Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Rodri + Lemar + Gelson + został Antek + ta obrona co zawsze. Atleti głównym przeciwnikiem Barcy do majstra, a Real raczej 3msc ( wiem że sie sezon nie zaczął itd ale jak tak patrze na potencjał kadrowy).
0
Mina Arthur Cou Malcolm
Jeżeli Cou nie dostanie przed startem sezonu obywatelstwa, to przy braku sprzedaży Miny wyląduje on w Barcy B pewnie, żeby sie zgadzało wszystko :(
20
Chyba się z tym Pjaniciem zagalopowałes troszke :)
48
Ja bym już nie kupował nikogo chyba że tego Rabiota. Teraz tylko zrobić kadre 22-23 osobową i jazda z potrójną koroną.
Co do transferu - super sprawa tańszy młodszy od Willana, a atutów ma pełno tak samo :)
1
Wiesz dla niego jak nie gra w LM to mało znany xd xd To że w Ligue 1 robi ładne statystyki to juz nieważne xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Takie pytanko xd
Ostatnio dużo profili na IG zauważyłem, które mają po 800-1000 follow i już jakieś współprace prowadza. Wiecie może od jakiej liczby mniej więcej się to zaczyna - piszą do cb z czymś takim ?
Z ciekawości zbieram follow i już +300 urosło ale może ktoś z was wie xd
1
To nie MCU, choć fajny był xd
1
Który film z tego Universum Marvela od 2008 roku dla was najlepszy ?
Ja jestem na Zimowym CA czyli tak gdzieś 9/18 i Iron Man 3 film, ale historia z SHIELD chyba własnie w zimowym najlepsza :)
3
Kadra Juventusu na tournée po Stanach Zjednoczonych:
Bramkarze: Szczęsny, Perin, Pinsoglio, Del Favero.
Obrońcy: De Sciglio, Chiellini, Benatia, Sandro, Caldara, Barzagli, Cancelo, Rugani, Beruatto.
Pomocnicy: Pjanić, Khedira, Marchisio, Can, Fernandes, Macek, Kastanos, Clemenza, Pereira, Beltrame, Di Pardo, Fagioli.
Napastnicy: Bernardeschi, Favilli.
Tak patrząc to całkiem całkiem jak na sezon po MŚ xd Ale to przez absencje niektórych repek na mundialu
3
Najpierw urwał skrzydło Vettel, potem na śliskim nie był tak sterowny samochód i się skończyło jak skończyło xd Wolę jakoś Brytyjczyka niż Niemca i to nie z racji narodowości bo kiedyś Hamilton tez odwalał nieźle xd
1
http://www.dobarcelony.pl/9-dojazd-z-lotniska-barcelona-el-prat-bcn.html?utm_source=fcbarcacom&utm_medium=section_article
Jak na naszej stronie wejdziesz w zakładkę "Strefa Cules" tam masz całe info praktyczne co i jak podczas wyjazdu :) Miłego pobytu tak btw :)
0
Chyba 1 z 2 linek "metra" takiego co z lotniska do miasta jedzie
1
Ale Totki sie tak srednio zbroją co sezon a tu konkretne transfery są :)
0
Jakby mieli majstra w Anglii to finał LM biorą w ciemno :)
0
Shaquiri Keita Fabinho Alisson
Odszedł tylko Emre Can
Liverpool chyba chce powalczyć o majstra i powtórke w LM
0
Ale Kane ma od czerwca nową umowę, więc raczej bez szans jest.
17
Neymara oficjalnie nie chcą, Mbappe oficjalnie nie chce sie nigdzie ruszać.
Kane przedłużył umowę. To na Hazarda Real bd miał takie parcie, że może by tak spróbować lekko podbić im cene xd
0
Ty się naucz rozumować normalnie :) Napisałeś, że patrząc na to ile strzelił goli to 80 mln to "śmieszna" kasa. A to głupota :) Bo 80 mln wtedy to były mega wielkie pieniądze nawet za grajka co strzela tyle goli. Idąc Twoim tokiem to Kane czy Lukaku, co strzelają tyle co kiedyś LS w PL, powinni odejść też max za 100 :)
Teraz 80 baniek za Suareza młodszego o te pare lat to by była promka, ale wtedy to były mega wielkie pieniądze i LIV wcale nam żadnej przyjemności nie zrobił, wiec albo dają 60 mln za Jespera albo nara :)
0
Zgadzam się z resztą za sureza chcieli jak za zboże za cou to samo, a my im mamy promki robić ?
0
Ciekawe mistrzostwa świata bez Włochów co warto zauważyć ;)
Finał lepszy niż na EURO i patrząc na cały turniej, pomimo super postawy Chorwatów zasłużone MŚ dla Francji. Grali mądrze, i pomimo wieku tej drużyny strasznie wyrachowanie co dało im jak widać super efekt.
Graty dla Francji, a my zaczynamy niedlugo presezon - mam nadzieję bez wielu maruderów i z takim Rabiotem dodatkowo ;)
0
Ładny gol Kylian - Francja Mistrzem Świata !!!!
0
Kopia z półfinału :(
0
Chciałbym Chorwację, bo Francja ma jeszcze czas bo młoda kadra, ale wiadomo wszystko możliwe ;) Oby wygrał football xd
5
Barcelona chce kupić ...
Barcelona chce kupić ...
a gdzie Barcelona sprzedaje ... ??? :( Najpier trzeba wyczyścić tych maruderów z ławki w większości typu Gomes, Denis, mistrzunio Douglas itd
0
Tego Hazarda to bym sobie odpuścił i lepiej szykował się jak go tu powstrzymać. Bo plotki plotkami ale razem z Thibout'em poleca do Madrytu ...
35
Beka by była jakby cb zapytali xd
0
To ja się nie będę czepiał, ale najpierw sprzedajmy tych zalegających i dopiero kupmy Willana. Jak bd zalegał to pozbyliśmy sie 9
a jak bd przydatny to samo dobro :)
0
Już 1/2 w RG w singlu i win w deblu tego roku xd
Oby tak dalej i powoli do dorosłego ja wprowadzać :)
0
Dzięki, to ide lukne końcówkę meczu, bo wczoraj nie miałem jak oglądać :)