NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko spoko , najbardziej kurtka Haha :D
0
Ok :D To bierz swojego Opla i możesz zajechać już pod remize upalac i patrzeć czy progi sie trzymają :) a kolego , zmiana auta nie jest niczym szczególnym a w twoim przypadku zmiana z lanosa na Opla to nie jest chyba wielki wyczyn :* ps. A w blasku mojego 325i możesz sie najwyżej poopalać :*
0
Zdaj pierw prawko parówko to pogadamy :*
2
Jak we mgle
0
Genialna fota !
3
Oglądaj dokładniej mecz a nie glupio komentujesz ..
0
Ciekawe co Albie jest bo już widać ,ze cos jest nie tak
0
Najsłabszy na boisku , jak dziecko we mgle
0
COutinho na ławę Hahah :P Rakitic z Gomesem dzis grać zaczęli hah
0
Chłop gra jak by pierwszy raz piłkę widział i nie wiedział zbyt co z nia zrobić wiec podaje koledze
1
Dembele jak dziecko we mgle
0
Forza Horizon 3 na Xbox one różni sie czyms wersja angielska od polskiej oprócz języka ?
2
Przeczytaj sobie artykuły :) piszą ,ze Coutinho nie udawał kontuzji i ma problemy mięśniowe i może nie zagrać z Celta i Sociedad
0
Wszystko spoko tylko ,ze Coutinho jest kontuzjowany ... Dla smieszkow :) - Coutinho nie udawał kontuzji , od 10-15 dni ma problemy mięśniowe i moze nie wystapic w meczu z Celta i Sociedad :)
2
Isco *.* geniusz środka pola , szkoda ,za Real go kupił a nie my :/
1
Przecież dopiero był kontuzjowany hAha
2
Coutinho przyleciał na plecach Kamila
1
Mamy go !!!!
1
Coutinho już jest !
0
Coutinho i Kamil fichado
5
KAMIL !!!!!!!!...
0
Bierz najnowszego xboxa , sam posiadam , fifa i forza horizon 3 to bajka , ps4 bardzo sie grzeje . Na ps4 niby więcej gier ale większość to byle co .. konsole niby nie wiele sie różnią , grałem na ps4 i Xbox one i polecam bardziej xboxa . A i w forze na ps4 nie pograsz bo jest ona dostępna tylko na xboxa a mega gierka . Obecnie to top 1 pod względem wyścigów . Kolejny plus to możesz pykac w gry z konsoli Xbox 360
0
Kto pyka w fifa 18 fut to proszę priv :D potrzebna pomoc :/
1
Tez wam padły serwery w Fifie ?
0
Nie mam linka , ktoś dzis na La Rambli podawal statystykę
0
Kane strzelił Hat Tricka i jest już 1 bramkę za Messim ... a ma jeszcze 1 mecz do rozegrania
0
Harry Kane ustrzelił hat tricka i jeszcze 1 mecz ma także nic pewnego
0
Następnym razem nie pij tyle :) Trzeba umieć docenić klasę zawodnika :)
0
Jaki 2 najlepszy piłkarz człowieku ... Ronaldo napewno jest lepszy od Neymara i rownież Lewego bym postawił wyżej ... spójrz na statystyki i jakie zespoły musiał Lewy ciągnąć , Polskę i Bayern w kryzysie
2
Patrząc na Gomesa to sie zastanawiam czemu ja nie zrobiłem kariery