Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Canal+ tez jest
0
Dogadać się na 200 % z Francuzem, poczekać do 1 lipca i wpłacić 100 baniek.
My nie bd wydawać więcej niz to konieczne, a Antek jedzie na MŚ z czystą głową i wszyscy sa zadowoleni.
1
Rok temu LE, więc jakie nic znowu ?
0
Od kiedy ma 1 koszyk ? Pierwszy koszyk mają mistrzowie lig 1-7 + obrońca tytułu, chyba, że obrońca jest mistrzem to biorą 8 najlepszą ligę.
0
Większość z was pisze o tym, że Valverde się nie nadaje na podstawie wpadki z Romą i Levante. Ty sam, piszesz tylko o tym meczu, a ja mówię, że nie było alternatywy w Obronie na przestrzeni całego sezonu, bo sam Verma, który miał super okres, jak kontuzjowany był Umtiti, to za mało. Mamy mistrza i gramy o pietruszkę, więc kiedy wystawiać takiego Dembele ( o którego i tak sie domaga każdy co mecz), czy Minę ? Ja rozumiem rekord i liga bez porażki, ale dla takiego Messiego liga się skończyła tydzień temu i teraz tylko i wyłącznie MŚ.
Jeżeli byłaby walka o mistrzostwo, to Levante nawet 2 goli by nie strzeliło. Oni grają już na zasadzie "no, trzeba dograć te 2 mecze, a brak porażki bd miłym bonusem".
1
Ja nie wiem czemu ludzie tak narzekają na Valverde. Ja rozumiem, że irytować może brak rotacji, czy zmiany w bardzo końcówkach tylko. Ale porównajmy go do uwielbianego przez większość Pepa. Wiem, że PL to dużo trudniejsza Liga niż LaLiga, ale miał tam dużo dużo większe pole manewru jeżeli chodzi o kasę.
1 sezon w Anglii - 3 miejsce PL, 1/2 FA Cup, 1/8 LM po porażce z Monaco (jakby miał takiego Messiego, to by więcej zdobył ktoś powie, ale Messi jest tylko 1 )
2 sezon w Anglii - kosmos 100pk 103gole, ale nadal w LM tylko 1/4, a w FA Cup wpadka. Bez 1/2 / Finału LM w 2018/2019 to będzie stracony sezon tam.
A Ernesto ? Miał te 222 mln za Neya, ale nasza drużyna to nie MC, gdzie wszedł Pep i zrobił co chciał, u nas musi grać Messi z kumplem Suarezem, w Obronie nie było alternatywy za bardzo, wiekowy ( choć nadal wyczepisty) Andres musiał grać często bardzo do przyjścia Cou, co odbijało się na formie w 1 połowie. I do tego po Neyu nikt nam nie sprzeda Dembele za 65 mln czy Cou za 100 tylko kasa idzie w górę, a mimo to mamy:
LaLigę w bardzo, ale to bardzo ładnym stylu ( wpadka z levante się mogła zdarzyć w takiej sytuacji jak MŚ przed nami)
PK - na lajcie zdobyty
I niewytłumaczalną co prawda wpadkę w LM.
Podsumowując, zejdźcie z tego Valverde, bo kto inny by przyszedł to by dopiero był płacz, i dajmy mu poukładać to wszystko, bo niemożliwe jest to w 2 okienkach tylko i grając na 3 frontach.
1
43 z rzędu to też zajebisty wynik :)
1
Polak rodak w Barcelonie :P ( z przymrużeniem oka ofc )
9
1) Nam Szpaler za PK się nie należał
2) Realowi za KmŚ też nie
Czemu ? Bo szpaler był zawsze tylko dla mistrza kraju ( z tego się wgl wywodzi tradycja szpaleru )
Więc Real powinien w nd tak jak dzis Villareal
7
Jeszcze będziemy płakać za Chorwatem :) Jak go zabraknie to sie wtedy okaże ile był wart dla zespołu :) Kreatywność kreatywnością, ale ile robi dla drużyny to nikt nie widzi :(
1
Jakby totki odpadły z 1/8 LM ze 4 raz z rzedu to może,ale teraz to pewnie bd chcieli jakieś 170 baniek, a to zdecydowanie za dużo. Rabiot myślę poniżej 100 by mógł przejść. A Alli musi najpierw w głowie sobie poukładać, a teraz niech siedzi w Anglii
0
W Serie A mistrz znany, ale za to za nim ciekawe sprawy. W ostatniej kolejce być może walka o LM, a w przedostatniej za tydzień Milan vs Atalanta bezpośrednia walka o szanse gry w LE.
1
Jak dla mnie spoko pomysł. Nie będzie tych całych KMŚ, które zmuszają do wyjazdów długich w trakcie sezonu. Puchar Konfederacji też wykazuje mniejszy potencjał niż taki format rozgrywek.
0
3 brameczki do Oblaka już. Mats się musi ostro gotować xd
0
Puchar to Puchar. Żeby go zdobyć trzeba wygrać LM, wiec można powiedzieć, że trochę za LM z dodatkiem
2
Co tam się dzieje w tym Baku !! Masakra
0
Z Francji jest tak:
1sza i 2ga do LM
3cia do quali
4ta LE
5ta LE Quali
1
Mają szanse, w razie wygranej, przeskoczyć Monaco i miec quali do LM. Także szanse sa duże
0
Ale my też Realowi nie zrobiliśmy szpaleru xd
2
Szpalery to zbędna rzecz. My nie zrobiliśmy Realowi, a Real nam nie ma zamiaru robić i jakoś karawana jedzie dalej. Mnie tam tylko zależy, żeby Barca wygrywała.
0
To cały Neapol modlic się bedzie w Watykanie o cuda w Rzymie xd bo to ostatnia okazja będzie
1
Tottenham v2 xd xd xd to samo się tu odbyło ;)
0
Przy 2:1 im remis nie stykał, to przy 2:2 tym bardziej ;)
0
Z tymi szpalerami to takie gadanie. Będzie szpaler czy nie, mnie tam to bez różnicy. Bo my też powinniśmy zrobić szpaler, a nie było. Real nie musi, wazne żeby Barca była pierwszą zawsze ;)
0
Jeżeli juve przegra i Napoli remis to bd po równo pkt. I kto wtedy byłby mistrzem, jakby to była, nie 35, a 38 kolejka ?
0
Jeszcze te słowa możesz odwoływać :) 19 lat Dembele i 25 Salah. A poprzedni sezon Ousmane miał wyśmienity, także bym go nie skreślał
0
Przecież to na 99% przed sezonem juz wiadomo, tylko jakieś kataklizmy mogły by sprawić, żeby było inaczej xd
0
73 bramki wyglądają Kosmicznie :)
0
Liczę, że te pozostałe meczyki ( poza Derbami 6.05 ) zagra Dembele, a Messi na ławeczce. NIe musimy już nic w sumie w tej lidze, a 3pkt / 5 meczy to zdobędziemy bez niego
0
Musi zagrać chociaż minutkę, może przy korzystnym wyniku Ernesto zrobi zmianę taką xd