Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja miałem paki lojalnościowe bo od 14ki grałem. A te trafy miałem za hybrydy narodowe to sbc. Tam jest mega paczka + mega paczka rzadkich + 2 x paczkz awodnikó prime + ZPP. To się przyfarciło, teraz też po taniości postaram się zrobić ligowe bo te 3cie pamiętam z 18tki na starcie bardzo ciężkie i wymagją lojalności nabijania.
5
Suarez + IF Werner w 1 paczce i dzień przed startem gry 620k na koncie :P Tak to ja mogę startować xd
4
No to jedziesz już
0
Suarez musi dojść do formy jeszcze grą
Messi Pique na repki nie jeżdżą teraz i trzeba jakoś współpracę z Lengletem ogarnąć i pewnie w jakimś meczu siadzie na ławce
0
Ale my nie wnikamy jak on zdobył taką kasę :P DObrze wiem czym się zajmuje Codewise , tu chodzi o jego nową działalność "muzyczną" :)
0
Kasa nie gwarantuje wyprodukowania dobrego kawałka niestety :P
0
Najbogatszy polski raper :P
0
NIe polecam teraz robić sbc :) Karty droższe niż normalnie są, jest ich mniej, bo nie wszyscy graja jeszcze (tylko ci z EA Access Premier). JA mam 19k (dzienne bonusy + sprzedałem wsio z paczek) + do tego dojdą paki za przedsprzedaż i edycje mistrzów + z magazynu bonusy czyli 1.4-1.8k za mecz i za tydzien bd 100k :) Wtedy można sbcki robić i Tobie też polecam taką drogę :)
0
Albo Arthur za Dembele i Cou na LS
0
Linka podałem już 2h temu dla tych co siedzieli, nie dla żebry przed meczem xd Ale to łatwo sprawdzisz i bd miał transmisję :)
0
https://www.google.pl/search?q=Barcelona+vs+PSV&oq=Barcelona+vs+PSV&aqs=chrome..69i57j0l5.4550j1j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8
0
Ile razy można wołać link do meczu ? 10 ? 20 ?
Jakby google czy linków podanych za 3,4,5 razem nie można zapisać ....
2
Nowa ranga na LaRambli -- "Janusze linka" :)
0
Mamy jakąś lige na Fantasy CL ?
Edit: pamięta lige z zeszłego sezonu FcBarca.com :P
1
Janusz Panasewicz - "mejwen" pełną parą xd
2
https://internetowa.ws/channel/polsat-sport-premium-1/
Żeby tak to działało jak teraz od 19 do 23 na Barce i LIV PSG
0
Studio jakieś teraz leci z obrazem xd
1
https://internetowa.ws/channel/polsat-sport-premium-1/
1
Na internetowej jest niby Premium 1 totki vs Inter, ale tylko dźwięk :( Ciekawe, czy obraz odpali o 19, bo teraz nie chce wyrwać blokady kanału ktoś xd
1
Punkty przechodziły, ale wygrane czy przechodzą nie było dopracowane. Teraz FIVB dopracowała, że wygrane też, bo jak wiemy w siatkówce najpierw liczą się wygrane potem pkt.
0
To fakt, bo max jaki może mieć Brazylia Francja Kanada czy Holandia to 11 pkt w 2 grupie (gdy wyjdzie z 3 miejsca bo kanada może mieć 14 jeszcze). Rosja Serbia 12 lub 13 więc też przewaga, a 4 ekipy z grupy A nie liczę nawet.
0
Możliwa grupa dla nas potem
1D Polska
2C Rosja
3B Brazylia
4A Argentyna
I 1 na 100% jak nie 2 ekipy z trójki POL BRA ROS odpadnie :)
0
Może się wreszcie skończy jaranie się tym, że nie strzela nic :)
2
Sezon ogórkowy na "Kiedy ten CR strzeli ?" ogłaszam nareszcie za zamknięty :) Koniec tego pitolenia :)
0
Ja myślałem, że ty fan Barcelony, bo to strona dotycząca tej ekipy. A tu widzę, że bardziej Cię interesuje Ronaldo i jego brak bramek niż Barca (tak to wygląda Panie obrońco) xd Co ty poczniesz jak on strzeli kilka goli ? Oh wait, będziesz gadał że pewnie na farcie :)
0
Jak każdy postawiony przez cb ....
10
Lepiej się jarać, że Ronaldo w kolejnym meczu nie strzelił bramki i pompować balon, ile to on bd bez gola xd Rzeczywiście fajniejsza sprawa xd xd xd
3
Polecam F1 zamiast Juve, no chyba, że wy wszyscy to na siłe tacy antyfanboye Ronaldo, bo o meczu nikt nie pisze, tylko o tym, że CR7 nie ma jeszcze gola :)
0
Nie no, nie mówię, że nie bd oglądał wgl :) Tylko jak mogę 10 zł mieć zamiast 20 na weeb albo 40 na ipli normalnie za jakość HD to wiesz :P Wszystko poza PL i LM mam ogarnięte jakoś po znajomości, ale PL na weeb nawet bez premi jest miazga bo i HD i opóźnienie w stosunku do flashscore jakieś 5 sek xd
1
Grupa E (Mediolan)
1A 2B 3C 4D
Grupa F (Bologna)
1B 2A 3A 4C
Grupa G (Sofia)
1C 2D 3D 4B
Grupa H (Warna)
1D 2C 3B 4A