0

W Monachium i czerwonej części Manchester'u po repce mogą zawitać nowi menagerowie ;)
Tylko czy są jakieś ciekawe nazwiska na rynku na takie zespoły ?

0

Paco

0

Facebook umarł czy tylko u mnie ? xd

1

Czwartki bo nagrody za DR i Fut champs pewnie bedą też no i poniedziałki bo SB niektórzy grają i otwierają paki

1

Ciekawe co na to fani Napoli po napadzie na Arka Milika.

0

Wszystkie xd No bo konkretnej liczby się nie da podać :)

0

Z tego co wiem Jordan to nadal Nike :) Ale odpowiadając na pytanie: tak, mają.

1

1) u nas nie ma podstawowego PO i ŚO w słabej i tak ostatnio defensywie
2) Jak się nie robi żadnych transferów w klubie to wiesz

2 połowa słabiej, ale bym nie narzekał za bardzo : )

1

Jejku ilu tu jest pseudo trenerów to nie mam pytań .... xD

0

To podanie Alby nie miało, aż tak wielkiego wpływu na gola, bo obrona zdążyła już wrócić i wgl, tylko ładny strzał Lameli

0

Umtiti i Roberto tylko, bo Dembele odpoczywa na ławce :) Poza tym takie 4-3-3 jest nawet lepsze niż to z Dembele

0

0

Ja bym się bardziej martwił naszą złą formą niż cieszył z potknięć Realu, których nie wykorzystujemy

0

W lidze jak Real straci punkty to dla nas dobrze, a w LM to co nam daje ? Szczególnie, że grali w Moskwie bez paru grajków

21

Liga Belgijska a włoska to 2 różne sprawy przecież :) Wszystkie bramki dokłada nogę ? Ty chyba dziś 2gą tylko widziałeś i reszte dopowiedziałeś :P

1

Tym składem + Wilfredo do IO potem zmiana warty tak jak mówisz.

5

Wilfredo masz na myśli ? Na IO nam się przyda jego moc 384 cm zasięgu w ataku xd

0

Malcom poza kadrą to jak go wpuści ?

0

Messi za Dembele
Arthur za Rakiete
Busi za Vidala (ale to nie od razu można) i trzeba te 3pkt wyrwać

0

Brak Leo to raz, a dwa wreszcie zobaczymy Dembele na prawej stronie od początku i to w parze z Semedo. Niby on jest lewonożny ale wszystko co dobre to z prawej strony od niego było. Pomoc Ivan Vidal Robero mało kreatywna, ale myślę, że jakoś damy radę, choć Messi tak czy siak wejdzie pewnie :)

0

Gram 4-1-2-1-2(2) nawet spoczko
Ale to 3-4-1-2 też się fajnie sprawuje bo nie ma takich wylewówó bardzo przy podaniach boki fajnie wchodzą do akcji itp. Tylko 1 ŚP ma zostawaj z tyłu żeby dziur nie było a N N ŚPO zostawaj z przodu
Polecam przetestować

0

Właśnie zauważyłem, że kto mógł to te 3 dni czy nawet te 8 grał już. Ja zbieram na ikonę właśnie, bo dopiero się gra nowym składem zaczęła kleić jako tako :P

0

Kto Kupił fifkę dziś, a kto 25 września jak ja ? Tak z ciekawości pytam, bo EA strasznie późno wypuszcza tę grę jakoś i ciekawe czy takie nawet 3 dni wcześniej przekonały większość pomimo wyższej ceny.

1

My z włochami tak średniawo gramy, także bym ich nie skreślał :P

8

Wszyscy by chcieli widzę tutaj dwóch rzeczy:

1) Rotacji i to najlepiej po 4-5 grajków na spotkanie

2) Spektakularnej gry i 5-6:0 co mecz

Póki punktujemy ja tam jestem zadowolony, trochę nudna jest to gra momentami, ale pamiętajcie, że drużyna Valverde ma zawsze lepsze drugie połowy. My mamy teraz wynik i nie musimy rozjechać wszystkich, choć druga bramka na uspokojenie by się przydała.

Poza tym, ci zmiennicy nie bez powodu są zmiennikami i nie każdy jest 1 do 1 tym za kogo gra., więc jak zaczniemy tracić punkty masowo to tedy się trzeba martwić :)

0

W 18 najlepszy traf Modrić TOTY za 1mln teraz ponad 600k to mówię sprzedam, a teraz kminię nad ustawieniem i składem :P

0

No wiem wiem, że jest super :)

0

Sonik zawsze w cenie jest , także coś wyciągniesz póki ifa nie dostanie

0

Nie no na web-app musiałeś dostać takie lojalnościowe coś. Ja do tego miałęm pake z UCL i 1 pake za preorder

1

Gratki :) Tylko nie wiem jaki skład bo na 100% 4 obrońców a im wyżej tym więcej niewiadomych :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?