Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rzuciłbym Messiego na 9 (grał tam chwilę kiedyś) cou za Leo i Malcom na lewą
1
4-2-3-1
W ataku
Suarez
Cou Messi demb/malc
Albo Messi na 9 na lewą malc a Suarez LAWKA
0
Dopiero jak cou wszedł na lewo a on na prawo
0
Może grać na obydwu, ale na prawej jakoś lepszy
0
Link do meczu : wujek google ;) canal + sport nie jest ciężko znaleźć i to w niezłej jakości xd
0
Appka tak ale jak odpalisz na chromie wersje na komputer to nie woła ci appki tylko jedziesz normalnie xd
0
Na ligę mistrzów i PK było miodzio, a teraz przez Polsat mam problem :(
0
Kiedyś tutaj pasy podawałem do niego
0
Trzeba mieć abonament, ale jest takie konto kolesia co korzysta z kilka tys osób z niego ;)
0
Na canalplussport ogarnijcie konto sobie xd przyda się na LaLige trochę xd
1
Na Eleven SP Niemiec polecam, zobaczymy co ten Bayern na starcie prezentuje.
0
Jak tam po 1 kolejce PL ? Ile pkt ? Bo podliczone mam niby, ale liga nie zaktualizowana. U mnie 62 pkt bez wspomagaczy.
0
canalplusport tam jakieś konto idzie ogarnąć xd
1
Obronione z 70% strzałów ma, a taki De Gea czy Thibout z 60-65%-tylko
Na bramkę Łabędzi strzelano kilka razy więcej xd
Jakby miał do obrony tyle strzałów co ci z topu może by miał i więcej jak 70% xd
0
Nie chce ci psuć radości xd ja też mam Salaha na kapitanie, ale chyba 90% go ma, bo kogo innego xd
1
Paranoja z tymi kanałami jest ....
Eleven/Canal + ma LaLiga ( tu sobie jakoś poradzę spoko stronką)
PL trzeba szukac po netach
LM miałem w punkcie 1 ale teraz z Polsatem musze czekać do grudnia, żeby mieć pakiet
Nie może 1 stacja wszystkiego kupic, ale by nie wydoliła z $ pewnie ....
0
Goldvod testowałeś ?
0
LIV vs WHU
ARS vs MNC
FRA vs BAY
Jest czym sobie czas zająć do 22 :P
0
Czyli znów jakieś maratony się szykują. Dla kibiców fajnie bo bd oglądać ekipe częściej (bo liczę, że będą awansować). Ale mam nadzieje, że właśnie te wzmocnienia nam tutaj wyjdą na dobre i rotacje.
0
Tak patrząc na terminarz LaLiga to najcięższe miesiące to Październik i Luty bo na papierze trudni rywale.
W PK wszystkie są mecz i rewanż czy, jak to był pomysł, od 1/4 dopiero? Wie ktoś ?
1
Jakbyśmy za Neya nie dostali 222 mln tylko 140-150, to może by przyszedł za 70 baniek :P
3
Skończył się temat Pogby prawie (bo okienko zamknięte w PL), a tu widze nowa burza w sprawie Ousmane i to wyssana z palca hahahaha
Wymiany za Mbappe itd
PL ruszyła, więc polecam meczyk, a nie takie pierdoły, bo jakiś dziennikarz (który to by poziom wiarygodności nie był) cos powiedział :)
1
Raczej 4.4-5 netto, bo w Hiszpanii trzeba prawie tyle samo podatku zapłacić ;) i dlatego koło 10 brutto się kręci
0
Niby zarząd źle, ale mają Jorginho, skład bez jakiś większych uszczuplen. Bramkarz to niewiadomą ale taki dosyć z dużymi szansami na dobrą grę. A kova pomoże im . Nie wypożyczyli go żeby siedział, tylko żeby im pomógł coś ugrać teraz
0
Właśnie nie ma opcji, czyli tak jakby tylko, żeby się ograł
0
Kepa za 80 mln, w drugą stronę Thibout za 35-40 .
Chelsea, tak źle na tym nie wyszła, bo jeszcze Kovacic poszedł do Londynu na wypożyczenie.
Jutro bd ciekawy dzień na transferowym podwórku pewnie z racji Anglii xd
0
Fantasy PL mamy jakąś lige ? :P
0
Taka transakcja z udziałem Rakiety myślę spoko, ale za rok dopiero, bo Ivan jeszcze 30 lat ma więc pogra spoko. Wygrał wszystko u nas co się dało, teraz by pomógł i można go sprzedać ;)
0
Weźcie im dajcie im wszystkim, co piszą o tym Francuzie u nas co ploty są, jakiś ban na pisanie na 2-3 godziny bo zaraz wszyscy jajko zniosą, a grajek przyjdzie spoko ale ucierpią młodzi, nie przyjdzie tez młodzi mają większą szansę, ale mogą nie odpalić (Pogba też może grać drewno ) ;)
Już lepiej spamujcie składami na SPH, będzie jakaś odmiana chociaż ...
1
Taki najbardziej wiarygodny ;)