Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Stracą punkty za tydzień z Lester pewnie xd Szkoda, że nie wytrzymali gospodarze :(
9
JA tam jestem w #TeamLiverpool jeżeli chodzi o PL, przez taką jakąś sympatię do Kloopa, za tę jego ekspresję itd. I Remis City ? Jak najbardziej
3
Niech ten LIV wyra sobie Lige. Byłoby bardzo fajnie
1
4 Mecze pozostały nam w tym sezonie. 2gie trofeum w Hiszpanii powinniśmy zdobyć myśle, a to najważniejsze to wiele zależy od środy bo Anfield twierdza.
Ale to od jutra, a póki co vamos campeones !!!
0
Erni sie cieszy z majstra dziś, bo bez tego by 90% OTG wpuścił za tydzień :P A tak to możliwe mega rotacje (bo on też o tej Romie powtarza często)
0
Wyraz twarzy Erniego ... :P :P
0
Po wszystkim kliknij znowu na rękawice :)
1
Radni Krakowa - geniusze na miarę PSG w LM xd
0
182 min Endgame + 25-30 reklam ( w CC) wieczorem o 18, dało mi nieźle w kość po całym dniu, także Maraton (jakies 6h około) podziwiam :)
0
Kilku rzeczy się spodziewałem ale nie w takiej formie jak pokazane zostały. Kilka mnie zaskoczyło. Ogólnie pozytywne bardzo mam wrażenia po :) Nic tylko czekać na far from home, strażników vol 3 i wyjaśnienie 2-3 nieznanych postaci z końcówki xd
0
Kto nie widział Endgame, a oglądał MCU nawet fragmentami powinien skoczyc do kina. Sztos film jak dla mnie ;)
0
Ktos był na endgame i jest w stanie powiedizec czy jest scena po napisach ? Bo podobno nie ma, a o 22 jak dzis skoncze nie chce mi sie napisów ogladać xd
0
NA czym ? xd Im została LM i Liga
6
TO jest jedyna szansa Klopa na mistrzostwo w tym sezonie. Ja w sumie też wole jak LIV wygra angielską.
0
https://www.footybite.com/
1
Studencki (jeszcze 3-4 miechy znizki przysługują xd) 2 dyszki w CC także tez spoko. A ja w kinie w tym roku na Marvelu, Endgame, Hobs and Shaw i JohnWick 3, to myslę nie nadszarpnę kieszeni xd
0
Ja jutro 18:20 po pracy CC Bonarka Kraków xd
0
Kto dziś na Avengers ? Ja dopiero jutro niestety :(
1
Jest szansa na Majstra już jutro ! Oby tak i na sobote full rezerwy przed 1/2. Kibicujemy Valencii xd
0
Porażka Realu już nam niepotrzebna w sumie, wiec wynik jakikolwiek bd fajny
0
3pkt. I Koniec ;) Tyle można powiedzieć o tym meczu. Teraz liga bd na taki poziomie do konca już. Zostały nam 4 mecze, gdzie mozna się spodziewać takiej mega gry. 2mecz z LIV i miejmy nadzieję 2 Finały
0
Jak już to Messi by poszedł na szpice xd Nie próbujmy pączka tam, bo nie ma co kombinować xd
0
Przy porażce Atleti dziś, we wtorek możemy świętować majstra !! Go Eibar !!
0
Ostatnio w meczach Atleti z Eibarem często padały remisy. Patrząc, ze nie nie ma dziś Antka i Costy (kartki) to może stracą punkty ;)
1
Lubie Bardziej LIV niż City w PL. Ale fajnie jak City bd robić presję na The Reds, bo tamci nie mogą wtedy odpuścić. Ale taka strata pkt w derbach bedzie super. Bo liv wyjdzie na prowadzenie, ale presja pozostanie. Albo nawet dzisiaj jak stracą pkt
0
Barca ma 100% wygranych meczów z Sociedad na Camp Nou. Bez remisów i porażek, także jutro powtórzyć i zrobić krok w kierunku majstra
0
Potrzebujemy 9 pkt przy 18 zdobytych przez Atleti także realnie z 7 wiec 5 pkt na 3 mecze najbliższe nie bd złe
0
Sociedad wygrać Alaves półrezerwy na Levante też. Do meczu z LIV 3 mecze ale jak zdobędziemy 4-5 pkt nie bedzie źle bo LM najwazniejsza.
5
Zobaczcie też statystyki meczu Porto Liverpool xd to jest LM xd nie ma nic pewnego :)
6
Gramy u siebie, więc niech zagrają. Nie ma co na każdy mecz ligowy wystawiać rezerw. Co prawda przydadzą się rotacje jak np Trio Dembele Messi Malcom w ataku, albo Vidal z Alena i Alba ławka, ale nie aż takie jak na Huesce :)