NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Hahaha idź już do białych proszę :) to Barcelona Laporty wygrywala wszystko co popadlo i klub grał z UNICEF na koszulkach a nie z arabami!! Won bialasie
1
Bartomeu wciąż trzyma sie pomysłu Espai Barca i wielkich oszczędności.. Tylko jak zarobić na Espai Barca skoro nie wzmacniają zespołu? Czysta logika, wzmacniajac skład i wygrywajac, wzrastamy marketingowo, gwiazdy, trofea.. Nie dlugo pomysł Espai Barca upadnie bo klub stanie się sredniakiem... Messi wzleka z kontraktem- a dlaczego? Zaczynam rozumieć Neymara... busquets już mówi prosto z mostu - brak transferów!!!!!
0
Akurat Laporta gada dla sciemy, oczywiście że by ich kupił i dał by po 150 mln za każdego, to biznesmen jak Perez
2
A myślisz, ze Perez to nie zlodziej? Nikt się bogactwa na uczciwosci nie dorobil, widzę to między innymi nawet na firmie w której pracuje. To jak zarzadza klubem Perez to coś pięknego, a Laporta to równie mądry człowiek co Perez, obaj biznesmeni i genialni ludzie
0
Co Ty masz do tego Pique?... Gdzie byl Vidal?! Pique tylko gral? Vidal, Deulofeu, i cały środek to dramat a Ty sapiesz się do Pique który oddal by wszystko za Barcelone... Ogarnij się...
3
Semedo za Vidala. Kupić Hazarda albo Dembele i Coutinho do środka. Niech już będzie nawet ten Paulinho w środku... Może chociaż trochę świeżości będzie..
0
Valverde stoi i patrzy.. Porażka. Chłopie dawaj wskazówki jakieś... To wygląda jak gra pod blokiem.. Każdy biega i robi co mu się podoba...
0
Wezcie tych komentatorów hahaha śmiech na sAli co oni gadaja. Symulowal ewidentnie
0
Kryska czerwona hahahaha
0
Brawo Vidal, Brawo Rakitic
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
To jest młyn a nie gra.. Każdy gra gdzie mu się podoba..
0
Jak Coutinho to widzi to wkoncu zostanie w Liverpoolu
0
Denis wszystko kreuje.. Do czego to doszło..
1
Semedo za Vidala.. Ronaldo wkręci Vidala w murawę...
0
Denis za Deulofeu? O.o
1
Alba!!!!!! Brawoooo
0
Deulofeu strzelaj kur.....
0
Gdzie jest Semedo?!!! Vidal wypad z boiska
0
Wszystko się komplikuje...
0
Dokładnie tak. To Real ma problem z atakiem bo Benzema i Bale to piach
0
Dajcie spokój Deulofeu.. On wie ,ze cały świat patrzy na niego jak na Neymara.. Ogromna presja
2
Pisze ogolnie bo zazwyczaj to małpiszon robi co mu się podoba i nic
0
Hahaha jak Casemiro wjezdza w każdego to spoko, a raz w niego i żółta od razu.. Parodia
14
Tyle płaczu a tak naprawdę osłabiona Barca gra o wiele lepiej od Realu, Benzema to porażka, Bale biega chyba tylko po to żeby nastukac km, a Ronaldo na ławie, niech kupią Coutinho i Dembele/Hazard i jedziemy Real.
1
Semedo za Vidala musi wejść
2
Brawo zarząd :) Hazard za 120 mln jest do wyjecia a my drewno kupujemy za 40 melonów. #bartomeu_out
0
Komentarz usunięty
1
Zobaczymy co powiesz jak odwali u nas to samo co Neymar judasz
0
Hahaha no tak negocjacje o dembele i coutinho bo szkoda im 60 mln dołożyć a za pauline dają 40 czyli tyle co klauzula, mistrzowie negocjacji haha