Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Jak było to sorry, ale dzień bez neta na robocie xd
Sam awans do finału dał Korei skrócenie służby wojskowej z 2 lat do 4 tygodni :)
0
26 Jak zabierają Kawakiego do Naruto coś wnosi ? Czy dalej jeszcze masz ? xd
1
Zabawne to nawet nie jest :P Ale spoko fajny kawałek
1
Czytałeś ostatnie te rozdziały mangi Boruto 20-25 ? Zapowiada się miazga ogólnie. Ale nie o tym chciałem xd
Mamy Hagoromo, który miał Aszure i Indre i Hamure który miał tam jakieś dzieci, ale nie dzieli mocy tak jak M6Ś.
I teraz Jogan Boruto to tak jakby połączenie Ashury(Naruto) z Hamurą (od Hinaty).
Jak myślisz, poza tym co juz ukazane, jakie on może dać zdolnosci ? I co jakby dodać czakre Indry np jakby połączyli go z Saradą co ma Shari ? xd
1
Są tu jacyś fani Uniwersum Naruto i jego kontynuacji (Boruto) i chciałby podyskutować o tym ? :)
0
Mają ludzi od L1 nie mówiłem że robią program o L1
0
Masz rozwiązanie ? Bo już pomysłów nie mam xd na pw możesz jakby ktoś wytrwał ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
GoldVOD
Gdzie nie oglądam jakiegoś stream to w 90% w lewym górnym ich logo. Za 180 dni 116 zł to za rok mamy 232 zł. Dawno dawno miałem tam premke na tydzien i było git.
Pytanie: Czy ktoś ma tam teraz premke i mógłby powiedziec jak jakość transmisji ? I czy wiecie czy bd LM tam ?
Bo za niecałe 20zł / miech można by mieć wszystko, to warto zainwestować,
0
Nadal 35 zł - to co teraz za Eleven :)
0
Dlatego też napisałem, że z racji tylu Polaków tam występujących. O L1 i Bundes nie warto chyba.
0
Zależy od pakietu, ale LM ma Polsat :)
0
Mają od Ligue 1 bo w tamtym sezonie wiele razy to wspominali i raz gościem w EB był ekspert L1, więc od Calcio też pewnie mają :)
0
Misja Futbol
English Breakfast
LaLigaLoca
brakuje jeszcze czegoś o lidze włoskiej, z racji 16 Polaków grających tam i można nic innego nie oglądać na temat piłki tylko PS.
Panowie są konkretni rzeczowi i wgl
8
Już jutro o 11:00 mecz 1/2 Igrzysk Azjatyckich.
Wietnam U23 vs Korea Południowa U23
Czyli kolejny krok walki Sona i jego kolegów o uniknięcie służby wojskowej :)
Przypominam, żeby uniknąć woja muszą zdobyć złoto. Son ma 26 [Edit] lat, ale można mieć 3 starszych tak jak na IO.
2
Te 2 linijki na końcu to rozumiem klucz taki, tak ? xd
0
Akurat tutaj wypożyczenie spoko, bo ja po części chciałem, żeby został u nas.
1
Nie ma to jak wieczór i English Breakfast :)
10
Dzisiaj poruszałem temat tego piłkarza i się potwierdziło.
Oficjalnie: Guedes zawodnikiem Valencii wykupiony z PSG, jutro podpisze kontrakt :)
1
Villa grał.sezon z.costa
12
Zgadza się ;) Poprawna odp: Aubameyang z Hazardem w Lille z Lewym i Reusem w BVB teraz w Arsenalu z Ozilem. A Gabonu nie było na MS :)
0
Tak i ciągle gram w piłkę
0
Z Lahmem nie grał ?
1
Rodzaj męski ;)
3
Mała zagadka dla LaRambli
Grałem z Edenem Hazardem, ale nie z KdB. Grałem z Reusem i Ozilem. Grałem z Lewym ale nie z Filipem Lahmem. Grałem też w 4 różnych ligach, a mój kraj nie grał na ostatnich MŠ.
Kim jestem ?
1
Napisz to po 19 kolejce, jak każdy zagra z każdym ;) bo na ten moment nadal City >>> Watford
0
A Ten co swojaka strzelił to jego brat ? Czy zbieżność nazwisk ? xd
37
Cała La Rambla za Koreą, bo szkoda takiego grajka jak Son :)
10
Pisałem niżej o 1:0 dla Korei, tak teraz przy 3:2 dla Uzbekistanu fani kogutów zasmuceni
0
Dobra, racja, medal IO albo złoto Azjatyckich. Myślałem, że medal tak jak na głównych IO