0

Dokładnie tak !

0

Najlepszy piłkarz w historii Footballu

2

United upadnie na dno z tym pseudo trenerem .. Ferguson sie za glowe łapie .. niech oni zwolnią tego trenerzyne bo United dalej będzie grać badziewna piłkę

0

Szkło za 150 melonów

3

Gareth Bale

0

Idź spac , późno jest

0

Widzę ,ze teraz jest moda na " Grał tak ponieważ miał takie polecenia od Valverde " .. No ludzie Hahah .. Jak może ktoś grać taki piach bo takie polecenia dostał ? Nie brońcie kogoś na sile ...

0

A kto to ??? Nie za bardzo orientuje sie w grajkach z ligi ogórkowej

0

Ja nie rozumiem .. Gdy ja bym zaniedbywał swoje obowiązki w pracy to bym wyleciał na zbity pysk kolejnego dnia ..On zarabia astronomiczna sumę , nie wypełnia swoich obowiązków , opuszcza treningi , tłumaczy sie a tak naprawdę kłamie prosto w twarz i nie mogą nic z tym zrobić .. chore

0

Dembele kuleje ?

0

Ja gram karierę singla czasami to biorę PSG i atak neymar , mbappe i Dembele , a w pomocy , coman , asensio i messi , obrona , varane , ramos , bellerin i alba . Taka szybkość jest ze czasami wyjeżdżam po za boisko :D

0

Casemiro cienki .. ja uwielbiam Krossa , strzały z dystansu w Fifie wchodzą jak w masło

3

Uwielbiam gościa :D

0

A co siebie wgl stało ? Jakiego silvy ? Davida?

0

Nareszcie.

1

Podzielę sie pewna ciekawostka , oglądam Godzillę na TV puls i nagle tekst " ludzi wiecej niż w ataku na world trade center " No i spoko oglądam dalej , no i za 20 min patrzę a tu scena w Nowym Yorku i stoi world trade center . Geniusze :D

1

Messi wie kiedy trzeba przyspieszyć a kiedy może sobie po prostu spacerować , ale takie jakie Messi ma odejście z piłka nie ma napewno żaden piłkarz , jestem pewien , ze ani Dembele ani Alba nie dadzą rady Messiemu na pierwszych metrach

0

Coutinho już jest , Dembele w formę wpadnie , semedo na obronę i roberto do pomocy i mamy taka sieczkę ze hohoho

0

O tym nie wiedziałem , całkiem możliwe , w PES nie gram także nie wiem .

0

Nie ogarniam dlaczego w Fifie nie ma stadionu narodowego oraz stadionu Lechi .. kryminał ..

0

Kontuzja uda , wróci 28 stycznia . Ogólnie nic poważnego .

31

HAHA właśnie na Polsacie pokazują w wydarzeniach jak jest Madryt zasypany śniegiem , przypadek ? Nie sadze :D

0

Wszystko jest na yt

0

Komentarz usunięty

0

Dokładnie tak , za dużo tu Visca łebków i próbują przycwaniakowac żeby sie zielone zgadzały , a ilośc zielonych pod komentarzem "xD" była suma ile tutaj dzieci siedzi i głupio sie madruje , a ich ambitne komentarze "xD" są poniżej krytyki ..

0

Przeczytaj cały artykuł odnośnie prezentacji , tam jest wszystko napisane . Wystąpi prawdopodobnie 28 stycznia

0

KOntuzjowany jest

3

Jak wczoraj pisalem ,ze Coutinho jest naprawdę kontuzjowany i nie zagra z Celta i sociedad to oberwałem i jakiś dzieciak podsumował to "xD" i okazało sie dzis ,ze jest kontuzjowany . Brawo wy geniusze :)

0

Tez tak myśle i do tej pory strasznie ubolewam nad mbappe ..

0

Isco , rozumiem ekscytacje transferem Cou ale Isco ma to coś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?