0

Myslałeś o packsafe ? czy raczej zwykły taki ? BO jak zwykły to w 200 zł spokojnie sie zmieścisz w prawie każdej marce, ale ten taki anty-kradziezowy gorzej

0

Dembele nie jest wart swojej ceny. Pomimo super umiejętności technicznych jest straszliwie irytujący na boisku, notuje mnóstwo strat. A joker za 105 mln nam nie jest potrzebny i damy sobie radę bez niego. Malcom pokazał wczoraj w meczu, że jak mu sie da szanse to jest lepszy od Dembele.

1

Marcelo Mariano Varane kontuzje trudny miesiąc przed nowym trenerem Realu

0

Dortmund by go nie chciał za darmo nawet po tej parodii :)

0

Wspaniały mecz naszej drużyny, choć dali się nieźle stłamsić na początku 2 połowy. Dobre zmiany ze strony trenera z 1 ale - Vidal ok ale za Rakiticia a nie Arthura. Jestem ciekaw czy w PK też Ivan zagra hahaha

Ale na nadchodzące w tygodniu PK myślę Dembele na lewej Munir w Srodku Malcom prawa. W pomocy Arthur(wiem grał dużo ale tak z 45 min bym mu dał), Vidal Rafinha/ktoś z Barcy B. W obronie Semedo i reszta z Barcy B, bo po co przeciążać naszych przy takich brakach w obronie kadrowych.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oglądał ktoś wczorajszą LLL ? Zgadzacie się ze zdaniem ekspertów na temat Dembele i Malcoma, że 1szego sprzedać, 2gi odpali ? xd

0

Ciekawe jakie haki ma na trenera Rakieta, że go nie sadza na ławie xd
Z całym szacunkiem do umiejętności Rakiety, ale obecność Arthuro nie pogorszyła by sprawy w środku :)

0

W następnym tygodniu PK, jeżeli tam nie zagra od 1 minuty to ja nie wiem już nic xd

1

Semedo zejdzie wejdzie Vidal zapewne i Roberto na PO xd xd xd

1

Bo tak jak ktoś to napisał, dobrze ukrwione miejsce jest, ale duży ból nie musi oznaczać poważnego urazu (przez poważny uraz rozumiem minimum 2 tyg przerw)

14

Bo oni wiedzą już po 10 minutach, jak Messi z szatni nie wyszedł pewnie jeszcze xd

1

Dałbym zmiane - Dembele co lepszy na prawej stronie jest. Nie ma co ryzykować zdrowia Leo, nawet jak może grać, ale nie na 100%. Sevilla jakoś mega nie wygląda dziś

0

Ktoś się obudził w 9 kolejce dopiero czy jak ? Xd xd xd

0

No jakąś godzine temu już było info :)

0

Valverde tak szybko jak myślisz to nie poleci :)

0

Tak myślę, że po ej repce obejrzymy dobrą linię ataku i pomocy, szczególnie w LM, pomimo 3, że mamy 3 rywali z topu teraz. Ta obrona Lenglet Pique ( Chumi ) mnie martwi, bo te mecze bd na dużej intensywności. Dobrze, że Pique i Alba nie pojechali nigdzie na repce.

1

Mój mózg na chwile myślałem, że mam zawieszenie xd Nawet ładnie grali, ale no jednak dziwne :P

0

Mój mózg w Fifie wyparował xd
Odpalam DR nagle 2/12 akceptowało mecz
I oglądam jak ktoś gra moim składem xd
Miał tak ktoś wgl ?

0

Ty uważasz, że Małysz lepszy ok.
Wg mnie Kamil jest lepszy, ale to nie znaczy ze nie uważam Małysza, za jakiegoś słabego skoczka czy coś bo był peterda a nie zawodnik. A te IO to Amman "popsuł " 2 razy .

Ale przyznasz, że Adam i Gollob to nie jedyni sportowcy w XXI wieku na takim poziomie, jak to kolega zauważył w głównym komentarzu,

0

W wygranych w PS

4

A Kamil Stoch ? A Anita ? Niby bez Małysza nie było takiego hype na skoki i wgl ale Stoch go już pokonał we wszystkim (w tym sezonie pewnie w wybranych PŚ go dojdzie)

0

Musi poprawić osiągnięcie Paco z wczoraj :) No chyba, że jakiś Goetze z Genoi mu pomoże

5

Hola hola, to, że strzelił tyle goli w 8 meczach szacuneczek i wgl, ale nie zapędzajmy się za bardzo do tego Juve to jak już to w 2021 dopiero :) Sezon 19-20 w Genoi znów. 20-21 jakaś ekipa z LE(o ile utrzyma statystyki) i dopiero można myśleć o Juve :)

0

Postaw w następnej kolejce z Juve xd kurs bd z 10.0 nagle :)

0

Znowu ON :) Krzysiu super seria xd

0

Ale, że wyjazd to lepiej postawić BTTS :) @anonimek

0

Ja na starcie Suarez if Werner
CL rakitic fekir i Jesus
Także nie narzekam, ale od 18tki poluje na ikonę i nie mogę coś

0

Tylko za sbc paki ;)

0

Liverpool też nieźle sobie radzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?