9

Hahaha idź już do białych proszę :) to Barcelona Laporty wygrywala wszystko co popadlo i klub grał z UNICEF na koszulkach a nie z arabami!! Won bialasie

1

Bartomeu wciąż trzyma sie pomysłu Espai Barca i wielkich oszczędności.. Tylko jak zarobić na Espai Barca skoro nie wzmacniają zespołu? Czysta logika, wzmacniajac skład i wygrywajac, wzrastamy marketingowo, gwiazdy, trofea.. Nie dlugo pomysł Espai Barca upadnie bo klub stanie się sredniakiem... Messi wzleka z kontraktem- a dlaczego? Zaczynam rozumieć Neymara... busquets już mówi prosto z mostu - brak transferów!!!!!

0

Akurat Laporta gada dla sciemy, oczywiście że by ich kupił i dał by po 150 mln za każdego, to biznesmen jak Perez

2

A myślisz, ze Perez to nie zlodziej? Nikt się bogactwa na uczciwosci nie dorobil, widzę to między innymi nawet na firmie w której pracuje. To jak zarzadza klubem Perez to coś pięknego, a Laporta to równie mądry człowiek co Perez, obaj biznesmeni i genialni ludzie

0

Co Ty masz do tego Pique?... Gdzie byl Vidal?! Pique tylko gral? Vidal, Deulofeu, i cały środek to dramat a Ty sapiesz się do Pique który oddal by wszystko za Barcelone... Ogarnij się...

3

Semedo za Vidala. Kupić Hazarda albo Dembele i Coutinho do środka. Niech już będzie nawet ten Paulinho w środku... Może chociaż trochę świeżości będzie..

0

Valverde stoi i patrzy.. Porażka. Chłopie dawaj wskazówki jakieś... To wygląda jak gra pod blokiem.. Każdy biega i robi co mu się podoba...

0

Wezcie tych komentatorów hahaha śmiech na sAli co oni gadaja. Symulowal ewidentnie

0

Kryska czerwona hahahaha

0

Brawo Vidal, Brawo Rakitic

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

To jest młyn a nie gra.. Każdy gra gdzie mu się podoba..

0

Jak Coutinho to widzi to wkoncu zostanie w Liverpoolu

0

Denis wszystko kreuje.. Do czego to doszło..

1

Semedo za Vidala.. Ronaldo wkręci Vidala w murawę...

0

Denis za Deulofeu? O.o

1

Alba!!!!!! Brawoooo

0

Deulofeu strzelaj kur.....

0

Gdzie jest Semedo?!!! Vidal wypad z boiska

0

Wszystko się komplikuje...

0

Dokładnie tak. To Real ma problem z atakiem bo Benzema i Bale to piach

0

Dajcie spokój Deulofeu.. On wie ,ze cały świat patrzy na niego jak na Neymara.. Ogromna presja

2

Pisze ogolnie bo zazwyczaj to małpiszon robi co mu się podoba i nic

0

Hahaha jak Casemiro wjezdza w każdego to spoko, a raz w niego i żółta od razu.. Parodia

14

Tyle płaczu a tak naprawdę osłabiona Barca gra o wiele lepiej od Realu, Benzema to porażka, Bale biega chyba tylko po to żeby nastukac km, a Ronaldo na ławie, niech kupią Coutinho i Dembele/Hazard i jedziemy Real.

1

Semedo za Vidala musi wejść

2

Brawo zarząd :) Hazard za 120 mln jest do wyjecia a my drewno kupujemy za 40 melonów. #bartomeu_out

0

Komentarz usunięty

1

Zobaczymy co powiesz jak odwali u nas to samo co Neymar judasz

0

Hahaha no tak negocjacje o dembele i coutinho bo szkoda im 60 mln dołożyć a za pauline dają 40 czyli tyle co klauzula, mistrzowie negocjacji haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?