Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ale to jest transfer pokroju Sandro Wagnera, prawdziwa 9ka na przyszłość to nie zimą tylko w letnim okienku dopiero
0
Już pod koniec okresu rekonwalescencji jest ....
0
Co to się stało, że takie pustki w Neapolu na stadionie ? jakaś kara ?
0
Patrząc na Barce spoko opcja, ale dla takiej kadry już gorzej, bo w Napoli bd grał duzo więcej w Carlo
0
Ewidentnie brakuje nam takiego LO średniej klasy, co na mniej ważne mecze odciąży Albe oraz N takiej jka Wagner w Bayernie co grzeje ławe, ale jak wchodzi swoje daje :) #ZarządProsze
0
Możliwy transfer do Arsenalu - pozbycie sie go i jego pensji
A Malcom jak widac od dawna spalony jest u Waldka - nie chciał go on tylko zarząd lub nie daje rady na treningach bo last mecz nie był niewiadomo jaki
0
Z Suarezem zgoda
A Malcom to co z trybun ma zeskoczyć, bo na ławce go nie ma - zapoznaj się najpierw ze składem :)
0
Po to idzie, zeby pokręcić w polu karnym na Levante i przekonać Arsenal raczej. Roberto za Albe spoko patrząc na ławkę, ale Suarez nieporozumienie zmiana
0
Średni Messi wystarczy myślę
7
Czytajcie wy te artykuły do końca i ze zrozumieniem :)
1
Kolego czytaj ze zrozumieniem :)
LaLiga != PK przy licencji na obie rozgrywki jako 1 druzyna
ale tu jest przypadek
Barca B - licencja młodzieżowa ; PK - 1 ekipa
3
Hurkacz wygrywa po tie breaku 1 seta
Majchrzak 6-3 wygrał 1 seta z 9ką turnieju Nishikorim
A nad ranem Iga w debiucie w Wielkim Szlemie
Młodzi wychowani na sukcesach Radwańskiej Kubota zaczynają swoje wielkie kroki w dorosłym Tenisie :) Piękna sprawa
0
Zależy od tego czy torpede odpali Japończyk, czy skoczy porównywalnie do reszty
5
Ktoś musi odrabiać we czwartek te straty w PK, a Messi i Suarez odpoczywali - Dembele grał. Więc wiadomo kto wyjdzie we czwartek :)
0
Jest do kupienia jakieś 200 zł chyba z tego co widziałem. Ale wrzuciłem bardziej po to zeby pokazac ją :P
2
https://iv.pl/images/09235337339266919216.jpg
Nawet ciekawa grafika :)
0
45 mln jest odpowiednią ceną ze względu na ilośc minut jakie gra. Bo poziom Holendra to i tak kosmos, ale 60 mln ciężko znaleźć bd klub co na BR da tyle, chyba że PSG
1
Cała LaRambla wpłaca na 1 konto 10-20 zł (paczka fajek )
I kupujemy tę Wisłe ! :P Każdy bd prezesem
2
Realu nie ma co lekceważyć. Chciałbym abyś miał rację, ale 3 ostatnie wiosny w ich wykonaniu w lidze może nie były perfekcyjne ale dosyć dobre za to w Europie byli mega skuteczni
0
Ulubioną pozycją cou w LIV było LS, a u nas mu nie szło. Taktyka jest taka ze przy MSD z przodu i cou w pomocy mielismy problemy - bo trener próbował.
Może trochę kreacji brakuje w środku pola, ale wyniki drużyny się poprawiły znacznie. Albo Dem / Messi / Suarez / Cou zamiennnie mieszac nimi w przodzie, albo tak dostosować ekipę, żeby gra szła dobrze z nimi 4 w drużynie.
Teraz Valdek ma tak albo 1 albo 2 i Dembele wygrywa rywalizacje
5
Tylko, że Cou nie wykona tych zadań jakie musi wykonywać Rakieta
0
No Bayern nie mógł grać z Ajaxem znowu xd
1
Liverpool, Bayern, Lyon, Roma, Schalke, Manu --- Poza The Reds przyjemni rywale na 1/8 chociaż do lutego forma takiego Bayernu czy Manu może się poprawić xd
Edit: Karny dla Bayernu xd Ale Ajax też spoko xd
1
Stwierdziłem fakt tylko :)
1
Wszyscy widzę się boją Atleti i Liverpoolu :)
1
Mniej by ci to zajęło jak napisanie tego posta wraz z odpowiedzią :) Nie ma za co :)
1
O 1 miejsce w grupie gra Ajax Bayern. Szachtar Lyon bezpośrednio o awans. Flashscore nie boli :)
0
Ja już używam ze 2 lata -- wiecej info na priv żeby tu nie pisac jak jesteś zainteresowany
0
Wymiana:
Kodzik do ipli potrzebuje
W zamian dostęp do C+ -- mecze ligowe Barcy Bundesligi -- bez PL niestety
0
Pluszaczka nie mam :) Tylko konto na C+ na mecze ligowe :)