0

Ja miałem paki lojalnościowe bo od 14ki grałem. A te trafy miałem za hybrydy narodowe to sbc. Tam jest mega paczka + mega paczka rzadkich + 2 x paczkz awodnikó prime + ZPP. To się przyfarciło, teraz też po taniości postaram się zrobić ligowe bo te 3cie pamiętam z 18tki na starcie bardzo ciężkie i wymagją lojalności nabijania.

5

Suarez + IF Werner w 1 paczce i dzień przed startem gry 620k na koncie :P Tak to ja mogę startować xd

4

No to jedziesz już

0

Suarez musi dojść do formy jeszcze grą
Messi Pique na repki nie jeżdżą teraz i trzeba jakoś współpracę z Lengletem ogarnąć i pewnie w jakimś meczu siadzie na ławce

0

Ale my nie wnikamy jak on zdobył taką kasę :P DObrze wiem czym się zajmuje Codewise , tu chodzi o jego nową działalność "muzyczną" :)

0

Kasa nie gwarantuje wyprodukowania dobrego kawałka niestety :P

0

Najbogatszy polski raper :P

0

NIe polecam teraz robić sbc :) Karty droższe niż normalnie są, jest ich mniej, bo nie wszyscy graja jeszcze (tylko ci z EA Access Premier). JA mam 19k (dzienne bonusy + sprzedałem wsio z paczek) + do tego dojdą paki za przedsprzedaż i edycje mistrzów + z magazynu bonusy czyli 1.4-1.8k za mecz i za tydzien bd 100k :) Wtedy można sbcki robić i Tobie też polecam taką drogę :)

0

Albo Arthur za Dembele i Cou na LS

0

Linka podałem już 2h temu dla tych co siedzieli, nie dla żebry przed meczem xd Ale to łatwo sprawdzisz i bd miał transmisję :)

0

Ile razy można wołać link do meczu ? 10 ? 20 ?
Jakby google czy linków podanych za 3,4,5 razem nie można zapisać ....

2

Nowa ranga na LaRambli -- "Janusze linka" :)

0

Mamy jakąś lige na Fantasy CL ?

Edit: pamięta lige z zeszłego sezonu FcBarca.com :P

1

Janusz Panasewicz - "mejwen" pełną parą xd

2

https://internetowa.ws/channel/polsat-sport-premium-1/

Żeby tak to działało jak teraz od 19 do 23 na Barce i LIV PSG

0

Studio jakieś teraz leci z obrazem xd

1

Na internetowej jest niby Premium 1 totki vs Inter, ale tylko dźwięk :( Ciekawe, czy obraz odpali o 19, bo teraz nie chce wyrwać blokady kanału ktoś xd

1

Punkty przechodziły, ale wygrane czy przechodzą nie było dopracowane. Teraz FIVB dopracowała, że wygrane też, bo jak wiemy w siatkówce najpierw liczą się wygrane potem pkt.

0

To fakt, bo max jaki może mieć Brazylia Francja Kanada czy Holandia to 11 pkt w 2 grupie (gdy wyjdzie z 3 miejsca bo kanada może mieć 14 jeszcze). Rosja Serbia 12 lub 13 więc też przewaga, a 4 ekipy z grupy A nie liczę nawet.

0

Możliwa grupa dla nas potem
1D Polska
2C Rosja
3B Brazylia
4A Argentyna

I 1 na 100% jak nie 2 ekipy z trójki POL BRA ROS odpadnie :)

0

Może się wreszcie skończy jaranie się tym, że nie strzela nic :)

2

Sezon ogórkowy na "Kiedy ten CR strzeli ?" ogłaszam nareszcie za zamknięty :) Koniec tego pitolenia :)

0

Ja myślałem, że ty fan Barcelony, bo to strona dotycząca tej ekipy. A tu widzę, że bardziej Cię interesuje Ronaldo i jego brak bramek niż Barca (tak to wygląda Panie obrońco) xd Co ty poczniesz jak on strzeli kilka goli ? Oh wait, będziesz gadał że pewnie na farcie :)

0

Jak każdy postawiony przez cb ....

10

Lepiej się jarać, że Ronaldo w kolejnym meczu nie strzelił bramki i pompować balon, ile to on bd bez gola xd Rzeczywiście fajniejsza sprawa xd xd xd

3

Polecam F1 zamiast Juve, no chyba, że wy wszyscy to na siłe tacy antyfanboye Ronaldo, bo o meczu nikt nie pisze, tylko o tym, że CR7 nie ma jeszcze gola :)

0

Nie no, nie mówię, że nie bd oglądał wgl :) Tylko jak mogę 10 zł mieć zamiast 20 na weeb albo 40 na ipli normalnie za jakość HD to wiesz :P Wszystko poza PL i LM mam ogarnięte jakoś po znajomości, ale PL na weeb nawet bez premi jest miazga bo i HD i opóźnienie w stosunku do flashscore jakieś 5 sek xd

1

Grupa E (Mediolan)
1A 2B 3C 4D

Grupa F (Bologna)
1B 2A 3A 4C

Grupa G (Sofia)
1C 2D 3D 4B

Grupa H (Warna)
1D 2C 3B 4A

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?