Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myslałeś o packsafe ? czy raczej zwykły taki ? BO jak zwykły to w 200 zł spokojnie sie zmieścisz w prawie każdej marce, ale ten taki anty-kradziezowy gorzej
0
Dembele nie jest wart swojej ceny. Pomimo super umiejętności technicznych jest straszliwie irytujący na boisku, notuje mnóstwo strat. A joker za 105 mln nam nie jest potrzebny i damy sobie radę bez niego. Malcom pokazał wczoraj w meczu, że jak mu sie da szanse to jest lepszy od Dembele.
1
Marcelo Mariano Varane kontuzje trudny miesiąc przed nowym trenerem Realu
0
Dortmund by go nie chciał za darmo nawet po tej parodii :)
0
Wspaniały mecz naszej drużyny, choć dali się nieźle stłamsić na początku 2 połowy. Dobre zmiany ze strony trenera z 1 ale - Vidal ok ale za Rakiticia a nie Arthura. Jestem ciekaw czy w PK też Ivan zagra hahaha
Ale na nadchodzące w tygodniu PK myślę Dembele na lewej Munir w Srodku Malcom prawa. W pomocy Arthur(wiem grał dużo ale tak z 45 min bym mu dał), Vidal Rafinha/ktoś z Barcy B. W obronie Semedo i reszta z Barcy B, bo po co przeciążać naszych przy takich brakach w obronie kadrowych.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oglądał ktoś wczorajszą LLL ? Zgadzacie się ze zdaniem ekspertów na temat Dembele i Malcoma, że 1szego sprzedać, 2gi odpali ? xd
0
Ciekawe jakie haki ma na trenera Rakieta, że go nie sadza na ławie xd
Z całym szacunkiem do umiejętności Rakiety, ale obecność Arthuro nie pogorszyła by sprawy w środku :)
0
W następnym tygodniu PK, jeżeli tam nie zagra od 1 minuty to ja nie wiem już nic xd
1
Semedo zejdzie wejdzie Vidal zapewne i Roberto na PO xd xd xd
1
Bo tak jak ktoś to napisał, dobrze ukrwione miejsce jest, ale duży ból nie musi oznaczać poważnego urazu (przez poważny uraz rozumiem minimum 2 tyg przerw)
14
Bo oni wiedzą już po 10 minutach, jak Messi z szatni nie wyszedł pewnie jeszcze xd
1
Dałbym zmiane - Dembele co lepszy na prawej stronie jest. Nie ma co ryzykować zdrowia Leo, nawet jak może grać, ale nie na 100%. Sevilla jakoś mega nie wygląda dziś
0
Ktoś się obudził w 9 kolejce dopiero czy jak ? Xd xd xd
0
No jakąś godzine temu już było info :)
0
Valverde tak szybko jak myślisz to nie poleci :)
0
Tak myślę, że po ej repce obejrzymy dobrą linię ataku i pomocy, szczególnie w LM, pomimo 3, że mamy 3 rywali z topu teraz. Ta obrona Lenglet Pique ( Chumi ) mnie martwi, bo te mecze bd na dużej intensywności. Dobrze, że Pique i Alba nie pojechali nigdzie na repce.
1
Mój mózg na chwile myślałem, że mam zawieszenie xd Nawet ładnie grali, ale no jednak dziwne :P
0
Mój mózg w Fifie wyparował xd
Odpalam DR nagle 2/12 akceptowało mecz
I oglądam jak ktoś gra moim składem xd
Miał tak ktoś wgl ?
0
Ty uważasz, że Małysz lepszy ok.
Wg mnie Kamil jest lepszy, ale to nie znaczy ze nie uważam Małysza, za jakiegoś słabego skoczka czy coś bo był peterda a nie zawodnik. A te IO to Amman "popsuł " 2 razy .
Ale przyznasz, że Adam i Gollob to nie jedyni sportowcy w XXI wieku na takim poziomie, jak to kolega zauważył w głównym komentarzu,
0
W wygranych w PS
4
A Kamil Stoch ? A Anita ? Niby bez Małysza nie było takiego hype na skoki i wgl ale Stoch go już pokonał we wszystkim (w tym sezonie pewnie w wybranych PŚ go dojdzie)
0
Musi poprawić osiągnięcie Paco z wczoraj :) No chyba, że jakiś Goetze z Genoi mu pomoże
5
Hola hola, to, że strzelił tyle goli w 8 meczach szacuneczek i wgl, ale nie zapędzajmy się za bardzo do tego Juve to jak już to w 2021 dopiero :) Sezon 19-20 w Genoi znów. 20-21 jakaś ekipa z LE(o ile utrzyma statystyki) i dopiero można myśleć o Juve :)
0
Postaw w następnej kolejce z Juve xd kurs bd z 10.0 nagle :)
0
Znowu ON :) Krzysiu super seria xd
0
Ale, że wyjazd to lepiej postawić BTTS :) @anonimek
0
Ja na starcie Suarez if Werner
CL rakitic fekir i Jesus
Także nie narzekam, ale od 18tki poluje na ikonę i nie mogę coś
0
Tylko za sbc paki ;)
0
Liverpool też nieźle sobie radzi