0

Wszystko spoko , najbardziej kurtka Haha :D

0

Ok :D To bierz swojego Opla i możesz zajechać już pod remize upalac i patrzeć czy progi sie trzymają :) a kolego , zmiana auta nie jest niczym szczególnym a w twoim przypadku zmiana z lanosa na Opla to nie jest chyba wielki wyczyn :* ps. A w blasku mojego 325i możesz sie najwyżej poopalać :*

0

Zdaj pierw prawko parówko to pogadamy :*

2

Jak we mgle

0

Genialna fota !

3

Oglądaj dokładniej mecz a nie glupio komentujesz ..

0

Ciekawe co Albie jest bo już widać ,ze cos jest nie tak

0

Najsłabszy na boisku , jak dziecko we mgle

0

COutinho na ławę Hahah :P Rakitic z Gomesem dzis grać zaczęli hah

0

Chłop gra jak by pierwszy raz piłkę widział i nie wiedział zbyt co z nia zrobić wiec podaje koledze

1

Dembele jak dziecko we mgle

0

Forza Horizon 3 na Xbox one różni sie czyms wersja angielska od polskiej oprócz języka ?

2

Przeczytaj sobie artykuły :) piszą ,ze Coutinho nie udawał kontuzji i ma problemy mięśniowe i może nie zagrać z Celta i Sociedad

0

Wszystko spoko tylko ,ze Coutinho jest kontuzjowany ... Dla smieszkow :) - Coutinho nie udawał kontuzji , od 10-15 dni ma problemy mięśniowe i moze nie wystapic w meczu z Celta i Sociedad :)

2

Isco *.* geniusz środka pola , szkoda ,za Real go kupił a nie my :/

1

Przecież dopiero był kontuzjowany hAha

2

Coutinho przyleciał na plecach Kamila

1

Mamy go !!!!

1

Coutinho już jest !

0

Coutinho i Kamil fichado

5

KAMIL !!!!!!!!...

0

Bierz najnowszego xboxa , sam posiadam , fifa i forza horizon 3 to bajka , ps4 bardzo sie grzeje . Na ps4 niby więcej gier ale większość to byle co .. konsole niby nie wiele sie różnią , grałem na ps4 i Xbox one i polecam bardziej xboxa . A i w forze na ps4 nie pograsz bo jest ona dostępna tylko na xboxa a mega gierka . Obecnie to top 1 pod względem wyścigów . Kolejny plus to możesz pykac w gry z konsoli Xbox 360

0

Kto pyka w fifa 18 fut to proszę priv :D potrzebna pomoc :/

1

Tez wam padły serwery w Fifie ?

0

Nie mam linka , ktoś dzis na La Rambli podawal statystykę

0

Kane strzelił Hat Tricka i jest już 1 bramkę za Messim ... a ma jeszcze 1 mecz do rozegrania

0

Harry Kane ustrzelił hat tricka i jeszcze 1 mecz ma także nic pewnego

0

Następnym razem nie pij tyle :) Trzeba umieć docenić klasę zawodnika :)

0

Jaki 2 najlepszy piłkarz człowieku ... Ronaldo napewno jest lepszy od Neymara i rownież Lewego bym postawił wyżej ... spójrz na statystyki i jakie zespoły musiał Lewy ciągnąć , Polskę i Bayern w kryzysie

2

Patrząc na Gomesa to sie zastanawiam czemu ja nie zrobiłem kariery

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?