1

Legalne czy nie , firma serwisująca nie ma prawa Ci grzebać w twoich danych oraz udostępniać ich . Zadaj sobie pytanie lepiej a kto ma wszystko legalne ? Ja kupowałem komputer składaka w oficjalnym sklepie i zapytali czy chce pirata windowsa taniej :D

2

Kpina i nic więcej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja chce Chelsea , Barcelona gra słabo i chce zobaczyć na co nas stać tak naprawde

0

Znowu symulka

12

Ramos drugi raz w meczu zostawia nogę i fauluje a sędzia nic

0

Pytanie z innej paki , 100% bawelna sie skurczy czy rozciągnie w praniu ?

0

Ja już czekam na 8 cześć :D

0

Panowie planuje kupić konsole i zastanawiam sie nad ps4 a Xbox one , pytanie brzmi , co wybrać ???

0

W Kielcach śnieżyca od 5 rano

4

Komentarz usunięty

1

Podpisuje sie pod tym. W 12 rundzie odcielo by mu światło. Moim zdaniem obecnie nie ma nikogo kto mógł by Joshue pokonac, a Takam przy Anthonym wyglądał jak mały gumiś który coś tam skaka. Joshua masakruje każdego, pokazuje piękny boks , szybkość, siła i chęć do okladania się, dla mnie kliczko zawsze był przereklamowany i bazowal tylko na warunkach fizycznych a Joshua pokazuje jak powinien wyglądać boks

0

Ten trener to parodia jakas.. Sabotazysta..

0

To jest kpina!! Jawny sabotaż w biały dzień!!

4

Bzdury piszesz, ze aż oczy bolą..

0

Paulinho to obecnie jeden z najlepszych w pomocy także go nie obrazaj :D

1

Wcale, mamy Roberto, Denisa, Paulinho, Inieste. Denis i Paulinho zasluzyli, Paulinho jest w klubie 2 miesiące a zrobił więcej niż Gomes przez rok.. Gomes ma odejśc

2

Gomes się rozgrzewa haha.. To jest parodia..

7

Roma z 2-0 w banie, wychodzi na 2-3!!! Wow co za mecz

1

Chelsea -Roma 2-2, co za bramka dzeko

30

Zachwyty nad Gomesem to jakas parodia.. Gość zagral przez blisko półtora roku w Barcelonie 1 lekko ponad przecietny mecz a ludzie go tu chwala jak by nam mecz wygral.. Nie dawno tu byla najlepsza pomoc w historii, Xavi,Iniesta, Sergio z najlepszych lat, a teraz zachwyty nad przecietniakiem rodem z ekstraklasy.. To jest parodia!

1

Mogło być zwycięstwo ale Janusz ustalal skład.

0

Nie będziemy ufać komuś kto wystawia rakiticia i gomesa na Atletico.. Nawet głupi by wiedział, że to samobójstwo

0

To nie ekstraklasa.. To Barcelona a tu każdy piłkarz ma pokazać coś wyjatkowego a nie to ,ze troche pobiega , powalczy.. Gomes cały sezon dostawał multum szans i co ? Na Tartak i tyle. Ogarnij Paulinho , chłop przychodzi pod presja, ogromną krytyką, wbija na murawe i pokazuje co to gra w piłę na najwyższym poziomie i zamyka buzie każdemu. Gomes niech już odejdzie, a razem z nim Rakitic i Vidal.. Kulawy Rafinha by coś lepszego zagrał niż Gomes .. Jak można kupić drewno do Barcelony grającej szybko i technicznie? No i jak można wstawić Gomesa i Rakiticia na Atletico zamiast Paulinho i Denisa, głupota czy pokaz cwaniactwa?

0

Ja na polsacie w TV mam to samo.. Jakiś dwóch zenujacych typkow mi komentuje mecz..

0

Przecież słyszę że to nie Borek z Hajto.. Mam Polsat załączony i jakies pajace mi komentuja a nie Hajto z Borkiem i nie wiem o co kaman

0

Panowie czemu mi jakieś cymbaly komentują mecz na polsacie a nie Borek z Hajto?

0

Haha śmieszne.. A za Senyere były kary.. żałosny kraj

0

Orientujesz się jaki koszt miesięczny gry online? Roczny mnie nie interesuje

0

Siema, mam zamiar kupić fifke 18 i konsole lub pc do niej, co będzie lepsze ps4 czy pc? Jakie są koszty pln gry online na ps4 miesięcznie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?