9

Jak było to sorry, ale dzień bez neta na robocie xd

Sam awans do finału dał Korei skrócenie służby wojskowej z 2 lat do 4 tygodni :)

0

26 Jak zabierają Kawakiego do Naruto coś wnosi ? Czy dalej jeszcze masz ? xd

1

Zabawne to nawet nie jest :P Ale spoko fajny kawałek

1

Czytałeś ostatnie te rozdziały mangi Boruto 20-25 ? Zapowiada się miazga ogólnie. Ale nie o tym chciałem xd

Mamy Hagoromo, który miał Aszure i Indre i Hamure który miał tam jakieś dzieci, ale nie dzieli mocy tak jak M6Ś.

I teraz Jogan Boruto to tak jakby połączenie Ashury(Naruto) z Hamurą (od Hinaty).
Jak myślisz, poza tym co juz ukazane, jakie on może dać zdolnosci ? I co jakby dodać czakre Indry np jakby połączyli go z Saradą co ma Shari ? xd

1

Są tu jacyś fani Uniwersum Naruto i jego kontynuacji (Boruto) i chciałby podyskutować o tym ? :)

0

Mają ludzi od L1 nie mówiłem że robią program o L1

0

Masz rozwiązanie ? Bo już pomysłów nie mam xd na pw możesz jakby ktoś wytrwał ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

GoldVOD
Gdzie nie oglądam jakiegoś stream to w 90% w lewym górnym ich logo. Za 180 dni 116 zł to za rok mamy 232 zł. Dawno dawno miałem tam premke na tydzien i było git.

Pytanie: Czy ktoś ma tam teraz premke i mógłby powiedziec jak jakość transmisji ? I czy wiecie czy bd LM tam ?

Bo za niecałe 20zł / miech można by mieć wszystko, to warto zainwestować,

0

Nadal 35 zł - to co teraz za Eleven :)

0

Dlatego też napisałem, że z racji tylu Polaków tam występujących. O L1 i Bundes nie warto chyba.

0

Zależy od pakietu, ale LM ma Polsat :)

0

Mają od Ligue 1 bo w tamtym sezonie wiele razy to wspominali i raz gościem w EB był ekspert L1, więc od Calcio też pewnie mają :)

0

Misja Futbol

English Breakfast

LaLigaLoca

brakuje jeszcze czegoś o lidze włoskiej, z racji 16 Polaków grających tam i można nic innego nie oglądać na temat piłki tylko PS.

Panowie są konkretni rzeczowi i wgl

8

Już jutro o 11:00 mecz 1/2 Igrzysk Azjatyckich.

Wietnam U23 vs Korea Południowa U23

Czyli kolejny krok walki Sona i jego kolegów o uniknięcie służby wojskowej :)

Przypominam, żeby uniknąć woja muszą zdobyć złoto. Son ma 26 [Edit] lat, ale można mieć 3 starszych tak jak na IO.

2

Te 2 linijki na końcu to rozumiem klucz taki, tak ? xd

0

Akurat tutaj wypożyczenie spoko, bo ja po części chciałem, żeby został u nas.

1

Nie ma to jak wieczór i English Breakfast :)

10

Dzisiaj poruszałem temat tego piłkarza i się potwierdziło.

Oficjalnie: Guedes zawodnikiem Valencii wykupiony z PSG, jutro podpisze kontrakt :)

1

Villa grał.sezon z.costa

12

Zgadza się ;) Poprawna odp: Aubameyang z Hazardem w Lille z Lewym i Reusem w BVB teraz w Arsenalu z Ozilem. A Gabonu nie było na MS :)

0

Tak i ciągle gram w piłkę

0

Z Lahmem nie grał ?

1

Rodzaj męski ;)

3

Mała zagadka dla LaRambli

Grałem z Edenem Hazardem, ale nie z KdB. Grałem z Reusem i Ozilem. Grałem z Lewym ale nie z Filipem Lahmem. Grałem też w 4 różnych ligach, a mój kraj nie grał na ostatnich MŠ.

Kim jestem ?

1

Napisz to po 19 kolejce, jak każdy zagra z każdym ;) bo na ten moment nadal City >>> Watford

0

A Ten co swojaka strzelił to jego brat ? Czy zbieżność nazwisk ? xd

37

Cała La Rambla za Koreą, bo szkoda takiego grajka jak Son :)

10

Pisałem niżej o 1:0 dla Korei, tak teraz przy 3:2 dla Uzbekistanu fani kogutów zasmuceni

0

Dobra, racja, medal IO albo złoto Azjatyckich. Myślałem, że medal tak jak na głównych IO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?