0

Z przodu rownież możesz mieć ta "amerykankę " tylko musisz mieć zderzak z wymiarami pod ta tablice bo inaczej sie dopierdzielaja

1

Bardzo dobrze , bo nie ma lania wody jak w przypadku Dembele czy Coutinho ...

0

W Paryżu to maja zaje*** towar :D

0

Podpisuje sie pod tym

0

Kurde dobry towar tam maja :D

30

Neymar jedyna deska ratunku dla PSG odpada w rewanżu .. Real znowu farci , mam nadzieje,ze dostaną Man City w kolejnej rundzie

0

Wie ktoś co z Neymarem ?

10

Sobota 20:45 , wszystko jasne

0

Rzut wolny w stylu Ronaldinho

0

GENiusz !!!!

0

Benzema niech gra w Realu jak najdłużej, lepiej dla nas hah

0

Szczerze to ja nawet nie wiem kto to Ulreich i gdzie gra hahaha

1

Chelsea przed rewanżem z nami ma Manchester United , Manchester City i Crystal Pałace. Myśle ,ze zmęczenie zrobi swoje , w dodatku muszą strzelić bramkę na Camp Nou żeby być w grze , wiec musza pójść na wymianę ciosów co możemy złe sie dla nich skończyc. Uważam ,ze kolejna rundę Champions League mamy na tacy

0

W sumie tyle jest wart

2

Drogie części i ciężka dostępność , usterek dużo nie ma powaznych

0

Serio ? Byłem , widzialem , żenada

0

Jaki sens jest kryć Messiego indywidualnie skoro i tak dostaje sie w dupę .. Messi i tak sie urwie i tak .. bez sensu

4

Courtois jest jednym z najlepszych ale jest za De Gea i Ter Stegenem

8

De Gea to obecnie najlepszy bramkarz na świecie i 100 mln jest wart napewno

0

Tak , dziwnie to wyglada , bo tak jak by zasłanialo im drogę

0

Orientujesz sie co to za element koło głowy kierowcy ?

0

Zaprezentowali nowe bolidy F1 .. ciekawi mnie tylko co to za element nad głowami kierowców .. oni coś widzą wgl ? Może ktoś orientuje sie co to jest

0

Sevilla - Manchester co za mecz !!!!

0

De Gea o ja !!!!!

0

Sevilla - Manchester , to jak Diabły grają to zenada .. non stop faulują..

0

Jak dla mnie bomba

14

Badziewna aktualiacja i każdy sie skarzy

0

Wczoraj to był czysty sabotaż ze strony Emerego , jak można było dać Meuniera na bok obrony a Alvesa przesunąć wiedząc ze tam szaleje Ronaldo i Asensio .. ściąganie Cavaniego wiedząc ze grają na wyjeździe i trzeba atakować a nie bronić .. szczerze to ja bym to lepiej poukładał ..

4

Haha ale ból dupy tutaj ... Moga sobie przejść to PSG ale jeżeli trafia na obecnie najlepsza drużynę na świecie dostaną takie bęcki jak w el clasico , dziękuje dobranoc

7

Ja wcinam wszystko jak leci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?