0

Wylaczam..........

0

Dawać tego młodego Vitinho i uj...

2

Płakać się chce jak się to widzi..

0

To tylko 1 zAwodnik z 25 w kadrze

0

Czemu my tak słabo gramy?.. W presezonie było zupełnie inaczej...

1

Asensio ładna symulka

0

Messi szukał Neymara

0

Po uj nam bramkarz skoro z ostatnich 3 goli odprowadzil 3 wzrokiem

0

Ale nas cisna matko boska.. Już kilka lat nie wiidziałem żeby nas tak Real ciskal..

8

Mówiłem od początku ze Ter Stegen to leszcz

0

Gdzie jest Semedo.... Szybki, waleczny i potrafi zakręcić przeciwnikiem.. Barcelona Fc Tartak

0

Lepiej Deulofeu na lewe skrzydło i gomes do srodka a no i majster Ter Stegen na bramkę .. Faktycznie super skład na rewanż z Realem

0

Samo to ,ze trzeba być wybitnym debilem żeby zawrzec w umowie premie za podpis do końca lipca a nie sierpnia. Jakos napewno dało się Neya przekonac. A to ze sam Pep psioczyl na zarząd mówi samo za siebie. Messi powoli usuwa się na bok i napewno Ney za rok był by już liderem Barcelony .. Dało się przekonać, tylko ten zarząd to amatorka jak w okręgówce

2

A co za problem wystawić taki skład?.. Weź się chłopie ogarnij.. Przyczep się dzieci które już w skladach mają Cou i Dembele którzy nie przyjda..

1

Można tylko winić zarząd za to, że nie zatrzymali go. Zresztą coś jest z tym zarządem nie tak, skoro Pep,Alves,Neymar gnoja i winia zarząd

2

Najlepsze ustawienie na ddzisiejszy mecz to 1-4-3-1-2. Cilessen, alba , umtiti, pique,semedo, w pomocy - denis, busquets, rakitic, potem messi za napastnikami, Paco i Suarez w ataku koło siebie

0

Czy ja wiem czy spore błędy , karny na suarezie był podrecznikowy, musnal piłkę przed kontaktem z navasem i sie przewrócił, zresztą i tak na powtorce było ze navas trafił go, druga sprawa , że Ronaldo symulowal bo była walka bark w bark i równie dobrze mógł się Umtiti przewrocic. Jak dla mnie sędziowanie było spoko

2

Nie wierzę. Podaj źródło

0

Chciałbym jeszcze przypomnieć, że w którymś meczu w lidze nie uznali nam prawidlowego gola na wagę zwyciestwa gdzie być może Barca by była teraz mistrzem. Dokładnie nie pamietam z kim wtedy gralismy, coś mi swita że z Malaga. Nie przypisuje sukcesów Realu sędziom ale dobrze wiemy,ze pod Real jest sędziowanie, sam Simeone to stwierdził, więc coś na rzeczy musi być. Sędzia nie widzi metrowego spalonego Ronaldo z Bayernem, drugi gol też bodajże był ze spalonego, a Ramos strzela w finale ze spalonego i jest spoko.

0

Dokładnie chodziło o to , że wymyślają protesty ze złym sedziowaniem w tym 1 meczu, ale u siebie nie widzą nic. A Ramos gada zależnie od tego w jakiej pozycji siedzi.

0

Jak dla mnie niech biorą Rakiticia i Arde w pakiecie .

0

Już czas na Coutinho i Dembele, nie dlugo wszystko startuje już na poważnie.. a narazie tylko ploty. Czas na konkrety

8

Spalony Ramosa w finale z Atletico, spalony Ronaldo z Bayernem. A teraz jazda po sedziach bo płacz Cr7 nie przeksztalcil się na karnego tylko jeszcze czerwień wylapal

4

Przypomnij sobie że w finale z Atletico Ramos strzelil, ze spalonego :* mecz z Bayernem Ronaldo strzela,ze spalonego. Tak się wygrywa? A gdzie ten wasz tryplet? Już sobie wymyslone sekstety układacie haha

29

Zidanowi chodzi o to, że Ronaldo tylko go popchnal a mógł z bani wywalic tak jak Zizu w 2006 roku

19

Jaki sekstet haha jak trypletu nie zdobyli nigdy. Oj kompleksy Realu

0

Głupoty piszesz.. Suarez to był ich motor napedowy i 100 razy lepszy od Cou i co? Jeden piłkarz dużej różnicy nie robi.. To nie Messi czy Neymar , skończcie pisać tę durne argumenty bo to aż żałosne.. 1 piłkarz im LM nie da..

1

Jak dudni? Ja nic nie slyszalem

0

Neymar za frajerstwo haha

1

Kielce się meldują, nie będzie problemu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?