NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Legalne czy nie , firma serwisująca nie ma prawa Ci grzebać w twoich danych oraz udostępniać ich . Zadaj sobie pytanie lepiej a kto ma wszystko legalne ? Ja kupowałem komputer składaka w oficjalnym sklepie i zapytali czy chce pirata windowsa taniej :D
2
Kpina i nic więcej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja chce Chelsea , Barcelona gra słabo i chce zobaczyć na co nas stać tak naprawde
0
Znowu symulka
12
Ramos drugi raz w meczu zostawia nogę i fauluje a sędzia nic
0
Pytanie z innej paki , 100% bawelna sie skurczy czy rozciągnie w praniu ?
0
Ja już czekam na 8 cześć :D
0
Panowie planuje kupić konsole i zastanawiam sie nad ps4 a Xbox one , pytanie brzmi , co wybrać ???
0
W Kielcach śnieżyca od 5 rano
4
Komentarz usunięty
1
Podpisuje sie pod tym. W 12 rundzie odcielo by mu światło. Moim zdaniem obecnie nie ma nikogo kto mógł by Joshue pokonac, a Takam przy Anthonym wyglądał jak mały gumiś który coś tam skaka. Joshua masakruje każdego, pokazuje piękny boks , szybkość, siła i chęć do okladania się, dla mnie kliczko zawsze był przereklamowany i bazowal tylko na warunkach fizycznych a Joshua pokazuje jak powinien wyglądać boks
0
Ten trener to parodia jakas.. Sabotazysta..
0
To jest kpina!! Jawny sabotaż w biały dzień!!
4
Bzdury piszesz, ze aż oczy bolą..
0
Paulinho to obecnie jeden z najlepszych w pomocy także go nie obrazaj :D
1
Wcale, mamy Roberto, Denisa, Paulinho, Inieste. Denis i Paulinho zasluzyli, Paulinho jest w klubie 2 miesiące a zrobił więcej niż Gomes przez rok.. Gomes ma odejśc
2
Gomes się rozgrzewa haha.. To jest parodia..
7
Roma z 2-0 w banie, wychodzi na 2-3!!! Wow co za mecz
1
Chelsea -Roma 2-2, co za bramka dzeko
30
Zachwyty nad Gomesem to jakas parodia.. Gość zagral przez blisko półtora roku w Barcelonie 1 lekko ponad przecietny mecz a ludzie go tu chwala jak by nam mecz wygral.. Nie dawno tu byla najlepsza pomoc w historii, Xavi,Iniesta, Sergio z najlepszych lat, a teraz zachwyty nad przecietniakiem rodem z ekstraklasy.. To jest parodia!
1
Mogło być zwycięstwo ale Janusz ustalal skład.
0
Nie będziemy ufać komuś kto wystawia rakiticia i gomesa na Atletico.. Nawet głupi by wiedział, że to samobójstwo
0
To nie ekstraklasa.. To Barcelona a tu każdy piłkarz ma pokazać coś wyjatkowego a nie to ,ze troche pobiega , powalczy.. Gomes cały sezon dostawał multum szans i co ? Na Tartak i tyle. Ogarnij Paulinho , chłop przychodzi pod presja, ogromną krytyką, wbija na murawe i pokazuje co to gra w piłę na najwyższym poziomie i zamyka buzie każdemu. Gomes niech już odejdzie, a razem z nim Rakitic i Vidal.. Kulawy Rafinha by coś lepszego zagrał niż Gomes .. Jak można kupić drewno do Barcelony grającej szybko i technicznie? No i jak można wstawić Gomesa i Rakiticia na Atletico zamiast Paulinho i Denisa, głupota czy pokaz cwaniactwa?
0
Ja na polsacie w TV mam to samo.. Jakiś dwóch zenujacych typkow mi komentuje mecz..
0
Przecież słyszę że to nie Borek z Hajto.. Mam Polsat załączony i jakies pajace mi komentuja a nie Hajto z Borkiem i nie wiem o co kaman
0
Panowie czemu mi jakieś cymbaly komentują mecz na polsacie a nie Borek z Hajto?
0
Haha śmieszne.. A za Senyere były kary.. żałosny kraj
0
Orientujesz się jaki koszt miesięczny gry online? Roczny mnie nie interesuje
0
Siema, mam zamiar kupić fifke 18 i konsole lub pc do niej, co będzie lepsze ps4 czy pc? Jakie są koszty pln gry online na ps4 miesięcznie?