NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie tak !
0
Najlepszy piłkarz w historii Footballu
2
United upadnie na dno z tym pseudo trenerem .. Ferguson sie za glowe łapie .. niech oni zwolnią tego trenerzyne bo United dalej będzie grać badziewna piłkę
0
Szkło za 150 melonów
3
Gareth Bale
0
Idź spac , późno jest
0
Widzę ,ze teraz jest moda na " Grał tak ponieważ miał takie polecenia od Valverde " .. No ludzie Hahah .. Jak może ktoś grać taki piach bo takie polecenia dostał ? Nie brońcie kogoś na sile ...
0
A kto to ??? Nie za bardzo orientuje sie w grajkach z ligi ogórkowej
0
Ja nie rozumiem .. Gdy ja bym zaniedbywał swoje obowiązki w pracy to bym wyleciał na zbity pysk kolejnego dnia ..On zarabia astronomiczna sumę , nie wypełnia swoich obowiązków , opuszcza treningi , tłumaczy sie a tak naprawdę kłamie prosto w twarz i nie mogą nic z tym zrobić .. chore
0
Dembele kuleje ?
0
Ja gram karierę singla czasami to biorę PSG i atak neymar , mbappe i Dembele , a w pomocy , coman , asensio i messi , obrona , varane , ramos , bellerin i alba . Taka szybkość jest ze czasami wyjeżdżam po za boisko :D
0
Casemiro cienki .. ja uwielbiam Krossa , strzały z dystansu w Fifie wchodzą jak w masło
3
Uwielbiam gościa :D
0
A co siebie wgl stało ? Jakiego silvy ? Davida?
0
Nareszcie.
1
Podzielę sie pewna ciekawostka , oglądam Godzillę na TV puls i nagle tekst " ludzi wiecej niż w ataku na world trade center " No i spoko oglądam dalej , no i za 20 min patrzę a tu scena w Nowym Yorku i stoi world trade center . Geniusze :D
1
Messi wie kiedy trzeba przyspieszyć a kiedy może sobie po prostu spacerować , ale takie jakie Messi ma odejście z piłka nie ma napewno żaden piłkarz , jestem pewien , ze ani Dembele ani Alba nie dadzą rady Messiemu na pierwszych metrach
0
Coutinho już jest , Dembele w formę wpadnie , semedo na obronę i roberto do pomocy i mamy taka sieczkę ze hohoho
0
O tym nie wiedziałem , całkiem możliwe , w PES nie gram także nie wiem .
0
Nie ogarniam dlaczego w Fifie nie ma stadionu narodowego oraz stadionu Lechi .. kryminał ..
0
Kontuzja uda , wróci 28 stycznia . Ogólnie nic poważnego .
31
HAHA właśnie na Polsacie pokazują w wydarzeniach jak jest Madryt zasypany śniegiem , przypadek ? Nie sadze :D
0
Wszystko jest na yt
0
Komentarz usunięty
0
Dokładnie tak , za dużo tu Visca łebków i próbują przycwaniakowac żeby sie zielone zgadzały , a ilośc zielonych pod komentarzem "xD" była suma ile tutaj dzieci siedzi i głupio sie madruje , a ich ambitne komentarze "xD" są poniżej krytyki ..
0
Przeczytaj cały artykuł odnośnie prezentacji , tam jest wszystko napisane . Wystąpi prawdopodobnie 28 stycznia
0
KOntuzjowany jest
3
Jak wczoraj pisalem ,ze Coutinho jest naprawdę kontuzjowany i nie zagra z Celta i sociedad to oberwałem i jakiś dzieciak podsumował to "xD" i okazało sie dzis ,ze jest kontuzjowany . Brawo wy geniusze :)
0
Tez tak myśle i do tej pory strasznie ubolewam nad mbappe ..
0
Isco , rozumiem ekscytacje transferem Cou ale Isco ma to coś