NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z przodu rownież możesz mieć ta "amerykankę " tylko musisz mieć zderzak z wymiarami pod ta tablice bo inaczej sie dopierdzielaja
1
Bardzo dobrze , bo nie ma lania wody jak w przypadku Dembele czy Coutinho ...
0
W Paryżu to maja zaje*** towar :D
0
Podpisuje sie pod tym
0
Kurde dobry towar tam maja :D
30
Neymar jedyna deska ratunku dla PSG odpada w rewanżu .. Real znowu farci , mam nadzieje,ze dostaną Man City w kolejnej rundzie
0
Wie ktoś co z Neymarem ?
10
Sobota 20:45 , wszystko jasne
0
Rzut wolny w stylu Ronaldinho
0
GENiusz !!!!
0
Benzema niech gra w Realu jak najdłużej, lepiej dla nas hah
0
Szczerze to ja nawet nie wiem kto to Ulreich i gdzie gra hahaha
1
Chelsea przed rewanżem z nami ma Manchester United , Manchester City i Crystal Pałace. Myśle ,ze zmęczenie zrobi swoje , w dodatku muszą strzelić bramkę na Camp Nou żeby być w grze , wiec musza pójść na wymianę ciosów co możemy złe sie dla nich skończyc. Uważam ,ze kolejna rundę Champions League mamy na tacy
0
W sumie tyle jest wart
2
Drogie części i ciężka dostępność , usterek dużo nie ma powaznych
0
Serio ? Byłem , widzialem , żenada
0
Jaki sens jest kryć Messiego indywidualnie skoro i tak dostaje sie w dupę .. Messi i tak sie urwie i tak .. bez sensu
4
Courtois jest jednym z najlepszych ale jest za De Gea i Ter Stegenem
8
De Gea to obecnie najlepszy bramkarz na świecie i 100 mln jest wart napewno
0
Tak , dziwnie to wyglada , bo tak jak by zasłanialo im drogę
0
Orientujesz sie co to za element koło głowy kierowcy ?
0
Zaprezentowali nowe bolidy F1 .. ciekawi mnie tylko co to za element nad głowami kierowców .. oni coś widzą wgl ? Może ktoś orientuje sie co to jest
0
Sevilla - Manchester co za mecz !!!!
0
De Gea o ja !!!!!
0
Sevilla - Manchester , to jak Diabły grają to zenada .. non stop faulują..
0
Jak dla mnie bomba
14
Badziewna aktualiacja i każdy sie skarzy
0
Wczoraj to był czysty sabotaż ze strony Emerego , jak można było dać Meuniera na bok obrony a Alvesa przesunąć wiedząc ze tam szaleje Ronaldo i Asensio .. ściąganie Cavaniego wiedząc ze grają na wyjeździe i trzeba atakować a nie bronić .. szczerze to ja bym to lepiej poukładał ..
4
Haha ale ból dupy tutaj ... Moga sobie przejść to PSG ale jeżeli trafia na obecnie najlepsza drużynę na świecie dostaną takie bęcki jak w el clasico , dziękuje dobranoc
7
Ja wcinam wszystko jak leci