0

Wenger to już jakie egzotyczne kierunki, a nie Barcelona xd

0

Tutaj jakis pomysł jest. Ale paru chętnych na niego jest, a i Bartek niechętnie zmieni Erniego :(

0

Conte jak i Sarri ma cos takiego, że jak leci to leci, ale jak sie sypie to go mozna nienawidzić ostro za to ze nic nie robi

0

Valverde Out - 500 x od wczoraj, niezliczoa ilość w tym sezonie. Ale za niego kto ? Ale tak realne propozycje, kto sie nadaje wg was i kogo oczywiscie mozna wyciągnąc z jakiegos klubu. Dla mnie pasowałoby, żeby koleś nie był z Hiszpanii

1

1) Zmiana trenera sie przyda - Erni wprowadził mega regularność do naszej ekipy, ale zatracilismy lekko styl (który i tak powoli odchodzi niestety i należy go modyfikować, a nie zacierać). Nalezy wprowadzić coś takiego jak wiele wariantów naszej gry, 2-3 ustawiania płynne przechodzenie z formacji do formacji.
2) Nowy trener (tylko mało jest nadających się) zrobi ze 2-3 transfery do klubu, 3-4 z klubu + wiecej czasu dla młodych
3) Nowy SPH i PK daje mniej opcji do rotacji, ale jest mniej spotkań o parę wiec skupić się na poczatku na zdobywaniu pkt jak na poczatku 17/18, żeby mieć komfort bo Real i Atleti po zmianach moga na początku gubic pkt
4) LM priorytetem, ale musi być poziom, a nie po dobrym wyniku murowanie i frajerstwo

A tymczasem wygrajmy ten PK i zakończmy sezon z 2 trofeami, a po fajnym dla nas okienku będzie lepiej. VeB !

2

Totki maja duże szanse patrząc na 1 mecz

0

Zawsze mogło być gorzej, choć erni z taktyka przewidywalny. Ale mamy majstra i szanse na PK. Może nie ważą tyle co LM, ale to jednak 2 trofea

0

Po 1sze styl Barcelony pomimo piękna niestety w dzisiejszych czasach nie ma prawa bytu. Trzeba go zmodyfikować, lekko bo lekko ale jednak. Trener to lekka przeszkoda, ale tak jak mówie potrzeba nam nieprzewidywalności, ale nie tylko ze strony LEO, ale taktycznej kadrowej itd. A kasa nam to umożliwi - i bądźmy szczerzy nie wydamy tyle co szejkowie bo nas nie stać i nie jesteśmy tacy jak oni

0

Plan jest taki
1) zareagować dobrze na to co się stał i w jakim stylu styl -- wygrać PK (jak City zareagowało w Lidze) i skończyć z 2 trofeami sezon -- dla innych klubów sukces dla nas niedosyt wrecz widze albo kleska ( choć dzisiaj było mega słabo)
2) Wzmocnić kadrę na obronie ataku, małe tasowanie w pomocy
3) wybrać kielka super wariantów składu a nie once de gala wszyscy wiedzą jakie bedzie bo inne to padaka
4) Koksić cały next sezon, tak jak ten poprzedni tylko bez wpadek w LM

I to nie jest post żeby go lubić, ale to najlepsze co moze być a szczególnie skupić się na punktach 2 i 3 (tu najważniejsze)

Smutna noc przed nami, ale dalej Barca to nasz ukochany klub. Vamos !

0

Oni jakby grali dalej w FA Cup to by tu 70% rezerwy wyszły xd Wymagająca jest PL i tutaj wychodzi krótka ławka pod intensywny koniec ;)

4

Pojechał mu lenglet po lewym, ale opatrują mu prawe - mógł źle ustawić nogę po obrocie

0

Vidal

0

Typujemy dzisiejszy wynik (Przypominam Barca bez Dembele, Liv bez Salaha i Firmino). Zacznę: 1:2 lub 2:2 wg mnie bd. grający moga stawiać : BTTS ;)

7

33 min + doliczony ;) Lisy dawać trzymać ten remis

4

Lisy, zróbcie prezent kibicom z Anfield, bo jutro bd im smutno ! ;)

0

Rodzice (bo na nich się to skończy pewnie) powinni odmówić płacenia. Pełnoletni to jak na start dostanie z 70k kary to nie zrobi więcej takiej głupoty xd

0

Ciekawe iw ilu szkołach jak podlicza bd alarm bombowy xd Zorganizowana jakąś akcja, czy głupota maturzystów? Na szczęście nie tracą nic bo jeszcze czerwiec jest jako normalny termin xd

0

To samo jak np bd Chłopi i napiszesz, że powstały w Romantyzmie xd
Z Epokami jak nie wołają, lepiej pomijac to w pracy ;)

0

Manu bez LM w przyszłym sezonie -- około 17 to stanie się faktem ;) Wtedy Pogby transfer gdzies bardzo możliwy, niekoniecznie do Hiszpanii

2

Jeżeli tylko Legia może sobie poradzić w LM/LE to powinna te ligę zjadać na śniadanie jak PSG League 1 ;) A tymczasem to gówno, a nie zespół o takiej skali (zachowując proporcje między ekipami i ligami) :) Także (L) niech się chowają do dziur, bo nawet jak bd mistrz, to w Europie wielki ch.... ;) A dziennikarzy tego typu zwolnic ;)

0

Zalezy komu się kibicuje ;) Dla mnie moja wersja wygląda spoko

0

City traci punkty z Lisami w pon.
Liv żegna się z LM we wtorek.
A za tydzień rzuca się Wilkom do gardła i zdobywa majstra ;)

1 akt tego pięknego scenariusza już w poniedziałek ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Tak jest !!! Liverpool wciąż w grze

0

Koleś jest grą wg mnie top światowy. Ale te kontuzje raz nie dają mu tego pokazać, a 2 złapać regularności jako takiej. Chyba taki najlepszy moment u nas to kontuzja sama w zeszłym sezonie i Verma jakieś 7-8 meczy grał, a poziom miał bardzo spoko. Tyle, że potem znów kontuzja :(

4

Puig , Alena, De Jong, Simons, może De Ligt - ta młodzież (tak z przymrużeniem oka) ładnie nam się może wykreować ;)

Do nich Lenglet, Dembele, Cou, Arthur, Cucurella (to tak na 2 razy bo moze nie odpalić), Roberto i może jakoś to bd wyglądać ;)

0

Jeszcze Simons 4lata młodszy (16 lat) razem z nim ;) Mam nadzieje, że ten duet bd na ustach świata za sprawą gry w 1 druzynie u nas

1

Jeżeli są zasady LaLiga to przegrasz lige

0

Podejrzewam, że to nie Super HD Polsatu, tylko dupny internet :) Ja mam 200 Mb/s z UPC i na 1080p jakościowo na ipli jest super . Chyba, że to w TV xd

1



Polecam LaLiga Loca na popołudnie przed 1/2 LE ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?