on przepuszczał i miał obowiązek zjechać z linii wyścigowej a nie czekać jak Hamilton go sobie minie.. W dodatku robił to na cwaniaka bo czekał na punkt DRS żeby złapać się i od razu kontratakować Lewisa..

0

Jak tam wasz Verstappen ? Okazuje się, ze nacisnął pedał hamulca i to on miał zjechać z linii wyścigowej jeżeli chciał przepuścić. Dziękuje dobranoc

0

@MarioVeB! Kolega wyżej nie potrafi zrozumieć, ze gość hamował na środku toru w linii wyścigowej zamiast zjechać na bok.. w dodatku wezykowal … Już nie mówiąc o wypychaniu kilkukrotnie Lewisa

1

@michal26 hehe ciekawe hamowanie na linii wyścigowej jest bezpieczne? A to ci nowość, jakoś potem potrafił przepuścić zjeżdżając na bok. Przepuszczał czy stwarzał pozory? Aaa No i Hamilton to pewnie tylko czekał żeby się w niego wbic i uszkodzić samochód, ty umiesz myśleć ? Gdzie to logika

0

@Pavlogoalkeepe Wjechał bo mądry Holender hamował na środku toru zamiast zjechać na bok ! Nie bądź hipokryta

6

Widzę oburzenie tym, ze Hamilton wjechał w Verstappena.. No ciekawe hamowanie na środku toru hehe, jakoś później normalnie potrafił zjechać na bok i przepuścić? W dodatku skręcił raz w lewo raz w prawo. Hamilton zgłupiał bo nie wiedział o co chodzi..
W dodatku spójrzmy na to jak Verstappen po chamsku ciagle wypychał Hamiltona .. Już nie mówiąc o tym jak dostał prezent od sędziow i znalazł się na P1..

2

@l0Messini Bo z tego kraju ciężko się wybić.. W akademiach piłkarskich jest parodia, stara „szkoła” dawaj lage i do przodu.. Mamy świetnych kierowców i tez ciężko się wybić bo kasa się nie zgadza.. Polskie filmy zawsze uważane są za marne.. zreszta jak maja nie być marne jak w każdej przykładowej komedii gra karolak.. A na inne ambitne filmy nie ma wizji ?
No i kijowa polityka, jak ktoś wpadnie już na swietny pomysł i zacznie się to rozwijać firma i wgl to za chwile sprzedaje to za granice i ktoś za granicy zbiera z tego profit..

1

Ja nie wiem.. w okręgówce się mówi, każdy trzyma swojego , a tu we 2/3 biegną do jednego a drugi stoi wolny .. No parodia na tym poziomie ..

0

Zabawili się jak z dziećmi

1

Depay ani się zastawić nie umie, ani dryblingu, ani podania … Ja nie wiem co
on na boisku jeszcze robi

0

@mekston Wypychanie Na Imoli przez Maxa gdzie Hamilton musiał odpuścić
Uszkodzenie skrzydła Hamiltonowi przez Maxa bo wypychał go na Monzie
Wyeliminowanie Lewisa na Monzie gdyby nie Halo Hamilton może by już nie żył.
Wielokrotnie po chamsku wypychał Hamiltona, aż wkoncu doigrał się na Silverstone bo znowu spychał Lewisa ale Lewis tym razem nie odpuścił.
Wypychanie w Brazylii gdzie znów Lewis odpuścił.
Na Węgrzech Bottas dostał strzał w dupe od Norrisa dlatego uderzył w Red Bulla.

0

@GeraltzKatalonii Szczęście i zdobycie 7 mistrzostw ? Aha. Kolego obejrzyj jego ostatnią jazdę w Brazylii. Tak jeździ najlepszy kierowca ..

0

Ulala Arsenal zaległy mecz i jak wygra wskoczy na 4 miejsce hehe

5

@Ojciec5tkidzieci Zamiast zwolnić jednostki które odpowiadają za takie zaniedbania to dają karę która jeszcze bardziej dobije szpital.. Polska myśl

0

W Grudziądzu ładnie sypie o.O puchar polski leci właśnie na Polsacie sport i ledwie co widać

0

@Piernik Trochę śmieszne bo piłkę dostaje praktycznie za grę w Barcelonie i Reprezentacji a w PSG gra raptem kilka tyg.. I średnio mu idzie, w dodatku ciężko im skleić nawet krótki filmik z jego gry w PSG wiec trochę śmieszne ..

3

Was tez tak irytuje to jak Paryż sobie przypisuje tą złota piłkę i resztę Balonów Messiego? Jakieś wystawy w Paryżu, pełno postów…

2

Hahaha PSG nawet nie ma z czego krótkiego filmiki złożyć z Messim.. Co za kabaret

5

Hehe ciekawe za co ale Ok.
Ronaldo prawdę powiedział, ze ten plebiscyt gowno wart jest

0

Dlaczego są dwa zlote balony ?

0

Hahahaha co to za parodia, messi i Neymar Haha

0

Tak patrząc teraz na Neymara to Barcelona zrobiła dobry Deal z tymi 222 milionami. Tylko szkoda, ze tak głupio je rozporządzili …

37

Jedynie czego szkoda to pieniędzy bo jak odejdzie za darmo to będzie parodia …

0

@Momals11 Chłop się ustawił takim kontraktem, ze teraz się może bawić w piłkę bo tyle mu zostało.
Kolejny Brazylijczyk który miał byc legendarny ze złota piłka a zostały tylko zera na koncie

0

Messi jak pohepil hehe

0

@Mns21 dawaj na Flamengo.. Maja chłopaki pakę i dobrze grają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?