9

Ale to jest transfer pokroju Sandro Wagnera, prawdziwa 9ka na przyszłość to nie zimą tylko w letnim okienku dopiero

0

Już pod koniec okresu rekonwalescencji jest ....

0

Co to się stało, że takie pustki w Neapolu na stadionie ? jakaś kara ?

0

Patrząc na Barce spoko opcja, ale dla takiej kadry już gorzej, bo w Napoli bd grał duzo więcej w Carlo

0

Ewidentnie brakuje nam takiego LO średniej klasy, co na mniej ważne mecze odciąży Albe oraz N takiej jka Wagner w Bayernie co grzeje ławe, ale jak wchodzi swoje daje :) #ZarządProsze

0

Możliwy transfer do Arsenalu - pozbycie sie go i jego pensji
A Malcom jak widac od dawna spalony jest u Waldka - nie chciał go on tylko zarząd lub nie daje rady na treningach bo last mecz nie był niewiadomo jaki

0

Z Suarezem zgoda
A Malcom to co z trybun ma zeskoczyć, bo na ławce go nie ma - zapoznaj się najpierw ze składem :)

0

Po to idzie, zeby pokręcić w polu karnym na Levante i przekonać Arsenal raczej. Roberto za Albe spoko patrząc na ławkę, ale Suarez nieporozumienie zmiana

0

Średni Messi wystarczy myślę

7

Czytajcie wy te artykuły do końca i ze zrozumieniem :)

1

Kolego czytaj ze zrozumieniem :)
LaLiga != PK przy licencji na obie rozgrywki jako 1 druzyna
ale tu jest przypadek
Barca B - licencja młodzieżowa ; PK - 1 ekipa

3

Hurkacz wygrywa po tie breaku 1 seta
Majchrzak 6-3 wygrał 1 seta z 9ką turnieju Nishikorim
A nad ranem Iga w debiucie w Wielkim Szlemie

Młodzi wychowani na sukcesach Radwańskiej Kubota zaczynają swoje wielkie kroki w dorosłym Tenisie :) Piękna sprawa

0

Zależy od tego czy torpede odpali Japończyk, czy skoczy porównywalnie do reszty

5

Ktoś musi odrabiać we czwartek te straty w PK, a Messi i Suarez odpoczywali - Dembele grał. Więc wiadomo kto wyjdzie we czwartek :)

0

Jest do kupienia jakieś 200 zł chyba z tego co widziałem. Ale wrzuciłem bardziej po to zeby pokazac ją :P

2

0

45 mln jest odpowiednią ceną ze względu na ilośc minut jakie gra. Bo poziom Holendra to i tak kosmos, ale 60 mln ciężko znaleźć bd klub co na BR da tyle, chyba że PSG

1

Cała LaRambla wpłaca na 1 konto 10-20 zł (paczka fajek )
I kupujemy tę Wisłe ! :P Każdy bd prezesem

2

Realu nie ma co lekceważyć. Chciałbym abyś miał rację, ale 3 ostatnie wiosny w ich wykonaniu w lidze może nie były perfekcyjne ale dosyć dobre za to w Europie byli mega skuteczni

0

Ulubioną pozycją cou w LIV było LS, a u nas mu nie szło. Taktyka jest taka ze przy MSD z przodu i cou w pomocy mielismy problemy - bo trener próbował.
Może trochę kreacji brakuje w środku pola, ale wyniki drużyny się poprawiły znacznie. Albo Dem / Messi / Suarez / Cou zamiennnie mieszac nimi w przodzie, albo tak dostosować ekipę, żeby gra szła dobrze z nimi 4 w drużynie.

Teraz Valdek ma tak albo 1 albo 2 i Dembele wygrywa rywalizacje

5

Tylko, że Cou nie wykona tych zadań jakie musi wykonywać Rakieta

0

No Bayern nie mógł grać z Ajaxem znowu xd

1

Liverpool, Bayern, Lyon, Roma, Schalke, Manu --- Poza The Reds przyjemni rywale na 1/8 chociaż do lutego forma takiego Bayernu czy Manu może się poprawić xd

Edit: Karny dla Bayernu xd Ale Ajax też spoko xd

1

Stwierdziłem fakt tylko :)

1

Wszyscy widzę się boją Atleti i Liverpoolu :)

1

Mniej by ci to zajęło jak napisanie tego posta wraz z odpowiedzią :) Nie ma za co :)

1

O 1 miejsce w grupie gra Ajax Bayern. Szachtar Lyon bezpośrednio o awans. Flashscore nie boli :)

0

Ja już używam ze 2 lata -- wiecej info na priv żeby tu nie pisac jak jesteś zainteresowany

0

Wymiana:
Kodzik do ipli potrzebuje
W zamian dostęp do C+ -- mecze ligowe Barcy Bundesligi -- bez PL niestety

0

Pluszaczka nie mam :) Tylko konto na C+ na mecze ligowe :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?